Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, јапонски стил цветно цреша, прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

Медицинска сестра ги капачињата жени долга коса, јапонски стил цветно цреша, прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

DEN 500.80

Свеж

Достапно.

Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри. Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, што е погодно за промена и миење секој ден. Може да се измие со топла вода и да се исуши за да се остави мирисот да исчезне. Премиум материјал-Хируршката капа изработена од висококвалитетен полиестер, кој е лесен, удобен, дише, пријателски за кожата, удобно долго време. Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Една големина најмногу одговара - овие капачиња на копчињата се еластични и прилагодливи, можете да ја прилагодите за да одговара на главата добро, една големина е погодна за луѓе со разни фризури и типови на глава во различни индустрии. Дизајн на копчиња - 2 копчиња од страна за да висат маска на вашето најдобро ниво на удобност. Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа може целосно да ја покрие. Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите. Прилагодливи медицински капи со копчиња и вратоврска со лента за жени со долга коса Абсорбирајте пот- лесно апсорбирајте пот за време на вашето работно време и одржувајте го челото свежо. Компанијата за конска опашка - капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави и удобни да ја задржат вашата долга, густа коса под обвивките со нашите стилски и функционални капачиња за чистење на конска опашка. Лесно прилагодете се од задниот дел без да ја мачкате главата. Машинска миење. Дизајн на памук за џемпери - не само буфан капи со дизајн на копчињата, а исто така и вградена џемпери низ челото што може брзо да ги апсорбира сите потење за да го задржи челото чисто суво и свежо долго време, никогаш не влијае на делата, супер удобно, особено во лето или Долго време носење. Можете лесно да ја прилагодите затегнатоста на хируршките капачиња за да одговараат на формата на главата и стилот на коса. Ве молиме, оставете мала разлика во големината заради различно рачно мерење. Ве молиме, оставете мала разлика во бојата заради различните екрани. Оваа работна капа е идеален производ за сите.

Избор на клиенти

Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, шепи за животни Свеж
Копа за хирургија Буфант капа за работна капа со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, шепи за животни

Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат Може да се измие со топла в

DEN 134.24
Pug Dog Unocher Angel Rainbow Rinebow Pink Прилагодливи буфон Капчиња Работно капаче со лакова коса Свеж
Pug Dog Unocher Angel Rainbow Rinebow Pink Прилагодливи буфон Капчиња Работно капаче со лакова коса

100% полиестер Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријат

DEN 0.33
2 ПЦС медицинска сестра за чистење Caps Women Long Hairs, Christmas Bell & Candle Прилагодливо работно капаче со копче и џемпери Свеж
2 ПЦС медицинска сестра за чистење Caps Women Long Hairs, Christmas Bell & Candle Прилагодливо работно капаче со копче и џемпери

Со добар квалитет на печатење, по миењето, тие нема да се намалат или избледат Оваа работна капа е идеале

DEN 201.44
Работни капачиња за прилагодување на ирваси за ирваси Свеж
Работни капачиња за прилагодување на ирваси за ирваси

Можете лесно да го носите ова 14 часа директно Скриен за коса на косата е изработена од полиестер, гумен о

DEN 1.00
Медицински капаци на Муоум, прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса, црвени рози, црвени рози Свеж
Медицински капаци на Муоум, прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за коса, црвени рози, црвени рози

Паметно решение за болка во увото дизајнирано од медицински сестри за медицински сестри Ве молиме, оста

DEN 134.24
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лажна коса сладолед сладолед Свеж
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лажна коса сладолед сладолед

Затворање на вратоврска.100% полиестер Оваа медицинска сестра е идеален производ за сите Тоа е најкласич�

DEN 227.20
Сирена риба скала шема ретро прилагодлива буфан капачиња Капчиња Работно капаче со лак за коса Свеж
Сирена риба скала шема ретро прилагодлива буфан капачиња Капчиња Работно капаче со лак за коса

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 159.68
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса Свеж
МУОУМ ОРГУИРА Caporationек Капчиња Буфант Капчиња Работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса

Нашите панделки можат да бидат врзани во лак или други форми како што сакате, ве тера да изгледате профе�

DEN 3.00
Прилагодливо работно капаче со копче, цветно цвеќе хируршко капаче, вратоврски со грб со ласкава коса Свеж
Прилагодливо работно капаче со копче, цветно цвеќе хируршко капаче, вратоврски со грб со ласкава коса

Меки материјал Хируршка капа Користете хуманизиран дизајн и изберете мека, удобна, пријателска за кожа

DEN 159.68
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за ласкава коса, парче загатка Свеж
Muooum Medical Caps Прилагодливо работно капаче со копчиња и лак за ласкава коса, парче загатка

Оваа работна капа е идеален производ за сите Без разлика колку е долга и густа вашата коса, оваа капа мож

DEN 2.00
Медицински капачиња прилагодливо работно капаче со копчиња и лакови за ласкави за коса, шема на парчиња авокадо Свеж
Медицинска сестра капачиња долга коса, симпатична крофна прилагодлива работна капа со копчиња и лакови за коса Свеж
Медицинска медицинска сестра капачиња црни украси Прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса Свеж
Медицинска медицинска сестра капачиња црни украси Прилагодливо работно капаче со копче и лак за коса

Нашиот сет на медицинска сестра капа содржи 1 буфан капа и 1 држач за конска опашка од еластични јажиња, ш

DEN 134.24
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист Свеж
Операција капа, буфан капа, работно капаче со копчиња и лакови за коса за жени, долга коса, тропски зелен лист

Компанијата за конска опашка капачињата за чистење на конска опашка се дизајнирани да бидат и ласкави �

DEN 134.24