Светло за хартија - Декоративно расположение за расположение, DIY декорација хартија за резба светло - хартија скулптури рамка за ламби за табели, лесни кутии за харт

Светло за хартија - Декоративно расположение за расположение, DIY декорација хартија за резба светло - хартија скулптури рамка

DEN 2.33

Свеж

Достапно.

Material Необичен материјал : 3Д ламбата за хартија е безбедна, цврста, издржлива и има тродимензионален ефект поради усвојувањето на високо-одделение од дрво од дрво и хартија за резба од 7 слој.2inch Облик на облак : приближно.

Item Type: Papercut Light
Material: Wood, paper
Switch Type: Button type
Applicable Scenes: Study, bookcase, bedroom, etc
Function: Decoration/night light
Power Supply Mode: USB charging or 3 AAA batteries (not included)
Size: Square
Cloud Shape: Approx. 20 x 13cm/7.9 x 5.1inch
Weight: Square
Cloud Shape: 247g
Packaging: Carton
Package List:
1 x 3D Paper Carving Night Light:
1 x USB Charging Cable :

Избор на клиенти

Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела Свеж
Major-Q 606iv 15 H во боја на слонова коска со облога на ткаенина сенка керамичка табела

Елеганција напишана надвор Ова е она за што се работи оваа керамичка табела Оваа ламба додава убав и кар

DEN 1.33
Голем рустикален керамички врежана племенска табела за табели таупе сива украсна глобална Свеж