12 парчиња амблиопија маска за очи за очила страбизам мрзливи закрпи за очи големо црно

12 парчиња амблиопија маска за очи за очила страбизам мрзливи закрпи за очи големо црно

DEN 242.24

Свеж

Достапно.

Погодно за чашите чија висина на стаклената рамка е помала од 5 см (1,96инч), ширината е помала од 6,7 см (2,63 инчи). Пакетот вклучува 12 закрпи за чаши, не вклучувајќи ги очилата. Не ткаени ткаенини и преклопени шилести, спречете го преносот на светлина. Лесно за склопување и расклопување. Завитканиот дизајн може да направи подобар ефект на засенчување; Удобно и лесен. Погодно за точна амблиопија, точен астигматизам, обука, хирургија постоперативна терапија, терапија со повреди, лекување на мрзливо око, амблиопија и страбизам. Може да се користи за секое око. Лесно за склопување и расклопување. Бродови од Хонг Конг. Печ за очи е мека и удобна. Се користи за правење корекција на очите корекција на амблиопија, страбизам, постоперативна терапија, обука на мрзливо око за правилно работа за да може видот да може правилно да се развие. Не ткаени ткаенини и преклопени шилести, спречете го преносот на светлина. Лесно за склопување и расклопување.

Избор на клиенти

Под Закрпи За Очи-Златна Под Маска За Очи Амино Киселина &засилувач; Колаген, Под Маска За Очи За Нега На Лице, Маски За Очи Свеж Попустот
Римски броеви десет во црна силуета спиење за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка Свеж
Римски броеви десет во црна силуета спиење за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 3.00
Град Лондон Велика Британија Биг Бен Loveубов Спиење Око штит мека ноќ за слепи сенка Свеж
Град Лондон Велика Британија Биг Бен Loveубов Спиење Око штит мека ноќ за слепи сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 0.33
Коски на натписот кинески презиме карактер хуанг спиење за очи за очи мека ноќно слепење на сенка на сенка Свеж
Коски на натписот кинески презиме карактер хуанг спиење за очи за очи мека ноќно слепење на сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 415.84
3дроза Цветни Најдобрите Танте Некогаш Прилично Розова Цвеќе Тетка на германски или. - Покривки За Лице Свеж
3дроза Цветни Најдобрите Танте Некогаш Прилично Розова Цвеќе Тетка на германски или. - Покривки За Лице

Димензии( во инчи) : 7,25 Л х 4,7 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слој�

DEN 409.60
Мајмун црно -бело животинско спиење на очите штит мека ноќно слепи сенка на сенка Свеж
Мајмун црно -бело животинско спиење на очите штит мека ноќно слепи сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 415.84
Лидери Инсолуција] Медитеранска Маска За Осветлување На Маслинки Свеж
Лидери Инсолуција] Медитеранска Маска За Осветлување На Маслинки

ТРЕТИРАДосадна и уморна кожа, Нерамномерен тон на кожата, Темни дамки ЕФЕКТИВНОСТДлабоко ја хидрира ко�

DEN 3.00
Детски Маски Маска За Лице За Еднократна Употреба Маски За Благодарност Божиќна Печатена Маска 50 ПАРЧИЊА Свеж
Детски Маски Маска За Лице За Еднократна Употреба Маски За Благодарност Божиќна Печатена Маска 50 ПАРЧИЊА

Еластично затворање Миење Раце Само ♛ Маската прави одличен подарок за anyone.It ја држи косата надвор од л�

DEN 2.00
Играње партнер Панда придружуван од штит за очи за очи мека ноќно следење на слепите сенка Свеж
Играње партнер Панда придружуван од штит за очи за очи мека ноќно следење на слепите сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 0.67
Формула функција Агрегација Агрегација на очите на очите мека ноќно следење на сенката Свеж
Формула функција Агрегација Агрегација на очите на очите мека ноќно следење на сенката

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 1140.80