Намалување на бучава од артетитер ушни приклучоци 1 пар за спиење ушни приклучоци анти-бучава уши за еднократно силиконски уши за спиење, концерти, работа и пливање

Намалување на бучава од артетитер ушни приклучоци 1 пар за спиење ушни приклучоци анти-бучава уши за еднократно силиконски уши

DEN 160.00

Свеж

Достапно.

- Спиењето на ушите се изработени од силиконски материјал, силиконот е нежен на сите видови на кожа, не предизвикува алергиски реакции, е удобно и пријателски за кожата и нема да предизвика иритација или болка во притисок кога се носи долго време. - Обликот на овалниот чадор се вклопува во ушниот канал. Се вклопува во формата на аурикулата и нема да падне дури и кога легнете на ваша страна или ќе се превртите. - Овие ушни уши се лесни за ставање и вадење. - Водоотпорен и и одржувајте. Издржлив, може да се мие со вода и повторно да се користи. - Ушите за концерти, летови, работа и патувања, спортови на вода и градилишта. - Спиењето на ушите се изработени од силиконски материјал, силиконот е нежен на сите видови на кожа, не предизвикува алергиски реакции, е удобно и пријателски за кожата и нема да предизвика иритација или болка во притисок кога се носи долго време. - Обликот на овалниот чадор се вклопува во ушниот канал. Се вклопува во формата на аурикулата и нема да падне дури и кога легнете на ваша страна или ќе се превртите. - Овие ушни уши се лесни за ставање и вадење. - Водоотпорен и и одржувајте. Издржлив, може да се мие со вода и повторно да се користи. - Ушите за концерти, летови, работа и патувања, спортови на вода и градилишта. Опис Направени се од силиконски материјал, кој е удобен и пријателски за кожата, издржлив и безбеден. Продолженото абење не предизвикува иритација или болка во притисок. Дизајнот и рафинираните детали ги прават практични и ќе се чувствувате пријатно. Карактеристики- Бојата : . и нема да предизвика иритација или болка во притисок кога ќе се носи долго време .- Обликот на овалниот чадор се вклопува во ушниот канал. Се вклопува во формата на аурикулата и нема да падне дури и кога легнете на ваша страна или ќе се превртите. Издржлив, може да се измие со вода и повторно да се користи. Пакет, вклучувајќи приклучоци за уво од 1 x пар.

Избор на клиенти

Пакет со обликувани ушни уши децибулц, пакет за пакет Свеж
Пакет со обликувани ушни уши децибулц, пакет за пакет

Прилагодени обликувани ушни приклучоци : Лесно и брзо се вклопуваат во точната форма на увото Ова созда�

DEN 3.33
Tasco 9010 Tri-Grip претходно обликувани уши, NRR = 27, кабел во торби, портокал Свеж
Tasco 9010 Tri-Grip претходно обликувани уши, NRR = 27, кабел во торби, портокал

NRR = 27 Упатство за еднократна употреба Е во согласност со овалниот облик на уво Перење Една големина најм

DEN 323.20
Пливачки приклучоци на плитки за плитки 3-пакувања Свеж
Пливачки приклучоци на плитки за плитки 3-пакувања

Пливаат без грижа за инфекции на ушите! Ако вашето дете е склоно кон инфекции на ушите, или веќе имало це�

DEN 3.00
Окаичен мек силиконски заштитник на увото уво олеснување на непријатноста на ушите против лизгање силиконски уши Свеж
3M 3101101 E · A · R Classic Plus Earplugs, PVC пена, жолта, 200 парови Свеж
3M 3101101 E · A · R Classic Plus Earplugs, PVC пена, жолта, 200 парови

Продаден како 200 / пар Единствената, некритивирачка пена е подолга за подлабоко вметнување во ушниот кан

DEN 2.00
Цврста перница за пена од импреса со дупка за уво - вклучува 2 перници - помага во намалување на болката во ушите од CNH, рани Свеж Попустот
Приклучоци за силиконски уши оропакс Свеж
Приклучоци за силиконски уши оропакс

Силиконските приклучоци на силиконските уши се направени од силикон од медицинско одделение и обезбед�

DEN 0.67
5 пара меки силиконски пливање печурки ушен приклучок водоотпорен заштитник на ушите, стилски привлечен и мода Свеж
Стенли удобност што ги прилагодува кабелите за еднократно ушите со носење со куќиште за носење Свеж
Стенли удобност што ги прилагодува кабелите за еднократно ушите со носење со куќиште за носење

Напредниот материјал користи телесна топлина за да ја прилагоди контурата на ушниот канал на носителот

DEN 159.84
Исцелен 4 компјутерски бучава Откажување ушни приклучоци за приклучоци за уши Свеж
Исцелен 4 компјутерски бучава Откажување ушни приклучоци за приклучоци за уши

Намалување на ушите за намалување на бучавата дали сè уште барате ушни приклучоци за намалување на буча

DEN 926.40
Хауард Лејт Лејт Макс -30 Кајната за намалување на бучавата за намалување на бучавата - 33 - 33 Свеж
Хауард Лејт Лејт Макс -30 Кајната за намалување на бучавата за намалување на бучавата - 33 - 33

Работниците кои треба да блокираат гласен шум бараат најдобра заштита и удобност достапна во ушите Ова

DEN 199.84
E-A-RSOFT ™ Yellow Neons ™ Refill Earplugs, Neon Yellow, 500/Case, 3M Ask 7000002305 Свеж
E-A-RSOFT ™ Yellow Neons ™ Refill Earplugs, Neon Yellow, 500/Case, 3M Ask 7000002305

Специјална, мека и мазна формулација на пена со најголем достапен рејтинг за намалување на бучавата Ред

DEN 149.92