HAHIYO 4PCS 1inch/25mm Бела флексибилна гума од гума за гума, гром, за управување со кабел за кабел за кабел за кабел, обвивка за жица, вметнете жица организатор за компјутерск

HAHIYO 4PCS 1inch/25mm Бела флексибилна гума од гума за гума, гром, за управување со кабел за кабел за кабел за кабел, обвивка

DEN 127.84

Свеж

Достапно.

Материјал со висок квалитет : Громот на бирото е изработен од густа флексибилна гума, а дебелината може да достигне 2мм. Има одлични сеопфатни перформанси, издржливост, заштита на животната средина и без загадување. Ефективно управувајте со жици и кабли : Ви овозможува да ги извршите жиците преку работната површина на уреден начин, создавајќи уреден изглед и да ги направите жиците на работната површина и работната површина. може да помине низ кој било кабел со максимален дијаметар од 0,9 инчи. Лесен за употреба и инсталирање : Ставете го гром директно во претходно дупчената дупка и додадете го или извадете го кабелот по потреба. Погодно за повеќе сцени : Громот на кабелот за биро може да ги прилагоди жиците од компјутерски клупи, компјутерска периферна, канцелариска опрема, системи за забава во дома, канцелариско и училиште училиште. Пакет : 4 парчиња на свиткување на копчето за десктоп Боја : Бела. Материјал : Мека гума Големина : 1инч (25мм) Боја : Бело пакување : 4 парчиња на копчето за десктоп на десктоп, висококвалитетните производи додаваат елеганција и удобност во вашиот живот.

Избор на клиенти

Shormflagchina Asia Laos Flag 3x5ft Polyester 90g со месинг гром и двојно зашиени Свеж
Shormflagchina Asia Laos Flag 3x5ft Polyester 90g со месинг гром и двојно зашиени

Материјал : Направено од 100% полиестер, мека и лесна, отпорност на отпорност на абење и брчки Големина : 3x5

DEN 137.44
Се користи за Delta Phi Epsilon 3 × 5ft America Slag Свеж
Се користи за Delta Phi Epsilon 3 × 5ft America Slag

Големина 3*5ft ardвезда големина, со четири месинг громи, двоен бод Графтизност Ние користиме напредна техн

DEN 351.84
Групата Хилман 59334 1-1/2-инчен бадем Громет без капа, 2-пакет Свеж
Групата Хилман 59334 1-1/2-инчен бадем Громет без капа, 2-пакет

Компјутерските групи се идеален додаток за да го инсталирате кабелот на бирото за компјутер...

DEN 84.64
ГРОМЕТ КИТ, канцелариски уреди Громатски алатки комплет Електроплетирана боја за облека за чевли за торби Свеж
ГРОМЕТ КИТ, канцелариски уреди Громатски алатки комплет Електроплетирана боја за облека за чевли за торби

Лесна инсталација : Комплетот за Grommet е лесен за инсталирање, само допрете ја малата дупка директно со на

DEN 3.00
Пакет од 14 гумени громи 1-5/8 Внатрешен дијаметар - 3/16 Groove - одговара на 2 дупки за вежбање на wallидови - исто така ќе Свеж
Glarks 3007pcs тешка рака за притискање на кометална машина за алатки за алатки, вклучително и Grommet Machine со 3 умираат024 Свеж
Гума за меканикс гума Громет Монт Диа 1-3/16 Тркалезен тип Т за организирање и заштита на пакетот со кабел од 6 Свеж
Гума за меканикс гума Громет Монт Диа 1-3/16 Тркалезен тип Т за организирање и заштита на пакетот со кабел од 6

Громи од црна гумена жица, за заштита на жици, кабли, жици и цевки подалеку од груби површини Широко кори�

DEN 0.67
Производи Au-ve-Co Auveco 4414 Grommets, 3/16 инчи роди, 3/8 инчен ОД, 3/32 инчен жлеб, се вклопува во дупка од 9/32 инчи Свеж
Производи Au-ve-Co Auveco 4414 Grommets, 3/16 инчи роди, 3/8 инчен ОД, 3/32 инчен жлеб, се вклопува во дупка од 9/32 инчи

Auveco Аувеко Дел број 4414 Количина на пакетот AUVECO : 25 Број на пакувања Вклучени : 1 Вкупна количина : 25 4414 Grommets

DEN 191.52
5мм Внатрешен дијаметар Црн гумен прстен за заштита на кабел за заштита од жица за куќи - пакет од 50 Свеж
5мм Внатрешен дијаметар Црн гумен прстен за заштита на кабел за заштита од жица за куќи - пакет од 50

Е прилагодено : да Број на модел : 5мм Снабдување со DIY : Електрични Тип на ставка : Громи Е прилагодено : да.

DEN 318.24
Громет, СБР, 1, 3/4 лична карта, 1 1/8 d, pk25 Свеж
Громет, СБР, 1, 3/4 лична карта, 1 1/8 d, pk25

✅ Grommet, SBR, 1, 3 / 4 ID, 1 1 / 8 D, PK25 ✅ Внатре во дија (А) : 3 / 4 in ✅ Надвор од дија (Б) : 1 1 / 2 in ✅ целосна дебелина (C) : 5 / 1

DEN 301.44
Громет, силикон, МС 35489-101X, PK5 Свеж
Громет, силикон, МС 35489-101X, PK5

Гума боја : црвена, количина на пакет : 5, примена : временска, топлина и отпорна на вода Гума боја : црвена,

DEN 0.33
Рачно притиснете Grommet Machine Tarp Grommet Tool Tool Tool Tool Grommet Press со алатка за дупки за дупки, гумен чекан, 3 Свеж
Рачно притиснете Grommet Machine Tarp Grommet Tool Tool Tool Tool Grommet Press со алатка за дупки за дупки, гумен чекан, 3

【Широки апликации】 Машината за рачни притискања и громити се користи за ткаенина, транспаренти, знаци,

DEN 1.33
Fielect 100pcs кабел за прицврстување на кабел Громет 5/8 16мм црна снимка во кабелско црево за грмушка Громатска заштитник Свеж
Ерико Есг1 Тангента Сплит лесен Snap Grommet, 1-11/32 во DIA, полиетилен Свеж
Ерико Есг1 Тангента Сплит лесен Snap Grommet, 1-11/32 во DIA, полиетилен

Обезбедува 360 ДЕГ заштита за кабел, спроводник, водовод и пожар во водоводот во метални столпчиња еден г�

DEN 1247.68
Hortipots 1 инчен гумен гром 25 пакет, замена гумен гром за вежбање од 1,5 инчен дупка со помош со SCH40 3/4 инчи хидропонична Свеж
Кожен заниткување, ushивост на висока цврстина, внатрешна дупка за очила, алатка за железо 3 парчиња 50 парчиња за DIY Свеж
Земјиште на дождовница 3/4 замена на навојна гума за гума за одвод на дожд или шипр Свеж
Земјиште на дождовница 3/4 замена на навојна гума за гума за одвод на дожд или шипр

Внатрешните нишки од 3 / 4 инчи прифаќаат навојни шипки или склопување на мозоци Замена на OEM само за дожд�

DEN 897.60
Грамет за дупки за очила, широка апликација 50 парчиња кожа занитки убав декор за DIY Свеж
Грамет за дупки за очила, широка апликација 50 парчиња кожа занитки убав декор за DIY

Кожа занитници : Може лесно да се пробие низ кожа, заниткувањето со металик сјај е совршена декорација н�

DEN 2.00
Grommet, Buna-N, MS 35489-134, PK50 Свеж
Grommet, Buna-N, MS 35489-134, PK50

Цена за : Секој Дурометар : 50А + / 5 Стандарди : ASTM D2000 2 BG506 MAX Температура (Ѓ) : 225 ставка : гумен гром материја�

DEN 277.44
Пакет од 5 гумени громи 2-3/8 Внатрешен дијаметар - 1/16 Ширина на жлебот - одговара: 2-7/8 Дупки за дупчење Свеж
Пакет од 5 гумени громи 2-3/8 Внатрешен дијаметар - 1/16 Ширина на жлебот - одговара: 2-7/8 Дупки за дупчење

Внатре во дијаметар : 23 / 8 " Ширина на жлебот : 1 / 16" FITS : 27 / 8 "Дупки за дупчење (исто така ќе одговара : 2" ПВЦ ц

DEN 639.84
Само-пирсинг громи и залепени мијалници за заби 4 [100 парчиња] Свеж
Само-пирсинг громи и залепени мијалници за заби 4 [100 парчиња]

Сè што е во врска со нашите очни капаци е супериорно Тешкиот месинг, квалитетот на финишот и вредноста з�

DEN 623.84