Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

DEN 504.00

Свеж

Достапно.

Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Оваа мултифункционална алатка нуди и мерна лента и ниво на дух во еден корисен мал додаток. Мерната лента што може да се повлече, 1 метар има и империјални и метрички единици, додека рамните рабови околу нејзината пластична обвивка обезбедуваат можност да се проверат и вертикалните и хоризонталните површини со мини духовно ниво. Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето; едноставно закачете го со обезбедениот приврзок за клучеви и изматете го кога е потребно. Секоја алатка за мерење лента за клучеви е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн. Големина (со исклучок на клуч и синџир) : Ширина : 42мм висина : 42ммдептина : 10мм.

Избор на клиенти

ЗАНАЕТЧИЈА CRFT PROREACH 1. 25X25FT Свеж
ЗАНАЕТЧИЈА CRFT PROREACH 1. 25X25FT

14 СТАПКИ НА ДОФАТ : Овозможува полесни мерења кога работите сами ПРОИЗВЕДЕНО Во Сад Со Глобални Материј�

DEN 351.68
Бицепс Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Бицепс Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 3.33
Норвешко Знаме Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Норвешко Знаме Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1371.20
ИРВИН ТЕСНЕЦ-Линија Лента Мерка, 35 стапки, Вклучува Контрола На Повлекување, За Сите Ваши Мерни Потреби Свеж
ИРВИН ТЕСНЕЦ-Линија Лента Мерка, 35 стапки, Вклучува Контрола На Повлекување, За Сите Ваши Мерни Потреби

35 Стапки на сечилото достигне Издржлива Сопирачка За Повлекување За Контрола Издржливата конструкција

DEN 479.84
NMC TT1B Лента Тендер Лента Диспензерот - 13 во. х 4.5 во. Полипропиленска Барикадна Лента Диспензерот Во Црно Со Сечило За Свеж
Фенси Рачно Огледало Мерка За Клучеви / Алатка За Ниво На Дух Свеж
Фенси Рачно Огледало Мерка За Клучеви / Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 0.33
Мерна Лента со Челична Тапел од 16 Стапки-Четврт-Мајсторски Корпус НА Американската Армија, Филијала Плакета Свеж
Мерна Лента со Челична Тапел од 16 Стапки-Четврт-Мајсторски Корпус НА Американската Армија, Филијала Плакета

КВАЛИТЕТ : тапелината од 16 метри е произведена од издржлив челик и совршено точна Куќиштето е лесна плас

DEN 287.84
WJCCY Метар Крст Линија Хоризонт Вертикална Мерка Лента Самонивелирачки Дух Ниво Порамнувач Меурчиња Директно Свеж
Мавтајќи Со Гном Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Мавтајќи Со Гном Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1.33
Лента Мерка, 1 во х 16 стапки, Хром/Црна Свеж
Лента Мерка, 1 во х 16 стапки, Хром/Црна

Должина на сечилото : 16 стапки Ширина на сечилото : 1 инчи `+Совет Стил : 3Занитвам Кука Одлики : Заклучувањ�

DEN 264.80
Х-DREE Сино Жолта 5 Метри Двојна Скала Повлекување Челик Мерна Лента w Појас Клип (Cinta métrica de acero retractil de escala Свеж
Х-DREE Сино Жолта 5 Метри Двојна Скала Повлекување Челик Мерна Лента w Појас Клип (Cinta métrica de acero retractil de escala

Име На Производот : Челична Мерна Лента;Материјал : Пластика, Челик Домување Главна Боја : Сина, Црна, Жол�

DEN 1.00