Капа на Штрут Канал, 1-5/8 Пластично црно квадратно капаче за крај на каналот за да се заштити крајот на каналот

Капа на Штрут Канал, 1-5/8 Пластично црно квадратно капаче за крај на каналот за да се заштити крајот на каналот

DEN 159.84

Свеж

Достапно.

Премиум материјал : капаче на каналот на лента направено од мек ПВЦ материјал, безбеден и издржлив. Лесна инсталација : Едноставно ставете ја црната пластична крајна капа на крајот на каналот за ленти, што е брзо и лесно. Апликација : Квадратно крајно капаче користено за 1-5/8 "Стручен канал Крај за да го заштити крајот на каналот. Брза испорака : Ние ќе ви го доставиме производот што е можно поскоро откако ќе ја поставите нарачката, давајќи ви задоволително искуство за купување Вклучен пакет : 10 парчиња капаче за канали.

Package included: 10 x 1-5/8 Strut Channel Cap Material

Избор на клиенти

Boeray 20pcs 2020 Црна Алуминиумска Аголна Заграда за 2020 Година Профил На Истиснување на Алуминиум Слот 6mm Свеж
Boeray 20pcs 2020 Црна Алуминиумска Аголна Заграда за 2020 Година Профил На Истиснување на Алуминиум Слот 6mm

Алуминиумски Држач за алуминиумски профил 2020 серија; Количина на пакување : 20 парчиња, големина : 20х28х28м�

DEN 175.84
Плакарот Слугинката 1001 Агол Поддршка, Бела Свеж
Плакарот Слугинката 1001 Агол Поддршка, Бела

Предвремени во место дизајн Се користи за аголни инсталации Материјал : епоксиден обложен челик...

DEN 1.33
Премиерот ЛИНИЈА РГ 18610 Ураганот Кондензатор Загради, 4-1/4 инчи, Челик, Цинк Обложени, Прилагодливи , Свеж
Премиерот ЛИНИЈА РГ 18610 Ураганот Кондензатор Загради, 4-1/4 инчи, Челик, Цинк Обложени, Прилагодливи ,

Загради изградени од тежок мерач челик за максимална јачина Доаѓа во финиш отпорен на корозија, обложен

DEN 1.00
Орбита Бха -24 Прилагодлив Држач За Кутии Свеж
Орбита Бха -24 Прилагодлив Држач За Кутии

Завршува се наведнуваат и завиткајте околу обетка Може да се користи со кутии 11 / 2", 21 / 8" или 21 / 2" длабоко.

DEN 2464.00
4 Пакет 8-32 Прав Агол Проекција Заварување Загради БТ 1402 Свеж
4 Пакет 8-32 Прав Агол Проекција Заварување Загради БТ 1402

4 Пакет #832 Прав Агол Проекција Заварување Загради БТ 1402 Оваа листа е за четири парчиња Заградата ЗА зава�

DEN 1.67
Гроте 43050 4 3/4 Агол Радиус Заградата Свеж
Гроте 43050 4 3/4 Агол Радиус Заградата

Гроте ЗАГРАДА, 6" РАДИУС, СИВА, АГОЛ ЗА ЖЕЛКА II (43050) Димензија на пакетот : 3,81 Сантиметри L x 20,32 сантиметри W

DEN 303.84
Озко 52212 Вап-ОЗ Ограда Загради Свеж
Озко 52212 Вап-ОЗ Ограда Загради

Во ОЗКО нашата страст и љубов е да произведуваме најквалитетни градежни производи Од Декоративен Хардв

DEN 2.00