Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Жирафа Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

DEN 504.00

Свеж

Достапно.

Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Компактен мулти-алатка. Вклучува лента од 1м и ниво на дух. Корисна приврзаност за клучеви. Печатени на едната страна. Оваа мултифункционална алатка нуди и мерна лента и ниво на дух во еден корисен мал додаток. Мерната лента што може да се повлече, 1 метар има и империјални и метрички единици, додека рамните рабови околу нејзината пластична обвивка обезбедуваат можност да се проверат и вертикалните и хоризонталните површини со мини духовно ниво. Компактниот и лесен дизајн го олеснува носењето; едноставно закачете го со обезбедениот приврзок за клучеви и изматете го кога е потребно. Секоја алатка за мерење лента за клучеви е отпечатена од едната страна со уникатен дизајн. Големина (со исклучок на клуч и синџир) : Ширина : 42мм висина : 42ммдептина : 10мм.

Избор на клиенти

Лента Мерка, 1 во х 16 стапки, Хром/Црна Свеж
Лента Мерка, 1 во х 16 стапки, Хром/Црна

Должина на сечилото : 16 стапки Ширина на сечилото : 1 инчи `+Совет Стил : 3Занитвам Кука Одлики : Заклучувањ�

DEN 264.80
Го Сакам Нов Зеланд Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Го Сакам Нов Зеланд Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
Азеда Ја Сакам Гвајана Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Азеда Ја Сакам Гвајана Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 412.80
NMC TT1B Лента Тендер Лента Диспензерот - 13 во. х 4.5 во. Полипропиленска Барикадна Лента Диспензерот Во Црно Со Сечило За Свеж
Мерна Лента со Челична Тапел од 16 Стапки-Четврт-Мајсторски Корпус НА Американската Армија, Филијала Плакета Свеж
Мерна Лента со Челична Тапел од 16 Стапки-Четврт-Мајсторски Корпус НА Американската Армија, Филијала Плакета

КВАЛИТЕТ : тапелината од 16 метри е произведена од издржлив челик и совршено точна Куќиштето е лесна плас

DEN 287.84
Бицепс Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Бицепс Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 3.33
Милвоки 48-22-0316 16 ' Магнетна Лента Мерка - 2 Пакет Свеж
Милвоки 48-22-0316 16 ' Магнетна Лента Мерка - 2 Пакет

До 15' На Дофат Најлонската Заштита На Сечилото Го Намалува Кинењето На Лентата 2Странично печатење за ле

DEN 303.84
25 стапки. Лента Мерка, 1 Сечилото, Портокал Свеж
25 стапки. Лента Мерка, 1 Сечилото, Портокал

Џебни Ленти Од Серијата Keson toggle Оваа серија со висока видливост се одликува со механизам за заклучување

DEN 2.00
Бурџ Калифа Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Бурџ Калифа Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.00
30 м Лента Мерка, 13 мм Сечилото Свеж
30 м Лента Мерка, 13 мм Сечилото

● Ставка : Мерка За Долга Лента ● Должина на сечилото : 30 м ① Ширина На Сечилото : 13 мм € Карактеристики :

DEN 1142.40
Сакам Игри Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Сакам Игри Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
Јавање Коњи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Јавање Коњи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
2 Метри Стигнале Владетел Лента Преносни Мини Метал Повлечете Владетел Лента Мерка Практичен Третман Свеж
2 Метри Стигнале Владетел Лента Преносни Мини Метал Повлечете Владетел Лента Мерка Практичен Третман

За мерење на мали димензии,Доаѓа со едно копче за функција за прилагодување, слободно се повлекува...

DEN 3.33
25 стапки. Лента Мерки, 1 Сечилото Свеж
25 стапки. Лента Мерки, 1 Сечилото

€é ставка : Лента,1 Inx25 Ft,Chrome Должина на сечилото : 25 стапки Тип На Заклучување : Вклучи...

DEN 0.67
Мавтајќи Со Гном Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Мавтајќи Со Гном Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 1.33
Октопод Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Октопод Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
Гушкање Жирафи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Гушкање Жирафи Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 2.67
Азеда Ја Сакам Шкотска Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Азеда Ја Сакам Шкотска Клучна Лента Мерка/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви...

DEN 135.84
Лизга-На Бт Помине Случај &засилувач; Ремен Свеж
Лизга-На Бт Помине Случај &засилувач; Ремен

Наскан затворање Материјал : Вистинска Кожа : италијанска Природна Исончана Кожа / Бт Постава : Нуме Кож

DEN 0.33
Божиќен Мед Јазовец Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Божиќен Мед Јазовец Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04
Шиба Ину Кутре Сплот Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух Свеж
Шиба Ину Кутре Сплот Мерка За Клучеви/Алатка За Ниво На Дух

Компактен мултиалатка Вклучува лента од 1м и ниво на дух Корисна приврзаност за клучеви Печатени на едн�

DEN 91.04