Ykxlm женски сала за латински танцувачки чевли Салса Самба Танго Бахата Кизомба Социјални чевли за танцување за жени и девојчиња, модел USYCL020-10, бело, 6.5us

Ykxlm женски сала за латински танцувачки чевли Салса Самба Танго Бахата Кизомба Социјални чевли за танцување за жени и девојчиња,

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Името на бојата 3 1/3 "потпетици-Б е потпетица во форма на AWL, а 3 1/3" потпетици-е пета во облик на вино. Имајте какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме пет-starвезди пред продажба и услуга по продажба. Испорака : Ве молиме, разберете дека нашите производи требаше да се увезуваат, обично треба да пристигнат 8-15 дена. Овој чевли има четири висини на потпетици : 10см / 8,5 см / 7,5 см / 6см, од кои чевли високи 8,5 см имаат две потпетици, едната е потпетица на АВЛ, а другата е винска стаклена потпетица. Имајте две потпетици, едната е потпетицата, а другата е винска стаклена потпетица. Овој танцов чевли е изработен од висококвалитетна кожа, удобна и мека, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, го подобрува држењето на телото, не лизгање, светлина, дишење, лесен за носење и полетување! Елегантен дизајн, поглед, личност, имаме повеќе големини и бои за вас, за вашето семејство или за вашиот lубовник или пријатели. Пред да купите, изберете ја големината врз основа на должината на стапалото и повикајте се на табелата со големина на продавачот. Овој чевли има четири висини на потпетици : 10см / 8,5 см / 7,5 см / 6см, од кои високи чевли од 8,5 см. Мали разлики во бојата може да се појават како резултат на рефлексија на бојата на мониторот, осветлувањето, позадината, итн. Може да има разлики од 0,5 см поради рачното мерење. Можеби нозете се чувствуваат малку тесни кога за прв пат ги носите овие нови чевли, ве молиме, не грижете се, нозете ќе се прилагодат на тоа наскоро. Вратилото мери приближно глужд од лак. Можеби нозете се чувствуваат малку тесни кога за прв пат ги носите овие нови чевли, ве молиме, не грижете се, нозете ќе се прилагодат на тоа наскоро. Пред да купите, изберете ја големината врз основа на должината на стапалото и повикајте се на табелата со големина на продавачот. Може да има 0,5 см разлики како резултат на рачното мерење. Добредојдовте во продавницата ykxlm ^ _ ^ ❤ ❤, се надевам дека имате добро време да купувате! Чевлите на нашата продавница YKXLM се дизајнирани од дизајнери од целиот свет за да ви понудат мода, личност, визуелна свежина и чувство на употреба. -Б е потпетица во форма на AWL, а 3 1/3 "потпетици-е пета во форма на вино. Белешка : 1. Испорака : Ве молиме, разберете дека нашите производи мораше да се увезуваат, обично треба да пристигнат 8-15 дена.

Избор на клиенти

Hroyl horylенски латински салса чевли за танцување во сала за вежбање професионални чевли за танцување LP-217 Свеж
Hroyl horylенски латински салса чевли за танцување во сала за вежбање професионални чевли за танцување LP-217

Сатен Увезени Suede единствено Платформата мери приближно .25 " Статички и неми ефект, што може подобро да г�

DEN 479.84
Bluebell чевли рачно изработени женски салса салса свадбен натпревар за танцување чевли Pheme 2,5 “пета - сребро Свеж
Bluebell чевли рачно изработени женски салса салса свадбен натпревар за танцување чевли Pheme 2,5 “пета - сребро

Сребрена ardвезда и сребрена пу Ѓон : велур со перничена мастила Затворено пети Лесни ленти за токи (висин

DEN 1119.84
Womenенски танцувачки патики JuoDVMP модерни чевли за танцување платно чевли за перничиња, модел T01ab-qd Свеж
Womenенски танцувачки патики JuoDVMP модерни чевли за танцување платно чевли за перничиња, модел T01ab-qd

Увезени Гума ѓон Висококвалитетни џез танцувачки чевли со лесна чипка и решетката за дишење на горниот

DEN 1.33
TDA CM105 RAMЕВСТВО ВРЕДНОСТ Свеж
TDA CM105 RAMЕВСТВО ВРЕДНОСТ

Увезени Гума ѓон Сјајни сјајни горните матурски чевли Прилагодено стил на потпетици и висина на пета со

DEN 2.00
Aoqunfs женски џез танцуваат патики од танцување чевли за танцување, модел Б51 Свеж
Aoqunfs женски џез танцуваат патики од танцување чевли за танцување, модел Б51

Гума ѓон ? Дизајн и материјал : Синтетичка кожа и мрежа со гума ѓон, солидна и издржлива надворешна плоча

DEN 895.84
50 нијанси Бела сала за латински танцувачки чевли за жени: Свадбени клубови во салса салса Свеж
50 нијанси Бела сала за латински танцувачки чевли за жени: Свадбени клубови во салса салса

100% велур Suede единствено Претставено со многу фини чевли за танцување спорт, производство на Google #1 во чев�

DEN 1.00
Beenените Beenените мода за танцување во латински танцувачки сандали чевли Свеж
Beenените Beenените мода за танцување во латински танцувачки сандали чевли

? За големината? : Нашите чевли се кинеска големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според до

DEN 2.33
SWDZM Отворен пети жени латински танцувачки чизми Салса сала за танцување со танцување на глуждот, модел 7208 Свеж
SWDZM Отворен пети жени латински танцувачки чизми Салса сала за танцување со танцување на глуждот, модел 7208

Микрофибер велур Увезени Suede единствено ❤ Оутер материјал : Висококвалитетен флексибилен велур со микр

DEN 1.33
Чевли за чевли за женски хор во Кејпзио Свеж
Чевли за чевли за женски хор во Кејпзио

100% кожа Кожен ѓон Погледнете ја табелата со големина за да ја потврдите точната големина Перничен велур

DEN 0.33