15 парчиња 24мм ОД 13мм Внатрешен диахар за миење садови, црна графит најлон пластични мијалници прстен, ултра-тенка рамна подлога 0,15-1мм дебела-

15 парчиња 24мм ОД 13мм Внатрешен диахар за миење садови, црна графит најлон пластични мијалници прстен, ултра-тенка рамна подлога

DEN 857.60

Свеж

Достапно.

Дебелина : 24mmx13mmx0.6mm. Број на модел : DSIHUR568 EHI4 UH3 YUR. Сертификација : Ништо. Дебелина : 24mmx13mmx0.6mm. Број на модел : DSIHUR568 EHI4 UH3 YUR. Сертификација : Ништо. Надворешен дијаметар x Внатрешен дијаметар x Дебелинаод : Надворешен дијаметарски специфики : Модел Број : DSIHUR568 EHI4 UH3 YURCERTIFICATION : NORIRORIGIN : KINELLAD CHINA.

Избор на клиенти

500 п.п. Свеж
500 п.п.

Овие дихтунзи се изработени од материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и антикорозија, цврста и издр�

DEN 1128.00
Цинк обложен челик УСС мијалник, за 1/2 Големина на завртката, 0,562 ID, 1,375 OD Свеж
Цинк обложен челик УСС мијалник, за 1/2 Големина на завртката, 0,562 ID, 1,375 OD

Тип на материјал : Низок јаглерод Производител : Свртете брзо Направено во Кина Димензии на пакетот : 2,5 "L

DEN 374.88
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг - Свеж
OCHOOS 10 PCS DN8/10/15/20/25/32/40 SILICONE GASCET FLATER SILLING SPARER за 1/4 3/8 1/2 3/4 1 1-1/4 1-1 /2 bsp npt фитинг -

Големина : DN8 Материјал : Силикон Облик : рамен заптивка Стандарден или нестандарден : стандард...

DEN 2.67
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина Свеж
Силиконски мијалници за одделение за храна - Замена на производителот на кафе -1/2 OD X 1/8 ID X 1/16 Дебелина

1 / 2 "надворешен дијаметар (.50" + / .01) 1 / 8 "Внатрешен дијаметар (.125" + / .01) 1 / 16 "Дебелина .0625" Силиконски висо

DEN 2.67
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман Свеж
Рамен мијалник - 450 парчиња рамни мијалници 304 не'рѓосувачки челик M3 M4 M4 M6 M8 M10 M12 M12 M14 M16 Сет на асортиман

Рамни мијалници : Мајачот може да го намали притисокот и триењето, спречувајќи ги и завртките да се олаб�

DEN 157.92
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци Свеж
Капа глава алуминиум мијалник M2 M2.5 M3 M4 M4 M5 Anodized Aluminum Washer за хексадеци

Внатрешен дијаметар : M3 10 парчиња, боја : злато Материјал : Алуминиум Големина : M2 M2.5 M3 M4 M5 M6...

DEN 2.67
6AL/4V мијалници за титаниум gr5 погодни за M3 M4 M4 M5 M6 M8 Whasher обичен прицврстувач за завртки за миење садови - Свеж
6AL/4V мијалници за титаниум gr5 погодни за M3 M4 M4 M5 M6 M8 Whasher обичен прицврстувач за завртки за миење садови -

Внатрешен дијаметар : М6 Дебелина (мм) : Ништо Број на модел : GR5 Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на ко

DEN 217.44
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк Свеж
3/4 УСС рамни мијалници - жолт цинк

(10) 3 / 4 "УСС рамни мијалници жолт цинк (одделение 8) Добро спакувано Испорака од САД (10) 3 / 4" УСС рамни мијал

DEN 3.00
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница Свеж
CSEAO 50PCS 3/8 X 1 OD 1,8мм дебелина рамни мијалници SAE, 304 не'рѓосувачки челик / 18-8, обична завршница

【?】 Име на производот : 3 / 8 "рамен мијалник; 【?】 3 / 8" завртки или завртки M10 ;; 【?】 Id = 11mm, OD = 25mm, дебелина од

DEN 159.84
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки Свеж
10-50pcs M5 M6 M8 M10 M12 M14 M16 M18 M18 M20 M22 Цврст бакар за миење садови за миење садови рамни прстени заптивки за заптивки

Материјал : бакар Сертификација : CE Снабдувања на DIY : Метал Потекло : Кина на копното Дебелина (мм) : M5 M6 M8 M1

DEN 232.48
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación Свеж
X-Gree 20pcs 3мм дебелина M3 алуминиум легура рамен fende_r завртка за миење садови сребрен тон (20 парчиња 3мм ESPESOR M3 aleación

Име на производот : Алуминиумска легура FENDE_R мијалник; Содржина на пакетот : 20pcs x Алуминиумска легура Fende_

DEN 1600.00