3DROSE LSP_193348_1 Покрив за прекинувач за светло за сидро на морнарицата

3DROSE LSP_193348_1 Покрив за прекинувач за светло за сидро на морнарицата

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Димензии (во инчи) : 3,5 ч x 5 W. Направени од силен, издржлив метал отпорен на гребење. Вклучува завртки за појавување. Заврши со висок сјај. Лесно за чистење. Сидро. Морнарица. Покривот за прекинувач на светлина е изработен од издржлив метал отпорен на гребење што нема да избледи, чип или кора. Одликувајќи се со висок сјај, заедно со завртки за појавување го прави ова покритие совршен допир за завршна обработка.

Избор на клиенти

Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја Свеж
Wallид плочата на левитон 41080-4ep QuickPort, единечна банда, 4-порта, црна боја

4port QP Wallplate Bk Тип на производ : Wallидна плоча Опис на производот мултимедијален тип; Пластичен материјал ABS

DEN 3.33
Френклин месинг 64930 Конкавна единечна двојна излезна wallидна плоча / плоча / капакот на прекинувачот, сатен никел Свеж
Enerlites Decorator Wearlder Wall Plate Cover Cover, Safe Outlet Cover, големина 1-банда 4,68 H x 2,93 L, нераскинлив поликарбонат Свеж
Enerlites Decorator Wearlder Wall Plate Cover Cover, Safe Outlet Cover, големина 1-банда 4,68 H x 2,93 L, нераскинлив поликарбонат

Направено од поликарбонат термопластичен материјал за да се обезбеди издржливост, флексибилност и ела�

DEN 1.33
Енерлити Дуплекс Метална wallидна плоча, капа на излез од не'рѓосувачки челик, големина 1-банда 4,50 x 2,76, 7721-10pcs, 430, Свеж
Левитон 80526-W Flush Mount 2 Gang Wallplate White-609070, 1-пакет, бело Свеж
Левитон 80526-W Flush Mount 2 Gang Wallplate White-609070, 1-пакет, бело

Исплакнете ја wallидната плоча на бандата бела 2банда за плакливост 2 Ова е произведено во Соединетите Држ

DEN 1.00
Легранд-Пас и Сејмур spo26wu Пластична wallидна плоча umамбо една банда декоратор Лесно инсталирање, бело Свеж
Легранд-Пас и Сејмур spo26wu Пластична wallидна плоча umамбо една банда декоратор Лесно инсталирање, бело

Jумбо пластична wallидна плоча бела 1 банда 1 отворање на декораторот Обликуван од незапалив материјал за

DEN 2.00
Leviton PSE14-I IV WP Секвент за отворање на празно Strapmnt Свеж
Leviton PSE14-I IV WP Секвент за отворање на празно Strapmnt

Акцент на кој било wallид што покрива со широк избор на бои и завршува Мазно лице и заоблени рабови се спро

DEN 3.00