Тодмомија стакло табла 3 парчиња дрво почувствувајќи ја креда од табла за прашина од дрво креда, магнетна табла за чистење чистач за чистење на суво суво бришење бр?

Тодмомија стакло табла 3 парчиња дрво почувствувајќи ја креда од табла за прашина од дрво креда, магнетна табла за чистење чистач

DEN 223.36

Свеж

Достапно.

Волна почувствувана бришачи на креда од креда, без прашина од дрво креда од табла за креда од табла за креда, црна табла, бришач, Дастер за наставници и деца од канцелариски училишта. Чистење на бела табла - бришач на табла, намалете ја прашината и создадете чиста и удобна цврста околина за студентите. Почувствуваната подлога за табла - мала големина, мала тежина, бришач на табла е лесен за носење и складирање, нема да заземе многу простор. Чистач на креда - магнетните бришачи се држат до магнетните табли и сите други магнетни површини. Магнетски сув бришач - бришење на креда е лесен за употреба, погоден за наставници, дом, канцеларии и други серии чистење на табла. Волна почувствувана бришачи на креда од креда, без прашина од дрво креда од табла за креда од табла за креда, црна табла, бришач, Дастер за наставници и деца од канцелариски училишта. Чистење на бела табла - бришач на табла, намалете ја прашината и создадете чиста и удобна цврста околина за студентите. Почувствуваната подлога за табла - мала големина, мала тежина, бришач на табла е лесен за носење и складирање, нема да заземе многу простор. Чистач на креда - магнетните бришачи се држат до магнетните табли и сите други магнетни површини. Магнетски сув бришач - бришење на креда е лесен за употреба, погоден за наставници, дом, канцеларии и други серии чистење на табла. Опис на чистачот на табла за креда е изработена од чувствувано и дрво со мазни рабови, со добра издржливост, чистачот на картон може да биде за некое време без скршено. Добрата занаетчиство и разумен дизајн го прават магнетниот бришач на црната табла да ви обезбеди добро искуство со искуство. , мала тежина, Blackboard Eraser е лесен за носење и складирање, нема да заземе многу простор .- Магнетните бришачи се држат до магнетните табли и сите други магнетни површини. За учениците.- Еразарот на креда е лесен за употреба, погоден за наставници, дом, канцеларии и други серии чистење на табла.

Избор на клиенти

Прв ден Последниот ден од училишната табла со двострана знак - 12 x 7,9 Свеж Попустот
Прв ден Последниот ден од училишната табла со двострана знак - 12 x 7,9

Квалитетен занает Нашиот знак 12x7.9 "може да се пофали со цврста конструкција за да можете да ги користит�

DEN 207.84
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно Свеж
Труско MSK-3045-BK магнетна листока креда, 11,8 x 17,7 инчи, XT0,7 mm), црно

Должина : 11,8 инчи (300 мм), ширина : 17,7 инчи (450 мм) Дебелина : 0,03 инчи (0,7 мм); Боја : Црна Боја на површината : цр�

DEN 2.33
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли Свеж
Креации на Hbcy рустикални магнетни wallидни табли

Нашите таблички се чистат убаво секој пат! Нема потреба од посебни решенија за чистење или абразивни ср�

DEN 3.33
VOGTP правоаголник креда изглед со ефект на фонт стил на креда 8 широк магнет за употреба на која било челична површина Свеж
30 x21 Занишана дрво од дрво Свеж
30 x21 Занишана дрво од дрво

Прекрасно рачно изработено уникатно висококвалитетно дрво за вртење на дрво, рачно изработени со вним�

DEN 3.33
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден Свеж
10 сетови мини креда со дрвена рамка правоаголник табла за украси за забава за роденденски роденден

Употреба : Можете да напишете пораки, белешки, молитви, број на табела, име на гости, име на храна, цени на

DEN 2.00
Плаќање на табла со магнетна плоча од 24 x 36 - Голема табла за висина wallидна креда w/дрвена рамка - рустикална 2x3 wallидна Свеж