1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј

1500W чист синусен бран инвертер 36VDC до 120VAC Соларна моќност Камион RV Home LCD дисплеј

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

WZRELB 1500 W 36 V DC до 120 V AC чист синусен бран инвертер, исклучен соларен систем на мрежа, за моторни хоме, резервна копија за напојување на домаќинствата, кампување со автомобили, индустриски, трансформатор на конверторот, адаптер за инвертер, генератор и така натаму. Предност на WZRELB : Водечкиот бренд за инвертер на електрична енергија во Кина, обезбедува континуирана DC на AC и 3000 вати моментална моќност, со LED дисплеи за напони на DC/AC. Двојни американски места. Гаранција од 12 месеци. Стабилен излез : Материјал со висок квалитет обезбедува стабилен и целосен излез на наизменична струја. Сите големи увезени MOSFET со силен капацитет за возење. Исклучете ја индуктивноста на бакар, филтрирајте ја формата на бранот, обезбедете го вистинскиот исход на чист синусен бран наизменична струја. 2,00мм PCB овозможува посилна струја што лебди на колото, да го зголеми капацитетот на оптоварувањето. Целосна безбедносна заштита : преку напон, низок напон, преоптоварување, краток спој, над топлина, обратна заштита на поларитетот (осигурувач), заштита на земја од истекување на електрична енергија. Интелигентниот вентилатор за ладење работи кога температурата е над 66 степени Целзиусови. Ултра компактен дизајн : изграден во 11.1*7.2*3,6inches и 6,05 фунти, неговиот дизајн идеален за преземање и употреба на одмори, работни патувања и кампување, особено добар избор како потребни додатоци за автомобили. 1. Ниско мешање - Обезбедува ултра чиста чиста синусна моќност на синус, што е исто како и електричната енергија на AC, обезбедена од вашата алатка. Подобрува перформанси на опрема за наизменична струја со технологија за ниско мешање, добар избор за телевизија, стерео и др. Идеално за чувствителни оптоварувања како инструменти со голема точност. 2.Семно безбедносна заштита - преку напон, низок напон, преоптоварување, краток спој, над топлина, обратна заштита на поларитетот (осигурувач), заштита на земја од истекување на електрична енергија. 3.LCD Дигитален дисплеј - Голем и чист MCU LCD дисплеј за излез на DC Volt и AC Volt за да го монитира вистинскиот работен статус. Напојување на различни уреди во исто време без проблеми и следете ги промените во напонот во секое време. 4. Патувачки и интелигентна температура-контролиран двоен систем на вентилатор за долгорочна стабилност. Тоа е прилично тивко и само циклуси кога температурата е над 68 степени Целзиусови. Дизајн на поврзување со наизменична струја на дното, безбеден во употреба. И дава супериорни перформанси за апликации надвор од мрежата. Набавете ја батеријата наполнета со соларна панел со контролорот за соларно полнење. Само приклучете и играјте. Можете да направите своја електрична енергија за вашата куќа каде и да има прекин на електрична енергија или отсекување. Заедно за кампување, РВ, камион, автомобил, соларно или домаќинство.

Избор на клиенти

М10-1.50 х 70мм Хексадецимална Глава Прирабничка Завртка Не Назабена Класа 10.9 Цинк ДИН 6921 Свеж
М10-1.50 х 70мм Хексадецимална Глава Прирабничка Завртка Не Назабена Класа 10.9 Цинк ДИН 6921

Шестоаголна Завртка За Прирабница Со Глава Не Назабен Дијаметар : 10мм висина На конецот : 1,50 Должина : 70м

DEN 1464.00
Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја Свеж
Митас МИР-0211-ЈЕ/СО-52С Xperia 10 IV Тип На Тетратка Со Огледало, Излез За Итни Случаи, Излез, Жолта Боја

Компатибилни модели : Xperia 10 IV SO52 C (Летен Модел 2022) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура на произв

DEN 494.72
Ремен За Гради За Миленичиња И Поводник Што Дише Прилагодлив Ремен За Кучиња Погоден За Мали И Средни Кученца Елек Свеж
Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем Свеж
Квантно Складирање Исчистете Ја Корпата за Складирање - 5 1/4ин. х 23 5/8ин. х 6 1/2во. Големина, Бела, 5-Бин Систем

Бело 5 1 / 4во х 23 5 / 8ин х 6 1 / 2во Претходно дупчени дупки за лесно монтирање Големина на бин : 3 3 / 4ин.Д х 4 1 / 4и

DEN 98.88
1913 Стр Бербер Сребрена Четвртина Продавачот Добар Свеж
1913 Стр Бербер Сребрена Четвртина Продавачот Добар

1913 Бербер Четвртина сребрена слобода главата добро 1913 Бербер Четвртина во добра состојба Плус Г6...

DEN 1.00
ортопедски Кревет за Кучиња судус со 2 Меко Меки Ќебе За Кучиња Свеж
ортопедски Кревет за Кучиња судус со 2 Меко Меки Ќебе За Кучиња

Производ : има правоаголник ортопедски кревет за кучиња и две соодветни ќебиња за кучиња во различни бо�

DEN 489.60