5 јарди вратоврски омбре повеќебојни ланци на конец на предиво тонална јамка-12 Долготрајни ватини ренесансни танцки Хавајски костуми драперија-рамо обоена-темно с

5 јарди вратоврски омбре повеќебојни ланци на конец на предиво тонална јамка-12 Долготрајни ватини ренесансни танцки Хавајски

DEN 1537.60

Свеж

Достапно.

Помекото и слободно проточно предиво, ланче, достапна на пазарот. Апсолутно убава и уникатна!. Темно сина и светло сребрена сива нијанси. 12 "Долг раб. Вредност 5 јарди на прекрасни омбре засенчени ланци на конец. „Долга тонска боја повеќебојни јамки од предиво - рачно натопено обоено. Темно сина и светло сребрена сива нијанси- 5 јарди Купете повеќе заштедете повеќе зделки. Одлично за правење танцови костуми, фустани, нијанси на ламби, долна облека, украси за дома, драперии, облека, занаети. PN : * Поради процесот на боење на рацете, положбата и вклучувањето на боите и/или нијансите се разликуваат, за да се задржи природната убавина на овој раб. ** Боите и нијансите може да изгледаат малку поинаку на различни типови на компјутер/лаптоп/таблет/мобилни телефони. Ве молиме контактирајте не ако ви требаат повеќе слики за да донесете одлука. Ве молиме контактирајте со нас ако ви треба најголемиот дел од количината отколку што е достапно во оваа листа.

Избор на клиенти

Trims by the Dation 4 Conneatte Fringe Trim | Црна | Свеж
Trims by the Dation 4 Conneatte Fringe Trim | Црна |

4 ланец на ланец 100 проценти полиестер Миење на рацете, ладна вода, благ сапун, сув воздух...

DEN 2.00
Шие трендови 2 јарди од 7 омбре-вратоврска боја повеќебојни лангини раб тонален јамка за лансирање- црни и нијанси Свеж
Décopro 10 дворна вредност пакет - 3 инчи долг бел тенок силкин раб Свеж
Décopro 10 дворна вредност пакет - 3 инчи долг бел тенок силкин раб

Тенки шишиња идеални за завеси за завеси, перничиња, фрлања на вредности и апликации за облека...

DEN 2.00
HEDONGHEXI завеси рабници на силница раб Свеж
HEDONGHEXI завеси рабници на силница раб

Материјал : Премиум полиестер Големина : 2,5 инчи широк , 5 / 10 дворови Користено : може да се користи за зан

DEN 319.84
EXPO IR6872TR Пом раб, 3/4 x 20 yd, тиркизна Свеж
EXPO IR6872TR Пом раб, 3/4 x 20 yd, тиркизна

100 % најлон пом раб Секоја мерки ширина од 3 / 4 инчи Пакетот содржи 20 јарди Експопомраб Совршен додаток на

DEN 183.84
1 1/2 Долга основна колекција на трим четки за четка за облога, светло злато Б7 продаден од дворот Свеж
1 1/2 Долга основна колекција на трим четки за четка за облога, светло злато Б7 продаден од дворот

Ве молиме, не заборавајте да го наведете стилот и кодот на бојата (пронајден во насловот) за кој сте заин�

DEN 2.00
Mtlee rhinestone fringe rhinestone trim rhinestone fringe belt rhinestone fringe trim брадавици раб на раб Свеж
Mtlee rhinestone fringe rhinestone trim rhinestone fringe belt rhinestone fringe trim брадавици раб на раб

Широк спектар на апликации : Applice Rhinestone Rhinestone е погодна за разни прилики, што може да додаде сјај на многу

DEN 3.00
5 дворна вредност на беж, маслиново зелена, шампањ 2 инчи барокна кромид тасела раб, стил TFB2PK боја: Зимска ливада - 6939, Свеж
Trims by the Yard Pearl & Crystal Tassel Fringe Cinnamon Multi | Трим, 10 г. Свеж
Trims by the Yard Pearl & Crystal Tassel Fringe Cinnamon Multi | Трим, 10 г.

93 полиестер, 4% други влакна, 2% пластика, 1% иро Увезени Receiveе добиете намалување од 10 дворови (360 инчи) за се

DEN 872.16
Декоративни исечоци рај -ланец раб, 6 x 9 yd, метална тиркизна Свеж
Декоративни исечоци рај -ланец раб, 6 x 9 yd, метална тиркизна

6 инчи рајонски металик синџир раб Одлично за домашен декор и костуми Суво чистење Должина на пакетот на

DEN 556.80
Синџир за ланче од лента со лента, неправилен рингон, раб на раб, дијамантски кристал, лапчиња за лакови Свеж
Синџир за ланче од лента со лента, неправилен рингон, раб на раб, дијамантски кристал, лапчиња за лакови

Флексибилен за употреба : можете лесно да ја намалите оваа апликација за кристал Rhinestone во различни долж�

DEN 0.67
Hedonghexi Bullion Fringe Trim and Eblellishments 5/10 Двор x 2,5 инчи ткаенини за шиење на декорација за облека за облека злато Свеж
Hedonghexi Bullion Fringe Trim and Eblellishments 5/10 Двор x 2,5 инчи ткаенини за шиење на декорација за облека за облека злато

Материјал : Премиум полиестер, сина лента Големина : 2,5 инчи широк , 5 / 10 дворови Користено : може да се ко�

DEN 303.84
Марти Микел 8217M Делукс Корнер Тример, 6-1/4 од 10-инчи Свеж
Марти Микел 8217M Делукс Корнер Тример, 6-1/4 од 10-инчи

Додадете уживање во вашето пикање со совршено обележани аголни точки и додатоци од 1 / 4 инчи Оваа корисн�

DEN 212.80
Oiiki широк памук од ласкав раб, исечени чипка влакна 5 јарди, бела лента со тасели, ширина од 5 инчи шиење boho macrame за Свеж
3 инчи долги стари златни тенки силики на раб, стил BFTC3 Боја: D05, продаден од дворот Свеж
3 инчи долги стари златни тенки силики на раб, стил BFTC3 Боја: D05, продаден од дворот

Тенки шишиња идеални за завеси за завеси, перници, фрлања, вредности и апликации за облека...

DEN 0.33