Магнетски држачи за фотографии за фрижидер - рамки за магнетни слики - Бели магнетни џебови со фотографии - има 4x6 фотографии

Магнетски држачи за фотографии за фрижидер - рамки за магнетни слики - Бели магнетни џебови со фотографии - има 4x6 фотографии

DEN 0.67

Свеж

Достапно.

4x6 висококвалитетни повторни употребливи магнетни фото-џебови од флексибилни магнети. Има 4 фотографии „x6“. - Пакет од 5 фото магнетни џебови со фотографии. Безбедно држи вертикални или хоризонтални фотографии на фрижидери или која било метална површина. Многу лесно се лизга во држачот на магнет. Направено во САД. БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА!. 4x6 висококвалитетни повторни употребливи магнетни фото-џебови од флексибилни магнети. Има 4 фотографии „x6“. - Пакет од 5 фото магнетни џебови со фотографии. Безбедно држи вертикални или хоризонтални фотографии на фрижидери или која било метална површина. Многу лесно се лизга во држачот на магнет. Направено во САД. БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА!. Повторно употребливи магнетни џебови со фотографии од флексибилни магнети за 4x6 фотографии. Безбедно држи вертикални или хоризонтални фотографии на фрижидери или која било метална површина. Ги прикажува и штити вашите фотографии!.

Избор на клиенти

Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД Свеж
Комплет од 5 замрзнувања, магнетна рамка за фотографии од 4 x 6. Направено во САД

Одличен начин да ги прикажете вашите фотографии Формат : 4 "x 6" Сликите лесно се лизгаат Сет на вредност И�

DEN 175.84
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи Свеж
Раксвалкер магнетски колаж Рамки за слики за фрижидер, 2 пакети има фотографија од 4x6, 2x3 инчи

Ќе трае вечно ✔ Висок квалитет Силен зафат, цврсто се држи до фрижидер, кабинет за датотеки, машина за м�

DEN 265.44
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети Свеж
Chunniao сина магнетна рамка за слика 4x6 за фрижидер 10 пакет, ракави на фото магнети

Сини магнетни рамки за фотографии за слики 4 на 6 инчи, сет од 10 Рамката за слика на магнет со транспарент�

DEN 135.84
Qunclay 6 пакет чиста акрилна рамка за слика Магнетна фото рамка со двојна рамка за рамка за десктоп рамка за десктоп рамка Свеж Попустот
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело Свеж
Колекцијата Глен Jeanан Колиџ Роуз Фото -закачалка полица, бело

Направено во САД Координира со колекцијата на Rose Cottage Колекција на Глен Jeanан Колиџ Димензијата на пакет�

DEN 1201.44
А & Р 5 пакет 8x10 акрилни рамки, магнетна рамка за слика, двострана самостојна рамка за фотографии 10 + 10 мм дебела Свеж