Купода Божиќна оревчеста елка душеци водоотпорно здолниште на дрво, Божиќни дрвја XMAS дрво штаб

Купода Божиќна оревчеста елка душеци водоотпорно здолниште на дрво, Божиќни дрвја XMAS дрво штаб

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

Заштитете го подот : изработено од велур материјал, дното на алуминиумска фолија, заштитете ги подовите и теписите од тврдо дрво од гребнатини и спречете ги дамките од истурените вода и нечистотијата од. Погодно складирање : Подлогата за новогодишна елка е мала тежина и може да се склопи за складирање, заштеда на простор дома. Лесно за чистење : Здолништата на дрвото треба само делумно да се исцедат и да се исушат, да не се мијат во вода. Специјални украси : Здолништето на дрвото е погодно за дневна соба, внатрешен двор, отворено, итн. Може да се украси на предметите за да се зголеми празничната атмосфера. Уникатни обрасци : Различни дизајни за одмори за одмори за избор, како што се Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на вineубените, роденденската забава, итн. Заштитете го подот : изработено од велур материјал, дното на алуминиумска фолија, заштитете ги подовите и теписите од тврдо дрво од гребнатини и спречете ги дамките од истурените вода и нечистотијата од. Погодно складирање : Подлогата за новогодишна елка е мала тежина и може да се склопи за складирање, заштеда на простор дома. Лесно за чистење : Здолништата на дрвото треба само делумно да се исцедат и да се исушат, да не се мијат во вода. Специјални украси : Здолништето на дрвото е погодно за дневна соба, внатрешен двор, отворено, итн. Може да се украси на предметите за да се зголеми празничната атмосфера. Уникатни обрасци : Различни дизајни за одмори за одмори за избор, како што се Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ, Денот на вineубените, роденденската забава, итн. Спецификација : Дијаметарот на елкиот штанд е 28,3 инчи Предности : Водоотпорен и доказ за влага, заштитник на подот, уникатен дизајн на модели на украси : Душеците за елката за елки има најразлични слики за печатење и фестивалски слики што можете да ја изберете вашата омилена шема за купување И користете апликација : здолништето на елката е погодно за дневна соба, внатрешен двор, двор, отворено, итн. Може да се украси на новогодишни елки и други предмети за да се зголеми Божиќната атмосфера. „Дрвото штанд е најдобриот избор за подароци за пријателите на вашиот lубовник. Тие ќе го сакаат тоа многу“ Опис на материјалот : подлогата на дрвјата е изработена од висококвалитетен полиестер, сунѓер и алуминиумска фолија. Има велур материјал на предната страна и алуминиумска фолија на долните упатства за перење : подлогата на дрвото не се пее, може да се користи повторно по делумно чистење.

Избор на клиенти

Блом бело дрво вистинско семејство новогодишна елка стои голема до 10 метри Свеж
Блом бело дрво вистинско семејство новогодишна елка стои голема до 10 метри

Екстремно стабилен и лесен за затегнување Држи секое дрво до 10 метри и максимална камионска дијамант 7.4

DEN 2103.84
Градиназирана пластична елка штанд со прицврстувач за завртки, зелена боја Свеж
Градиназирана пластична елка штанд со прицврстувач за завртки, зелена боја

Големина : 19 "dia x 8" H одговара на дрвја со гранка од 3,5 см 13 см и држи висока до 7 метри Лесно поставување и с

DEN 625.92
Giligege Christmas Decorations картичка за бронзирање на хартија Крафт, елегантна шуплива резба бисер за благослов картичка Свеж
Колекција Вила 341541 Вила Колекција база / керамика / ч 9,6 инчи / бело Свеж
Колекција Вила 341541 Вила Колекција база / керамика / ч 9,6 инчи / бело

„Колекцијата Вила Данска“ е ентериер во нордиски стил роден во Северна Европа Рачно изработени од зан�

DEN 1.33
Симпатична Божиќна гноми елка душек водоотпорен дрво столб Свеж
Симпатична Божиќна гноми елка душек водоотпорен дрво столб

【Висок квалитет на материјал】 Мат на новогодишната елка е изработена од висококвалитетен полиестерск

DEN 3.00