Држач за држач за стапчиња за базен и држач за креда за базени, знак нож 3 со не лизгачки подлога Базен стап за држач за држачи за држач, држач за креда за базен за рац?

Држач за држач за стапчиња за базен и држач за креда за базени, знак нож 3 со не лизгачки подлога Базен стап за држач за држачи

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

? Надградена структура за дизајн - држачот на креда за базен е лесен за склопување, 2 инсерти за ореви се навртуваат во дрво. Држачот за стапчиња за стискање на базенот има вградени тегови и подлога што не се лизга на дното безбедно се прицврстува на хоризонталниот раб и ја штити масата за базени од гребнатини и абразии. ? Димензии - држач за креда на базен : 13 H x 6,5 W x 6,7d инчи, канџи за стапчиња за стап е 4 "x 4,33" x 1 ".? Мултифункционален - држачот на креда за базен е монтиран на wallидот и има жлеб за да ја фати вишокот креда кога ќе ја фати вишокот креда кога Вие нанесувате креда на рацете. држачот на стапчиња за базени може да задржи до 3 знаци и 2 знаци на креда. и табела за базени. Држачот на стапчиња има мазна површина со заоблени рабови за да ги заштити знаците и масата од гребнатини и скали.? Надградена структура за дизајн-држачот на креда за базени е лесен за склопување, 2 инсерти за ореви се навртуваат во дрво. Држачот за знаци на базенот има вградени тежини и подлога што не се лизга на дното безбедно се прицврстува на хоризонталниот раб и ја штити масата за базени Од гребнатини и абразии.? Димензии - држач за креда на базен : 13 H x 6,5 W x 6,7Д инчи, Cue Stick Claw е 4 "x 4,33" x 1 ". ? Мултифункционален - држач за креда за базен е поставен на wallид и има жлеб за да ја фати вишокот креда кога нанесувате креда на рацете. Држачот на стапчиња за стапчиња може да задржи до 3 знаци и 2 знаци на креда. Убав изглед како декор за билијард - држачот на конус креда има 2 скриени завртки. Црната завршница е класична за да одговара на држачот на конус и масата за базени. Држачот на Cue Stick има мазна површина со заоблени рабови за да ги заштити значните стапчиња и масата од гребнатини и измами. ? Додатоците за табелата за базени вклучуваат : држач за креда за базени 1x и држач за знаци на базен.

Избор на клиенти

Jaxenor Portable Sandpaper за билијард Поправка на знаци на врски - траен и практичен додаток Свеж
Jaxenor Portable Sandpaper за билијард Поправка на знаци на врски - траен и практичен додаток

Ткаенина Увезени Висококвалитетен пластичен и материјал од шкурка за издржливост и практичност...

DEN 1016.00
Alomejor Pool Chalk Case Billiard Pen Design Pocket Chalk Holder Billiard Supplience Snooker Sharers додаток Свеж
Alomejor Pool Chalk Case Billiard Pen Design Pocket Chalk Holder Billiard Supplience Snooker Sharers додаток

Материјал : гума Боја : Црна Должина : приближно 18см / 7,1in Заштитете ја креда од дробење : Овој случај на кр�

DEN 1.67
3 компјутери на лондони нир супер професионален базен знак за билијард креда достапна во зелена и сина боја Свеж
3 компјутери на лондони нир супер професионален базен знак за билијард креда достапна во зелена и сина боја

Премиум квалитетна креда Добро се држи до кој било совет Се шири рамномерно на врвот Обезбедува високо �

DEN 1.67
Носител на креда за креда на билијард Демерас за билијард Свеж
Носител на креда за креда на билијард Демерас за билијард

Совршено е креда, не треба да се грижите креда ќе испадне од држачот Може да ви помогне да го подмачкуват

DEN 3.33
ОККО повлекува 8-топче-болнички билијард базен за знак на креда со ременски клип црна + 1 компјутер на мастер креда Свеж