12 парчиња амблиопија маска за очи за очила страбизам мрзливи закрпи за очи големо црно

12 парчиња амблиопија маска за очи за очила страбизам мрзливи закрпи за очи големо црно

DEN 242.24

Свеж

Достапно.

Погодно за чашите чија висина на стаклената рамка е помала од 5 см (1,96инч), ширината е помала од 6,7 см (2,63 инчи). Пакетот вклучува 12 закрпи за чаши, не вклучувајќи ги очилата. Не ткаени ткаенини и преклопени шилести, спречете го преносот на светлина. Лесно за склопување и расклопување. Завитканиот дизајн може да направи подобар ефект на засенчување; Удобно и лесен. Погодно за точна амблиопија, точен астигматизам, обука, хирургија постоперативна терапија, терапија со повреди, лекување на мрзливо око, амблиопија и страбизам. Може да се користи за секое око. Лесно за склопување и расклопување. Бродови од Хонг Конг. Печ за очи е мека и удобна. Се користи за правење корекција на очите корекција на амблиопија, страбизам, постоперативна терапија, обука на мрзливо око за правилно работа за да може видот да може правилно да се развие. Не ткаени ткаенини и преклопени шилести, спречете го преносот на светлина. Лесно за склопување и расклопување.

Избор на клиенти

Мајмун црно -бело животинско спиење на очите штит мека ноќно слепи сенка на сенка Свеж
Мајмун црно -бело животинско спиење на очите штит мека ноќно слепи сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 415.84
Под Закрпи За Очи-Златна Под Маска За Очи Амино Киселина &засилувач; Колаген, Под Маска За Очи За Нега На Лице, Маски За Очи Свеж Попустот
Бакни ме златен цитат ракопис за спиење за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка Свеж
Бакни ме златен цитат ракопис за спиење за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 415.84
Лидери Инсолуција] Медитеранска Маска За Осветлување На Маслинки Свеж
Лидери Инсолуција] Медитеранска Маска За Осветлување На Маслинки

ТРЕТИРАДосадна и уморна кожа, Нерамномерен тон на кожата, Темни дамки ЕФЕКТИВНОСТДлабоко ја хидрира ко�

DEN 3.00
Детски Маски Маска За Лице За Еднократна Употреба Маски За Благодарност Божиќна Печатена Маска 50 ПАРЧИЊА Свеж
Детски Маски Маска За Лице За Еднократна Употреба Маски За Благодарност Божиќна Печатена Маска 50 ПАРЧИЊА

Еластично затворање Миење Раце Само ♛ Маската прави одличен подарок за anyone.It ја држи косата надвор од л�

DEN 2.00
Hotешки жени долна облека со долги нозе спијат за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка Свеж
Hotешки жени долна облека со долги нозе спијат за очи за очи мека ноќно слепило на сенка на сенка

Големина : Маска за очи Големина : 19,5 x 9,5 см / 7,7inch x 3,7 инчи; Должина на јажето 25,5 см / 10 инчи, погоден за об�

DEN 1.33
Есв Убавина Розовиот Сон Навлажнувачки Суров Сок Маска Свеж
Есв Убавина Розовиот Сон Навлажнувачки Суров Сок Маска

За : Трансформирајте сув и груб тен со оваа маска од чаршафи со лубеница, розова вода и екстракти од греј�

DEN 3.33
Континуирано Зголемување На Персоналот Белешки За Спиење Штит За Очи Мека Ноќна Покривка За Сенка Свеж
Континуирано Зголемување На Персоналот Белешки За Спиење Штит За Очи Мека Ноќна Покривка За Сенка

Големина : големина На Маска За Очи : 19,5 х 9,5 см / 7,7 инчи х 3,7 инчи; должина на јаже 25,5 см / 10 инчи, погоден з

DEN 1.00
Masq by Q-One Shubh извезена, Scrunchie & 4 слој памучна крпа маска за лице комбо со одвојлив ланец за жени во голема големина Свеж
Куркума Нега На Кожата Чистење На Телото Серум За Лице Крем За Лице Чистење На Лицето Глинена Маска Свеж Попустот
Куркума Нега На Кожата Чистење На Телото Серум За Лице Крем За Лице Чистење На Лицето Глинена Маска

Пилинг од куркума, нето тежина 250гр, главни состојки куркума, шеа путер, Витамин Е, морска сол, пилинг, хид

DEN 799.20