MXIAOXIA 8 инчи Фотографија затемнета рамна панел Пополнете ламба 3300-5600K LED видео светло за во живо со стриминг фото студио светлосен панел

MXIAOXIA 8 инчи Фотографија затемнета рамна панел Пополнете ламба 3300-5600K LED видео светло за во живо со стриминг фото студио

DEN 6585.60

Свеж

Достапно.

Целиот USB може да се користи за напојување на светлината на задачите, што може да обезбеди континуирано осветлување за вашиот предмет под различни околности. Направете го тоа совршен држач за камера за видео конференција, снимање и стриминг на игри. LED десктоп видео осветлување со статив е опремено со 1 * 4 боја (црвена, портокалова, цијан и сина боја), што може да исполни различни фотографски барања и визуелни ефекти. Малата LED ламба за LED панел е опремена со 1/4 универзална глава на топката и може да се прилагоди со 180 ° за лесно да ги исполни вашите различни барања за агол на стрелање. Совршено осветлување за студиа, видео и осветлување на слики, користено со разни десктоп студија, основен пакет за фотографско осветлување за видео фотографија. Целиот USB може да се користи за напојување на светлината на задачите, што може да обезбеди континуирано осветлување за вашиот предмет под различни околности. Направете го тоа совршен држач за камера за видео конференција, снимање и стриминг на игри. LED десктоп видео осветлување со статив е опремено со 1 * 4 боја (црвена, портокалова, цијан и сина боја), што може да исполни различни фотографски барања и визуелни ефекти. Малата LED ламба за LED панел е опремена со 1/4 универзална глава на топката и може да се прилагоди со 180 ° за лесно да ги исполни вашите различни барања за агол на стрелање. Совршено осветлување за студиа, видео и осветлување на слики, користено со разни десктоп студија, основен пакет за фотографско осветлување за видео фотографија. Целиот USB може да се искористи за напојување на светло за задачи, што може да обезбеди континуирано осветлување за вашиот предмет под различни околности. Направете го совршен држач за камера за видео конференција, снимање и стриминг на игри. Осветлување на десктоп видео со статив е опремено со 1 * * * * 4 боја (црвена, портокалова, цијан и сина боја), кои можат да исполнат различни фотографски барања и визуелни ефекти. Малата LED панел ламба е опремена со 1/4 универзална глава на топката и може да се прилагоди со 180 ° за лесно да се исполнат за да се исполнат лесно Вашите различни барања за агол на снимање. Поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи.2. Бојата може да варира како резултат на дисплејот, погледнете го физичкиот предмет. Светло светло ламба за убавина, светла боја, вистинско намалување.

Избор на клиенти

Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1 Свеж
Волтер АГ - F2482-4.97 - 4,97мм карбид 140 deg. Вежба за должина на работниците бит 1

Овие пренасочувачи на карбид доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговија�

DEN 1776.00
Teamенски јакна за Speedoенски јакна со целосен патент на патент, загревање на тимот за загревање Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l Свеж
International Comfort Pro Fan C 20 3B 1/2 27 int l

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 0.33
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 " Тежина н�

DEN 1.67
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми Свеж
Номад 40-26474-2-50 1 1/2 NPT PWR-Flo AODD пумпа, алуминиум, буна-N/нитрил дијафрагми

Пад на замена за Wilden® AODD пумпите со еквивалентни Make and Size Пумпите со двојна дијафрагма управувана со воз�

DEN 0.67
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен Свеж
Замена на батеријата NABC B15SC03 3,6V 1800mAh никел кадмиум батерија еквивалентен

Атрибут не се применува за производ Атрибут не се применува за производ Батеријата 3,6 волти 1800 m Ah Замена

DEN 470.24
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи Свеж
Ксинбалов јакни за мажи јакни мажи јакни мажи нејасни трим со качулка патент палто палто за мажи за мажи

【После продажбата】 1 Пристигна во рок од 5–15 работни дена по купувањето 2 Лесно за враќање : Откако ќе ап

DEN 0.33