Xxcchh подни ламби со модерни, статива под подот за дневна соба - стоечка светлина со современа сенка на тапани совпаѓање на декорацијата за спална соба - ламба со LED си?

Xxcchh подни ламби со модерни, статива под подот за дневна соба - стоечка светлина со современа сенка на тапани совпаѓање на

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

Белешка : Ве молиме инсталирајте под водство на магистерски студии. Стилски метален статив подни ламби се совпаѓа и го подобрува вашиот декор : вклопувањето во среде модерни, индустриски, гроздобер, ретро или традиционален декор, особено, но генерално може да работи и со други стилови. Има уникатно стебло со три метални нозе кои се зголемуваат независно。. Блескавата топла светлина на создава удобна, смирувачка амбиент - одлично за расадници, канцеларии на лекари, детски простории. Прекрасна абажур : Лабачката мери 17,71 инчи. Светилката се отвора погоре и под која ја шири светлината и му дава на секоја просторија мирен, амбиентален сјај. Неговата прекрасна абажур шири светлина - одлично за ден или семејна соба. Едноставни и живи линии, карактеристики, индивидуалност и богати бои, едноставна визуелна убавина, создаваат извонреден вселенски стил. Белешка : Ве молиме инсталирајте под водство на магистерски студии. Стилски метален статив подни ламби се совпаѓа и го подобрува вашиот декор : вклопувањето во среде модерни, индустриски, гроздобер, ретро или традиционален декор, особено, но генерално може да работи и со други стилови. Има уникатно стебло со три метални нозе кои се зголемуваат независно。. Блескавата топла светлина на создава удобна, смирувачка амбиент - одлично за расадници, канцеларии на лекари, детски простории. Прекрасна абажур : Лабачката мери 17,71 инчи. Светилката се отвора погоре и под која ја шири светлината и му дава на секоја просторија мирен, амбиентален сјај. Неговата прекрасна абажур шири светлина - одлично за ден или семејна соба. Едноставни и живи линии, карактеристики, индивидуалност и богати бои, едноставна визуелна убавина, создаваат извонреден вселенски стил. Енергија : 6 W-10 WNUMBER на извори на светлина : 2 Voltage : 110 V-220 Virradiation Површина : 10-15 квадратни метри пром. Проверете ја бојата и големината пред да купите.2. Фотографиите на производи не вклучуваат производи освен производи.3. Забележете заради различните што може да се појават монитори, мала хроматска аберација, ве молам простете ми.4. Горенаведените податоци се само за референца, големината е рачно мерење, грешката е 1-3 см, ве молиме дозволете, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе го решиме ова прашање што е можно поскоро.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да ви обезбедат подобри услуги и производи.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, генерално, ние ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, времето за пристигнување е 9-15 дена проценетите за подот се лесни Инсталирајте и работат совршено во вашата канцеларија, спална соба или каде и да ви треба осветлување.

Избор на клиенти

SLNFXC Подна ламба за риболов дневна соба Спална соба Студија во кревет Атмосфера Нордиска софа Свеж
SLNFXC Подна ламба за риболов дневна соба Спална соба Студија во кревет Атмосфера Нордиска софа

Линијата за мека ламба за убавина, точката на пенкалото на просторијата за седење Целокупната вселенск�

DEN 1.00
Elk Home S0019-9603 Една светло подлачна ламба, видете слика Свеж
Elk Home S0019-9603 Една светло подлачна ламба, видете слика

Една лесна подлачна ламба од колекцијата на флуентност Големина на артикалот : Должина : 14,00 инчи Висина

DEN 0.33
WhWATA 1,32m цврст дрвен метал статив за метал E27 American Claft Industrial Adjectable Clordside Поди светла стојат ламба црна Свеж
WhWATA 1,32m цврст дрвен метал статив за метал E27 American Claft Industrial Adjectable Clordside Поди светла стојат ламба црна

Индустриски ретро ламба за рева од ковано железо, форма на водена цевка, многу ретро естетско чувство, е

DEN 5987.68
Renslat Bird Larm Larm Floor Larm Hotel Loft Deco Standing Lamps за дневна соба цвеќиња стојат светло ресторан осветлување подни Свеж
Renslat Bird Larm Larm Floor Larm Hotel Loft Deco Standing Lamps за дневна соба цвеќиња стојат светло ресторан осветлување подни

Материјал : железо / мермер / стакло Процес : боја Извор на светлина : 3 Е27 големи држачи за спирални ламб

DEN 1.33
YFQHDD Beauty Light LAMP ладно светло за осветлување на салонот за убавина за осветлување без сенка за трепките за трепките Свеж
Cal Lighting BO-581SWFL подни ламби со нијанси на тен ткаенини, античка 'рѓа завршница, кафеава Свеж Попустот
Cal Lighting BO-581SWFL подни ламби со нијанси на тен ткаенини, античка 'рѓа завршница, кафеава

Една лесна подлачна ламба од колекцијата на замав Висина : 62,00 инчи ширина : 16,00 инчи Стил : Традиционален

DEN 2396.80
Finchy Boho Floor Lamp, Lotus Flower Floor Larm за спална соба, дневна соба, црна стативска стока, цветна ламба, уникатни подни Свеж
Finchy Boho Floor Lamp, Lotus Flower Floor Larm за спална соба, дневна соба, црна стативска стока, цветна ламба, уникатни подни

1 Гроздобер, модерен, естетски дизајнуникатна цветна ламба за подот со повеќе нијанси за да фрли мек, топ

DEN 1.33