Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, маглива лесна кула прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса за коса

Медицинска медицинска сестра капачиња жени долга коса, маглива лесна кула прилагодлива работна капа со копче и лакови за коса

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Широко користете - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Машинска миење. Компона за опашка и дизајн на копче - За долга коса, торбичката за конска опашка ви помага да ја прилагодите косата. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Измијте ја работната капа во ладна/топла вода пред првата употреба. Прилагодливи и песни - прилагодливи капачиња за чистење доаѓаат со еластична лента и лента на задната страна. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Боја : Како што се прикажани слики прикажани на слики - 1x работни капи и 1xbow Scrunchies Топло забелешка : Некои мириси се нормални веднаш откако ќе се прими капа. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите.100% полиестер. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Применливи прилики - Погоден е за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрво, грижа за лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа.

Избор на клиенти

Медицинска сестра капачиња долга коса, симпатична крофна прилагодлива работна капа со копчиња и лакови за коса Свеж
Womenенски и машки хируршко капаче со лак за коса, лаванда лаванда цвет виолетова работна капа со една големина Свеж
Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, печатење шепа Свеж
Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, печатење шепа

Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат Компанијата за конска опа�

DEN 198.24
Pug Dog Unocher Angel Rainbow Rinebow Pink Прилагодливи буфон Капчиња Работно капаче со лакова коса Свеж
Pug Dog Unocher Angel Rainbow Rinebow Pink Прилагодливи буфон Капчиња Работно капаче со лакова коса

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

DEN 0.33
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса од ласкава жирафа Свеж
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за коса од ласкава жирафа

Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа Премиум материјалХируршката капа изработена о�

DEN 198.24
Медицински капачиња на Муоум, прилагодливо работно капаче со копчиња и лакова коса, череп на круната Свеж
Медицински капачиња на Муоум, прилагодливо работно капаче со копчиња и лакова коса, череп на круната

Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење Нашиот сет на медицинска се

DEN 468.80