Полицата за складирање на полицата за чување на полиците, дневна соба wallид, виси wallидна полица за поделба на полиците за повеќеслојни полица за книги за книги, бесп?

Полицата за складирање на полицата за чување на полиците, дневна соба wallид, виси wallидна полица за поделба на полиците за

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Безбедно и зелено, семејството дише брзо, дрвото и дрвените лепила за рамка го користат лепак за брендот, а површината е испрскана на кинеската боја базирана на вода, која е добро позната кај потрошувачите. Тој е безбеден и еколошки и може да се користи со доверба. Употреба на мулти-сценорија, 10.000 видови на wallидни декорации, студија, читање во студијата, пиење чаша кафе за момент од попладне. Дневната соба и задниот wallид на софата се претвораат во комбиниран простор на зелени растенија, украси и слики што го претставуваат вкусот на сопственикот. Цврст и стабилен, цилиндерот за прилагодување е изработен од висококвалитетен 430 не'рѓосувачки челик, кој е издржлив и издржлив. Работ на плочата за поддршка на цврсто дрво и работ на заоблената рамка од дрво се рачно полирани и полирани за да се обезбедат мазни и заоблени производи, спречувајќи ги корисниците да се распаѓаат и гребеат. Суровината е избрана од шумата Бреза. Студената околина доведува до бреза со долг период на раст, што е потрајно и издржливо. Текстурата е природна, а внатрешниот мебел е многу елегантен. Деликатниот материјал исто така ја прави површината мазна и прецизна и удобна. ◀ 【Детали натрапување】 ▶ Инспирирани од минималистичкиот дизајн на домот, големиот простор е бесплатен за поставување, а стилот на збогум е помалку монотон и попријатен. Создава елегантна уметност во бањата, а модата е елегантна и дизајн, покажувајќи романтични чувства. Вметнете нов стил, оставете ја вашата дневна соба и десктоп да заблескаат со нова брилијантност 【спецификација】 : Материјал : висококвалитетен пластичен материјал од дрво, заштита на животната средина, без мирис, водоотпорен и доказ за влага, силно лежиште на оптоварување, носење и лесен за чистење : 596x258x314mm, 596x258x571mm 【Функција】 : ▶ Немој да мислиш дека сме скапи, без оглед на формата, материјалот или процесот, ќе бидеме повнимателни и подобри. стилот што ви се допаѓа. ▶ Ве молиме слободно купете. Ако имате какви било прашања пред или по купувањето, слободно контактирајте не. Активно ќе го усвоиме вашиот пријателски совет. 【Белешка】 : ▷▷ Поради разликата помеѓу серијата и рачното мерење, ве молиме оставете мали разлики во бојата од 1-3 см различни производи со иста големина, без да влијаат на функцијата. Ви благодариме за разбирањето. ▷▷ Покажете ги сите горенаведени слики, различните ефекти на дисплејот може да бидат различни. Погледнете го вистинскиот производ. ▷▷ Овој производ има само една решетка, други украси обезбедуваат само ефекти, а не вклучени, се надевам дека ќе ги разберам.

Избор на клиенти

Сојузнички месинг PQN-1-30 Престиж Кви колекција 30 инчи лебдечки стаклени полица, венецијанска бронза Свеж
Сојузнички месинг PQN-1-30 Престиж Кви колекција 30 инчи лебдечки стаклени полица, венецијанска бронза

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност

DEN 0.67
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација Свеж
Wallидна решетка за печурки, креативно складирање решетката во форма на печурки во форма на домашна декорација

Можете да ги ставите вашите накит, клучеви, паричник, часовник, монети, слушалки, додатоци, крем, сапун, н�

DEN 816.00
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см Свеж
Артемио шестоаголна дрвена полица 24 x 21 x 10 см

Хексагонална полица во дрво што треба да се постави или обесена 24 x 21 x 10 см Боја : Беж Материјал : Дрво...

DEN 1.67