Оз Паметно сонце капа за жени, широки капаци за корпи за конска опашка овластени UPF 50+ УВ заштита за пешачење, градинарство, риболов

Оз Паметно сонце капа за жени, широки капаци за корпи за конска опашка овластени UPF 50+ УВ заштита за пешачење, градинарство,

DEN 223.84

Свеж

Достапно.

100% полиестер. Увезени. Затворање на патент. Само миење на рацете. Сертифицирана заштита од УВ : Оваа женска сончева капа е дизајнирана специјално за сурово австралиско сонце и е акредитирана со рејтинг UPF50+, највисоко остварливо за ткаенини во светот. Ги блокира UVA и UVB зраците и помага да се спречи карцином на кожата. UPF сертифициран во согласност со австралискиот стандард AS/NZS4399 'Сонце заштитна облека - Евалуација и класификација'. Тестирање спроведено од Арпанза, Австралиската агенција за заштита на зрачење и нуклеарна безбедност. Прилагодување на Fit & Multer Styles : жените капи имаат стандарден обем на главата од 20-24 инчи (53-60см) се погодни за повеќето дами. Задната дупка за конска опашка е специјално дизајнирана за жени. Прилагодливата низа ефикасно спречува капа да дува на ветрот. Шапката за корпи може да се носи со страни надолу за редовен стил или да се забие за стил на каубојка. Широк облик и преносливост : Удобно 3,5 инчи (9 см) големина на гребење што е оптимизирана за да ги заштити лицето и вратот од летното сонце, без да влијае на вашиот вид. Добрата покриеност нуди одлична заштита од елементи од дожд, ветер и надворешни работи. Исто така, лесно може да се спакува / преклопи за складирање во ранецот кога риболов, градинарство, пешачење, кампување, патување…. Влакната и дишењето на влага : Оваа капа од сафари ја придвижува потта на ткаенината на надворешната површина за да ја минимизира заситеноста, да ја зголеми удобноста и да му овозможи на вашето тело да ја регулира својата температура. Брза вентилација на влага за да се избрка потење преку ткаенина што може да се дише. Нежно на кожата со мек и мазен материјал. Оваа капа за ладење е најдобриот избор за активности на отворено во жешкото лето. 【Лого/Персонализација на брендот】 : Oz Smart нуди прилагодено обележување, лого или вградување на брендот за нарачки со голем волумен. Доколку сакате да го персонализирате вашиот производ, ве молиме контактирајте не за да разговарате за вашите барања. Добијте 10% попуст откако потрошивте 50,00 долари или повеќе во Oz Smart Store.

Избор на клиенти

Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување Свеж
Нулта толеранција 0308BLKTS, Drop Point Pocket нож, 3,75-во. Сечило, рачно отворање на лежиштата на топката KVT, заклучување

ZT KVT G10 е исклучително тврд сечило од 3,75 инчи направено со CPM 20 CV челик, нудејќи извонредно задржување на р

DEN 2.33
Gelielim Retro Radio Bluetooth звучник со јасен звук, преносно радио AM FM Shortwave Radio со најдобар прием, радио соларно/полнење Свеж
Gelielim Retro Radio Bluetooth звучник со јасен звук, преносно радио AM FM Shortwave Radio со најдобар прием, радио соларно/полнење

Преносното гроздобер радио Bluetooth е многу погодно за кампување, кујна, дневна соба, надворешно, лошо врем�

DEN 3.00
5 парчиња нови SN74HCT14N Свеж
5 парчиња нови SN74HCT14N

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

DEN 73.60
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large Свеж
Шеф Flexi зафаќа текстурирани латекс маскирни нараквици - x -large

Вклучува (1) пар на натопени латекс на натопи на нараквици Големина : xlarge 55% латекс, 45% полиестер Текстурен

DEN 79.84
Диви животни со тркалезна пилула, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување Свеж
Диви животни со тркалезна пилула, мини преносна кутија за пилули, погодна за дома, канцеларија и патување

Материјал диви животни со тркалезна пилула, метална железна плоча, метал пријателски за животната сред�

DEN 1.00
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32, Свеж
Widia gtd vtspo5026 varitap vtspo50 повеќенаменска чешма, приклучок за приклучок, намалување на десната рака, 2 флејти, 8-32,

Единствената геометрија на спирална точка обезбедува низок вртежен момент додека туркате чипови пред �

DEN 2.67
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010 Свеж
DC 12V 2-PIN 60X60X10MM компјутер компјутерски процесорски процесорски систем за ладење на ракав 6010 6010

60 x 60 x 10mm 12 V 2пински вентилатор за ладење без четка за компјутерски случај Вентилаторот на случајот е едн

DEN 136.48
Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад Свеж
Incontinent Pad, UndPad удобен за кревет под пад

Основниот дизајн против лизгање ја одржува подлогата Абсорбентата памук во средина може ефикасно да ап

DEN 0.33
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1 Свеж
Дормонт 3/4 reg LP 5-12 WC Set 1

Ова е оригинален дел OEM (производител на оригинална опрема) Користете оригинални делови за OEM за безбедн�

DEN 780.96
Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил Свеж
Партнери бренд PMG3565 Minigrip 2 мил

Овие премиум поли торби имаат супериорна јасност Повторувачките торби можат повторно да се користат...

DEN 1276.80
Пакет SmartSign Pack од 1000 темно сино празно испорака ознаки со претходно прицврстени жици, големина-5, 13pt дебели ознаки Свеж
Машки врвови за мажи Ангксиван Машки врвови, обични модни мажи 1 пар Свеж
Машки врвови за мажи Ангксиван Машки врвови, обични модни мажи 1 пар

100% памук Земја како етикетирана Висококвалитетна ткаенина Копчето за мажите надолу со кошули Краток р�

DEN 3.33
DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V Свеж
DC-DC конвертор на напон конвертор мулти-излезен чекор-надолу конвертор модул за напојување 12V до 3.3V/5V/12V

DCDC конвертор на напон на напон, мултиизлезен чекорнадолу конвертор на електрична енергија модул 12 V до 3.

DEN 520.00
Меморија за електроника на Пацифик слика плус филм и скенер за слајдови за камера Свеж
Меморија за електроника на Пацифик слика плус филм и скенер за слајдови за камера

Брзо скенира филмови и слајдови од 35 мм Преносно и многу лесно за употреба дигитално решение...

DEN 719.20
Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6 Свеж Попустот
Swingline Staplers, 747, бизнис, прирачник, 25 лим капацитет, работна површина, Rio Red, Case of 6

Степлер со 25 листови испорачува класична 747 цврста метална конструкција во елегантна, нова форма и завр�

DEN 1700.64
Викинг Берсеркер Норвешки Старец Фухарк Рунис Хат Нордиска Скандинавска паганска капа Свеж
Викинг Берсеркер Норвешки Старец Фухарк Рунис Хат Нордиска Скандинавска паганска капа

Еластично затворање Само миење на рацете 6277 Структурирана капа на Твил Еластично затворање...

DEN 431.20
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор Свеж
R2S175-AB56-01 EBM PAPST FAN 220VAC 0,33/0.29A центрифугален вентилатор за вентилатор за серво мотор

Состојба : 100% сосема нов и во совршен пакет за да се обезбеди да добиете совршен производ Модел : R2 S175AB5601;

DEN 1376.00
6,62мм H7 директно тресено рачно Свеж
6,62мм H7 директно тресено рачно

Дијаметар : 6,62мм Толеранција : H7 Сликите на производот се само за повикување Дијаметар : 6,62мм Толеранциј�

DEN 1.67