Охаус ST300-B стартер 300 преносен мерач на pH, 0,00-14,00 pH опсег, 1,38 висина, 6,69 должина, ширина 3,54

Охаус ST300-B стартер 300 преносен мерач на pH, 0,00-14,00 pH опсег, 1,38 висина, 6,69 должина, ширина 3,54

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

Д-р, потенцијал за намалување на оксидацијата (ORP) мерење. Течен кристален дисплеј (ЛЦД). 4 ААА батерии (вклучени). Домување на апс, лента за зглобот. Автоматско и рачно компензација на температурата, препознавање на авто -тампон, икона за калибрација. По повеќе од еден век за усовршување на уметноста на мерење преку нашите трајни производи за мерење, прецизноста на Охаус сега е достапна во форма на преносен мерач на p H. Овој преносен метар нуди погодност, сигурност и издржливост во еден компактен дизајн.

Избор на клиенти

Lamotte - Brewlab плус комплет за тест за вода со pH метар Свеж
Lamotte - Brewlab плус комплет за тест за вода со pH метар

Тестови 6 различни фактори на вода Вклучува случај за носење и организирање ЛаМот се експерти за анализ�

DEN 1.00
7 во 1 монитор за квалитет на водата, pH мерач, откријте ја соленоста на PH EC EC со висока точност EC тестер со LCD дисплеј Свеж
Водоотпорен PCD PCD 650 pH/спроводливост/растворен комплет за кислород мерач Свеж
Водоотпорен PCD PCD 650 pH/спроводливост/растворен комплет за кислород мерач

опсег на p H 2 Раствореното мерење на кислород ја означува количината на кислород во течност Голем, LCD екр�

DEN 3.00
Комплет за калибрација на влажност Extech RH300-Cal Свеж
Комплет за калибрација на влажност Extech RH300-Cal

Факултативен комплет за калибрација за калибрирање на мерачи на влажност на Extech 33% и 75% шишиња со релати�

DEN 1097.60
Jkyyds преклопување 3 во 1 pH метар температура на мерач тестер LCD дигитален водоотпорен домашен вода за пиење Свеж
Jkyyds преклопување 3 во 1 pH метар температура на мерач тестер LCD дигитален водоотпорен домашен вода за пиење

Лесен и преносен дизајн, лесен за носење на отворено Овој мерач на влага не се користи само за тестирање

DEN 670.72
Замена на LCDOLED® за Acer Predator Helios 300 PH315-54 Series PH315-54-5231 PH315-54-52DV PH315-54-537J PH315-54-57ZZ 15,6 Свеж
Замена на LCDOLED® за Acer Predator Helios 300 PH315-54 Series PH315-54-5231 PH315-54-52DV PH315-54-537J PH315-54-57ZZ 15,6

* Предметот ќе биде добро тестиран пред испорака Дури и истиот производ, моделот секогаш се менува како �

DEN 1855.84
Даплинно 17.3 Замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-53-50UL PH317-53-52CM PH317-53-52XX PH317-53-544B LCD 1920X1080 Свеж
Даплинно 17.3 Замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-53-50UL PH317-53-52CM PH317-53-52XX PH317-53-544B LCD 1920X1080

144 Hz) Состојба : нова; LCD конектор : EDP 30 Pins (не за 40pins); Големина на екранот : 17,3 инчи; Max.Resolution : 1920x1080; Гаранциј

DEN 2704.00
LCDOLED® Replacement for Acer Predator Helios 300 PH315-54-73H1 PH315-54-73M0 PH315-54-747X PH315-54-760S PH315-54-77UR 15.6 Свеж
LCDOLED® Replacement for Acer Predator Helios 300 PH315-54-73H1 PH315-54-73M0 PH315-54-747X PH315-54-760S PH315-54-77UR 15.6

Ако не сте сигурни дали е точна ставка што ви треба, ве молиме контактирајте не со специфичен модел и сли

DEN 2.33
Danoplus Digital TDS метар, професионален 2-во-1 TDS, тестер за квалитет на температурата на ЕК, идеален мерач на PPM за вода, Свеж
Мерач на хоропер TDS, дигитален тестер Свеж
Мерач на хоропер TDS, дигитален тестер

LCD дигитален TDS мерач Тестер : Тестер на мерачот TDS може да се користи во : Прочистувачи на вода и филтри, х�

DEN 1531.20
Hoyrtde 17.3 LCD замена за Acer Predator Helios 300 PH317-53-71U2 PH317-53-71UM PH317-53-71W3 PH317-53-723V PH317-53-725B LCD Свеж
Hoyrtde 17.3 LCD замена за Acer Predator Helios 300 PH317-53-71U2 PH317-53-71UM PH317-53-71W3 PH317-53-723V PH317-53-725B LCD

✔ Белешка : Ве молиме, проверете ја стапката на освежување на компјутерот : Десен клик на вашата работна

DEN 3.00
GOWE преносен pH метар/pH мерач/pH/mV/orp/c/f метар/преносен pH мерач MV опсег: -1999 ~ 1999mv Свеж
GOWE преносен pH метар/pH мерач/pH/mV/orp/c/f метар/преносен pH мерач MV опсег: -1999 ~ 1999mv

Преносен мерач на p H / p H мерач / p H / m V / orp / c / f метар / преносен p H мерач MV опсег : 1999 ~ 1999mv Преносен мерач на p

DEN 9168.00
YUESFZ Прецизен дигитален TDS метар за тестирање пенкана Аквариум риба Јанк Мерач на цврстина Свеж
YUESFZ Прецизен дигитален TDS метар за тестирање пенкана Аквариум риба Јанк Мерач на цврстина

Идеално за домаќинство или лабораториска употреба; Погодно за тестирање на p H биланс на вода за пиење, б�

DEN 800.16
Daplinno 17.3 LCD екран за замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-54-72BX PH317-54-72CR PH317-54-72FS PH317-54-72TW Свеж
Daplinno 17.3 LCD екран за замена на екранот за Acer Predator Helios 300 PH317-54-72BX PH317-54-72CR PH317-54-72FS PH317-54-72TW

144 Hz) Состојба : нова; LCD конектор : EDP 30 Pins (не за 40pins); Големина на екранот : 17,3 инчи; Max.Resolution : 1920x1080; Гаранциј

DEN 1.67
FDIT PH мерач Тестер за сирење Додаток со тестови за тесто за тесто за pH метри Свеж
FDIT PH мерач Тестер за сирење Додаток со тестови за тесто за тесто за pH метри

Нема потреба да одговарате на боите еден по еден како лентите за тестирање Безжична поврзаност : Мерачо�

DEN 875.36