X Autohaux 22030-28060 Електронско склопување на телото на гаснење за Toyota Camry 2002-2005 2.4L

X Autohaux 22030-28060 Електронско склопување на телото на гаснење за Toyota Camry 2002-2005 2.4L

DEN 3.00

Свеж

Достапно.

Заменете го бројот на дел од ОЕ : 22030-28040, 22030-0 H020, 22030-28060, S20128 Ве молиме проверете го бројот на ОЕ пред да го купите, проверете дали ова е вистинскиот дел што ви треба. Fitment : Fit for Toyota Camry 2002-2005. Проблем што можеме да го решиме : Замената на електронското тело на гаснење со склопување го регулира правилниот волумен на протокот на воздух во моторот што е од суштинско значење за мешавината на горивото и воздухот во моторот. Ако доживувате застој на моторот, не успева да започнете, се појави електронско светло за предупредување за гаснење, двоумење или моќност на забрзување на вашето возило, тогаш може да имате проблем со телото на гаснењето на вашето возило. : Тело на гаснење, не е лесно за носење, голема сигурност и долг животен век. Може ефикасно да го контролира волуменот на воздухот за да ја контролира брзината на моторот и излезната моќност, така што автомобилот може да се забрза и флексибилен, давајќи ви убаво искуство за возење. Одлични перформанси : Материјалот има добра анти -корозија и ниско триење. Телото има мала порозност, голема јачина и добра затегнатост на воздухот. Заменете го бројот на дел од ОЕ : 22030-28040, 22030-0 H020, 22030-28060, S20128 Ве молиме проверете го бројот на ОЕ пред да го купите, проверете дали ова е вистинскиот дел што ви треба. Fitment : Fit for Toyota Camry 2002-2005. Проблем што можеме да го решиме : Замената на електронското тело на гаснење со склопување го регулира правилниот волумен на протокот на воздух во моторот што е од суштинско значење за мешавината на горивото и воздухот во моторот. Ако доживувате застој на моторот, не успева да започнете, се појави електронско светло за предупредување за гаснење, двоумење или моќност на забрзување на вашето возило, тогаш може да имате проблем со телото на гаснењето на вашето возило. : Тело на гаснење, не е лесно за носење, голема сигурност и долг животен век. Може ефикасно да го контролира волуменот на воздухот за да ја контролира брзината на моторот и излезната моќност, така што автомобилот може да се забрза и флексибилен, давајќи ви убаво искуство за возење. Одлични перформанси : Материјалот има добра анти -корозија и ниско триење. Телото има мала порозност, голема јачина и добра затегнатост на воздухот. Опис : Состојба : Brand Newmade на материјал. Ова тело на гаснење е произведено и тестирано според најстрогите OE стандарди. Професионалната инсталација е препорачливо. Број на ОЕ : 22030-28040, 22030-0 H020, 22030-28060, S20128 Engine : 2.4lbore Големина : 60mm/2.36 "Димензија : 18x14.5cm/7.09" x5.71 "(l*h) Дијаметар за дупчење : 9мм/0,35" Број : 6fitment : За Toyota Camry 2002-2005 Package Вклучен : 1 x тело на гаснење.

Избор на клиенти

JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење Свеж
JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење

Тип : УСБ кабел за кабел за мобилен телефон Тип на конектор : Микро USB Тип на кабел : USB Големина : 1м...

DEN 1070.40
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер Свеж
Виваспин 20 Центрифугален Ултра Филтер

Концентрација на урина пред електрофореза за дијагноза на мултипен миелом и амилоидоза Концентрирајте

DEN 3.00
Фолкултура Платно Торба Торба Со Патент за Жени | 16 х 15, Памук Еднократно Намирници Торба Со Џеб, Торба Торбаesетски Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома Свеж
Суштинска кошула за есенски екипа на ван Хаузен, отома

73% памук, 27% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Мекиот допир : Нашата уникатна за�

DEN 316.48
Тежина на калибрација од 1 кг 1000g со бесплатна тежина од 10 грам тест за дигитални скали Свеж
Тежина на калибрација од 1 кг 1000g со бесплатна тежина од 10 грам тест за дигитални скали

1000g тежина на калибрација со тежина од 10 G тест што се наддавате на еден сет за тежина на калибрација...

DEN 370.88
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо Свеж
Натан Фајрсторм Трка Елек Хидратација Пакет, 2-Литар, Една Големина, Пенливи Космо

Опремен СО 2л мочен меур со вентил за брзо ослободување и џеб за организатор со клип за прстен во горниот

DEN 306.88
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна Свеж
Baseus Arc Tg Филм iPhone 7/8-Црна

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи И Додатоци Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го

DEN 3.00