Craig Bachman Mini Bumblebees на платно жичен лента, 10 јарди

Craig Bachman Mini Bumblebees на платно жичен лента, 10 јарди

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Топла розова лента со платно со мини бумби. 1,5 "широк од 10 јарди (должина од 30 стапки). Жичен раб лента. Десет дворови ролна од 1,5" лента од платно со жолта, црна и бела мини -бумби. Вклучува жичен раб. 10 јарди или 30 стапки по ролна.

Избор на клиенти

Киркланд Премиум металик златен сјај мрежи со жица со жица 2,5-инчи 50 јарди Свеж
Киркланд Премиум металик златен сјај мрежи со жица со жица 2,5-инчи 50 јарди

Премиум мрежа за празници за празници Додава допир на елеганција на проекти за облека или украсување Со

DEN 0.33
JOEN 1 инчи широка цврста лента за Grosgrain за додатоци за коса за DIY, за да се занимава со пакување на подароци за пакување Свеж
Morex Ribbon Swiss Satin Ribbon, 03525/25, 1 x 27 јарди, карибите сина Свеж
Morex Ribbon Swiss Satin Ribbon, 03525/25, 1 x 27 јарди, карибите сина

100% полиестер Увезени Луксузна лента со двојно лице со мека и свилена сатенска завршница 100 процент поли�

DEN 2.33
Nbeads 32,8 јарди 2 ролни starвездени теми со лента за чипка, ширина од 0,61 Златна/сребрена сјај полиестерска форма на чипка Свеж Попустот
5/8 чиста лента од органза, без жица - 25 јарди Свеж
5/8 чиста лента од органза, без жица - 25 јарди

Епл зелена чиста лента од органза 5 / 8 "Широк од 25 јарди (должина од 75 стапки) 100% најлон...

DEN 3.00
Reliant Ribbon Velorene Ribbon, 2-1/2 инчи x 25 јарди, Бургундија Свеж
Reliant Ribbon Velorene Ribbon, 2-1/2 инчи x 25 јарди, Бургундија

Полиетилен, кадифе Несакана Бургундија во боја Големина 21 / 2 инчи x 25 јарди Содржина на влакна 100% полиети

DEN 449.28
Homeford Christmas Glitzy Net Wired Ribbon, 2-12-инчи, 10-двор Свеж
Homeford Christmas Glitzy Net Wired Ribbon, 2-12-инчи, 10-двор

Божиќна сјајна мрежа жична лента Додадете свој личен допир на кој било проект! Оваа панделка има сјајна,

DEN 2.00
CT Craft LLC Burlap Wired Ribbon за домашен декор, завиткување на подароци, DIY занаети, 2,5 инчи x 5 јарди x 1roll, црвено Свеж
CT Craft LLC Burlap Wired Ribbon за домашен декор, завиткување на подароци, DIY занаети, 2,5 инчи x 5 јарди x 1roll, црвено

Едноставно и елегантно, нашата занаетчиска лента додава „природно“ чувство како подарок Овие панделк�

DEN 223.84
Homeford Christmas Iridescent Glitter Net Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор-бело Свеж
Homeford Christmas Iridescent Glitter Net Wired Ribbon, 2-1/2-инчи, 10-двор-бело

Iridescent сјајна мрежа жична лента Додадете свој личен допир на кој било проект! Оваа лента има едноставна, �

DEN 182.40
4 ролни лента со ленти, метална мрежа од лента со лента со метална мрежа за врата за занаетчиски занаети со врата Свеж Попустот
Offray Monofilament Edge Classic Tartan Plaid Craft Ribbon, ширина 1-1/2-инчи со шипка од 25 дворови, Камерон Свеж
Offray Monofilament Edge Classic Tartan Plaid Craft Ribbon, ширина 1-1/2-инчи со шипка од 25 дворови, Камерон

11 / 2 инч Широка лента од 25 двор Направено од 100 проценти полиестер Offray Број на точка 772445 Направено во САД 1

DEN 2.33
Muchao обезбедува 1/2 инчи x 100 јарди двојно лице цврсто ролна со сатен лента, Свеж
Muchao обезбедува 1/2 инчи x 100 јарди двојно лице цврсто ролна со сатен лента,

Ширина : 1 / 2 инчи / 12мм; Lenghth : 100 јарди секоја ролна со пластична количка, може да се чува во складирање...

DEN 2.33
Gorgecraft 7,7 јарди двојно странично металик злато етнички џакард лента 1.3 Широк цветен вез на боемски полиестер ткаени панделки Свеж Попустот
Меј Артс 3/8-инчен широк лента, Бургундија Гросгреин Свеж
Меј Артс 3/8-инчен широк лента, Бургундија Гросгреин

3 / 8инчи од 50двор 91 процент најлон, 9 проценти полиестер Меј Број на уметност Број : БХ25...

DEN 0.33
Präsent панделка, 15мм-25м, портокал Свеж
Präsent панделка, 15мм-25м, портокал

Сатен Елегантен сатен со двојно лице Совршен за облека, занает, цветни, домашни декорации и додатоци за �

DEN 1494.40