Нови леќи за рибари со висока оценка од 0,42x за Sony HDR-PJ430V

Нови леќи за рибари со висока оценка од 0,42x за Sony HDR-PJ430V

DEN 1599.20

Свеж

Достапно.

0,35x дигитални леќи со висока дефиниција. Изградба на челични барел. Вклучува макро приврзаност што може да се исклучи и да се користи за екстремни снимки од крупен. Продолжете со прикачени кога користите за да добиете ефект на риба. Мултикотирано оптичко стакло. Инфрацрвен компатибилен. 0,35x дигитални леќи со висока дефиниција. Изградба на челични барел. Вклучува макро приврзаност што може да се исклучи и да се користи за екстремни снимки од крупен. Продолжете со прикачени кога користите за да добиете ефект на риба. Мултикотирано оптичко стакло. Инфрацрвен компатибилен. Ултра широк агол на слика од 180 степени фаќа неверојатни слики. Фантастично за спорт, природа и архитектура. Оваа ставка вклучува : леќи (58мм), капаче за леќи, долниот капак на леќи, торбичка за леќи, прстен за леќи (46-58мм).

Избор на клиенти

Extender 2.0x за Canon EOS Rebel T3 Свеж
Extender 2.0x за Canon EOS Rebel T3

Канон Монт Телеконвертер 2.0x фактор за зголемување Комуникација помеѓу леќи и камера применлива само з�

DEN 2.00
Viltro 24mm F1.8 леќи, голем отвор, z монтирање на целосна рамка Премиер леќи со автоматски фокус за Nikon Z5 Z50 Z6ii Z7 Z7II Свеж
Viltro 24mm F1.8 леќи, голем отвор, z монтирање на целосна рамка Премиер леќи со автоматски фокус за Nikon Z5 Z50 Z6ii Z7 Z7II

Висококвалитетна слика : Користејќи мултислојна технологија за обложување, содржи вкупно 11 оптички стр

DEN 1.00
Леќи со целосна рамка за камера, големи леќи за портрет на силни ефекти за сликање за камера Свеж
Леќи со целосна рамка за камера, големи леќи за портрет на силни ефекти за сликање за камера

Точна изложеност и висока дефиниција : Под услов на слаба светлина, големиот отвор на F1.4 Голем отвор ле�

DEN 3.00