Сет за пикаболи, лопатки за пикаболи, рекети за пикбол, KSZU000113-12 ARTB1 Pickleball топки, сет за игра со топки за топки, сет на лопатка за пилешко, сет за лопатка, лесна опрема з?

Сет за пикаболи, лопатки за пикаболи, рекети за пикбол, KSZU000113-12 ARTB1 Pickleball топки, сет за игра со топки за топки,

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

Подобрена верзија-овој сет на марината ги вклучува сите работи што ги гледате на 1-та слика прикажана, така што ќе добиете 1 или 2 лопатки од пикбол комбинирани од 1 до 4 топки во затворен пикбол или топки на отворено, некои со куќиште со лопатка од пикле или лопатки за лопатки или капаци на лопатки од пикбол или Taple Taple Taple како подарок за марината за вас. Зголемена стабилност- Оваа лопатки за пикбол поставени со нова технологија на тап-чувари на TPU, цврсти, огнени. После неколку часови „играње пикалбол“, ќе ги најдете уште во одличниот настап, освен да се соочите со проблем со стражарот на падот на работ, како и другите. Слупките за пикбол се чувствуваа маневрирање и може да продолжите во брза размена на рацете. Повеќе моќност и повеќе флексибилни - лопатките за мабопчиња користат полипропиленско јадро со повисоко ниво со слој на графитно јаглеродно влакно, ги прават лопатките од кисела топка полесно да ги контролираат и намалуваат несреќите, исто така ја зголемија големината на слатката точка и прошката во пределот на грлото. Cusion Grip- Удобниот зафат на лопатките со марини со дупки и скелети, ве натера да се чувствувате добро да ја апсорбирате потта и анти-слајд во прекрасно расположение и да ве охрабриме металот и моралот да се издвојуваат во натпреварот со пикбол и да ги победите другите. Каде и да е- лопатките за пикбол се популарни во натпреварот со пикбол, играч на пикаболи, игра за семејни пилиболи, активности на отворено или игра со пријатели, дури и играјте пикбол дома. Ова е ретка топка за марината за вашата игра со топчести топки!. Pickleballs Fective е професионално производство на лопатки за лопатка на високо ниво на квалитетна лопатка за пикбол, исполнете ги сите потреби од вас. Ова е основниот вид на лопатка со пикбол, произведен од Pickleballs Fective, тие сè уште имаат многу предности во однос на конкурентите. Ако ви требаат пофункционални лопатки од марината, Pickleballs Fective е на услугата на вас кога и да е.

Избор на клиенти

Лопатки од пикбол, сет на марични плочи, рекети за пикбол, KSZU00016-5 ArtButy Pickleballs, сет за игра со топчести топки, топки Свеж
Лопатки од пикбол, сет од пилебови, рекети за пилебол, KSZU00013-29 Artred Pickleball топки, сет за игра со топки за киселички, Свеж
Pro Pickleball сјае во темната лопатка и топки поставени топки Свеж
Pro Pickleball сјае во темната лопатка и топки поставени топки

*** Запомнете да го наполнете сјајот во темниот материјал на работ на лопатката и топчињата со УВ светлин

DEN 959.20
Глава Екстремна елита композит 2 пакет со лопатка со торба за турнеи, со 3-пакувања Пен на отворено пиклиболи Свеж
Глава Екстремна елита композит 2 пакет со лопатка со торба за турнеи, со 3-пакувања Пен на отворено пиклиболи

Глава изведба : Роден од модернизирање на тоа како скијаме и играме тенис, Хед постојано ја турка атлетс�

DEN 3.00
Лопатки од пикбол, сет на кисела топка, лопатка за пилебол, KSZU000112-3 ARTN2 Pickleballs, сет на лопатка со пилебови, топки Свеж
Лопатки од пикбол, сет на кисела топка, лопатка за пилебол, KSZU000112-3 ARTN2 Pickleballs, сет на лопатка со пилебови, топки

Подобрена верзијаовој сет на марината ги вклучува сите работи што ги гледате на 1та слика прикажана, так

DEN 1320.64
Глава радикална елитна лопатка со мастелички Свеж
Глава радикална елитна лопатка со мастелички

Оптимизирано тубуларно јадро инженерите на главата ја оптимизираа тубуларната конструкција (OTC) на пол

DEN 1029.44
Вулкан V920 Pickleball лопатка Свеж
Вулкан V920 Pickleball лопатка

Карактеристики на лицето quatrocarbon јаглеродни влакнасупериорна технологија за материјални материјали со

DEN 1.00
HUDEF XL1.2 RED+ YELLOT Pickleball лопатка-графит пикбол ракета лесна 7.2-7.8oz, PP Shoneycomb Composite Core избалансирани Свеж
HUDEF XL1.2 RED+ YELLOT Pickleball лопатка-графит пикбол ракета лесна 7.2-7.8oz, PP Shoneycomb Composite Core избалансирани

Висок квалитет : Совршена тежина (лесна тежина : просек од 7,8oz) ја прави лопатката да постигне совршена ра

DEN 609.60
Сет на пикли, лопатки од пилебол, рекети за пилебол, KSZU00018-24 Artwite Pickleballs, сет за игра со топки за топки, сет на Свеж
Сет на пикли, лопатки од пилебол, рекети за пилебол, KSZU00018-24 Artwite Pickleballs, сет за игра со топки за топки, сет на

Повеќе моќност и повеќе флексибилни лопатките за мабопчиња користат полипропиленско јадро со повисок�

DEN 1.67
Сет за пикаболи, лопатки за пилебови, лопатка со пилебол, KSZU000121-22 Artstary Pickleballs, сет на лопатка за пикалки, сет Свеж
Сет за пикаболи, лопатки за пилебови, лопатка со пилебол, KSZU000121-22 Artstary Pickleballs, сет на лопатка за пикалки, сет

Повеќе моќност и повеќе флексибилни лопатките за мабопчиња користат полипропиленско јадро со повисок�

DEN 1.00