Висечки стаклен стаклен решетка Индустриско железо полици , таванот виси полица за бања Рустикален метал суспендирани лебдечки полици за кујнски бар гаража цвет

Висечки стаклен стаклен решетка Индустриско железо полици , таванот виси полица за бања Рустикален метал суспендирани лебдечки

DEN 11772.48

Свеж

Достапно.

[Широка употреба] : Овој штанд за вино/приказ е совршен за чување и прикажување на вашите скапоцени вина и растенија. Тој е многу погоден за бар, кафуле, ресторан, балкон, бар, кујна, домашна употреба. [Материјал] : Ретро американски лавици од ковано железо се изработени од траен метал, со цврста структура, лесен товар и побезбеден. [Мултифункционално] : Црвено вино, зелени растенија, украси, итн. Може да се постави на полицата на wallидот. Широко отворање, погодно за најразлични предмети, лесни за земање. Ова е најдобриот подарок што можете да го дадете на вашето семејство, пријатели и себе си. [Единствен дизајн] : Цветниот штанд е обесен на железниот ланец, кој е поубав, а висината може да се прилагоди слободно преку карабинерот. И може да се комбинира по своја волја. Испратете го црниот ланец по дифолт (може да се прилагоди во сребро). [Детали] : Електростатска боја за печење со висока температура, металик сјај, без згаснување или паѓање. Тој е водоотпорен, лесен за чистење и има долг животен век. Висечки вински решетка стакло метал со полици индустриски држач за држачи шише и складирање монтиран wallид монтиран таванот матични матични чаши за стакло од вино, агол чаши шишиња со алкохол, полици за полици, подарок за креативни тавани, уживајте во удобен и едноставен живот. Рачно изработени, лесни за инсталирање и убави. Погоден за разни сцени, секојдневен живот, барови, бизнис и забава.-Достапно во најразлични големини-60см × 25см × 15см80см × 25см × 15цм100цм × 25см × 15цм120см × 25см × 15см140см × 25см × 15цм. може да контактира со нас преку е -пошта.

Избор на клиенти

Дусаса лебдечки wallидни полици за спална соба/бања, 2 пакувања метални полица за висина за дневна соба/кујна/перална, полици Свеж Попустот
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица Свеж
Предвидено дома и градина Природно дрво и јута потресена висечка wallидна полица

Јута е еден од најпознатите еколошки материјали добиени од растенија, бидејќи неговите влакна можат да

DEN 2.33
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина Свеж
ガルト Tigo Counter Counter Storage, 80 см カウンター, печатење од багрем/постелнина

Големина : ширина 31,5 x длабочина 17,7 x висина 33,5 инчи Материјали : Цврсто дрво од багрем (масло обоено), ткае

DEN 3.33
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација Свеж
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација

Можете да ги ставите вашите накит, клучеви, паричник, часовник, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, н�

DEN 816.00