1 Поставете водоотпорен 60м нуркање целосен дел од телото на допир на допир на допир за грб за GoPro Hero 5/6/7

1 Поставете водоотпорен 60м нуркање целосен дел од телото на допир на допир на допир за грб за GoPro Hero 5/6/7

DEN 287.20

Свеж

Достапно.

1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно. 2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR двојно оптички слој. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја. 3. Нова конфигурација на завртки на авионите, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте. 4. Целосно водоотпорно тело ја заштитува вашата камера од вода, совршено се вклопува за Go Pro Hero 5 црна акција за акција. 5. Со допир на задниот дел од задниот дел, забавувајте се. 1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно. 2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR двојно оптички слој. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја. 3. Нова конфигурација на завртки на авионите, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте. 4. Целосно водоотпорно тело ја заштитува вашата камера од вода, совршено се вклопува за Go Pro Hero 5 црна акција за акција. 5. Со допир на задниот дел од задниот дел, забавувајте се. Карактеристики : 1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно.2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR Double Optical Coating. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја.3. Конфигурација на нови авиони за завртки, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте.4. Full body waterproof protect your camera from water, perfect fits for Go Pro Hero 5 Black Action Camera5.With touchable backdoor , have more fun Specifications : 1- Weight : 150g2- Waterproof : 60 meters3- Size : 8cm x 4.6cm x 8.5cm4- Color : Вклучено е црно : (не вклучувајќи ја и камерата) 1 x водоотпорен случај1 x Suck1 x Base1 x Touch Gack Capp.

Избор на клиенти

Без Дигитален MobileRAID MR4UT6G 4-Bay 3.5 ИНЧЕН SATA НА USB 3.0 / eSATA ХАРДВЕР РАЦИЈА-5 / JBOD Свеж
Без Дигитален MobileRAID MR4UT6G 4-Bay 3.5 ИНЧЕН SATA НА USB 3.0 / eSATA ХАРДВЕР РАЦИЈА-5 / JBOD

4 Залив со топлозаменливи коцки, поддршка на 3,5" хард дискови и 2,5" SSD без дополнителен адаптер ХАРДВЕРСКА

DEN 1.67
Истаруса ДД-200-МОРЕ-Црвена 2у Компактна Стилска Шасија За Монтирање На Решетката Со Морска Рамка - Црвена Свеж
Истаруса ДД-200-МОРЕ-Црвена 2у Компактна Стилска Шасија За Монтирање На Решетката Со Морска Рамка - Црвена

Број на модел : ДД200МОРЕЦРВЕНО Рохс Усогласеност Верзија : Да Форма фактор : 2 У Стандард Диск Заливи : Ник�

DEN 776.00
Sxyltnx Тип Ц ДО USB 3.0 M. 2 SATA NGFF SSD Хард Диск Докинг Станица Двојна Залив Надворешен Офлајн Клон Адаптер Свеж
Sxyltnx Тип Ц ДО USB 3.0 M. 2 SATA NGFF SSD Хард Диск Докинг Станица Двојна Залив Надворешен Офлајн Клон Адаптер

Интерфејс за пренос : Тип Ц (6gbps пропусен опсег) Прочитајте ја поддршката за пишување : два хард дискови M..

DEN 4969.60
ILHXYPP Sata III ДО USB 3.0 HDD Диск Случај Надворешен Хард Диск Комплет 2.5 3.5 HDD Докинг Станица Кутија за Лаптоп Свеж
ILHXYPP Sata III ДО USB 3.0 HDD Диск Случај Надворешен Хард Диск Комплет 2.5 3.5 HDD Докинг Станица Кутија за Лаптоп

Поддржува протокол за транспорт НА УАСП Поддржува SATA III, компатибилен наназад СО SATA II / SATA I Поддржува ста

DEN 2868.00
Gintooyun MSATA Mini PCI-E SSD до 2,5 Инчи IDE 44pin Комплет Адаптер, Црна За Лаптоп Лаптоп,Десктоп Компјутер И Повеќе Свеж
Gintooyun MSATA Mini PCI-E SSD до 2,5 Инчи IDE 44pin Комплет Адаптер, Црна За Лаптоп Лаптоп,Десктоп Компјутер И Повеќе

MSATA SSD се претвора ВО интерфејс PATA / IDE од 2,5" со користење на постар лаптоп Компатибилен за еупед компјуте�

DEN 1.00
Надворешно Куќиште За Хард Диск, До 6gbps ГОЛЕМА Брзина АЛУМИНИУМСКА Легура USB3. 0 Хард Диск Случај за 2,5 Инчи 79,5 mm 0,30,4 Свеж
ОРИКО 40Gbps M. 2 NVMe SATA Ssd Прилог Адаптер Алатка-Бесплатно, USB C 3.2 Gen 2 10gbps NVME, 5Gbps NGFF SATA PCIe M-Клуч 2230/2242/2260/2280, Свеж
ОРИКО 40Gbps M. 2 NVMe SATA Ssd Прилог Адаптер Алатка-Бесплатно, USB C 3.2 Gen 2 10gbps NVME, 5Gbps NGFF SATA PCIe M-Клуч 2230/2242/2260/2280,

Кога користите NVMe SSD, стапката на пренос е 10 Gbps, а брзината на читање и запишување Е 1000 MB / s кога користите

DEN 3.00
Литонија Осветлување 2BLT4 40L ADP LP840 Најдобар-Во-Вредност Низок Профил ВДЛАБНАТИ LED Трофер, 4000K, 2 4-Метарски, 2-Нога Свеж
Литонија Осветлување 2BLT4 40L ADP LP840 Најдобар-Во-Вредност Низок Профил ВДЛАБНАТИ LED Трофер, 4000K, 2 4-Метарски, 2-Нога

ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСЕНBLT LED Трофер Серија рамна монтажа светло тела обезбедува чист и разноврсен стил со р�

DEN 1054.40
DBTLAP 2.5 Сас Сата Диск Caddy Послужавник Компатибилен за Lenovo ThinkServer 31049382 31050784 03X3836 Свеж
DBTLAP 2.5 Сас Сата Диск Caddy Послужавник Компатибилен за Lenovo ThinkServer 31049382 31050784 03X3836

●Компатибилност€Компатибилен : за Lenovo Think Server 31049382 31050784 03 X3836 Quality patem_ Секоја ставка ќе биде Тестирана е�

DEN 2.00
Орико Бекапер Тип - Ц Надворешно Куќиште Хард Диск Автоматска Резервна Копија И Складирање Паметни Телефони Фотографии/Видеа Свеж Попустот
SATA 2-ри Хард Диск HD HDD SSD Оптички Залив Caddy Рамка Фиока ЗА HP 15-g100 15-g137ds 17-N003TX DU8A5SHL Свеж
SATA 2-ри Хард Диск HD HDD SSD Оптички Залив Caddy Рамка Фиока ЗА HP 15-g100 15-g137ds 17-N003TX DU8A5SHL

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск Оваа ставка Е Универзална 9,5 мм sata оптичк

DEN 166.24
ОРИКО М. 2 NVMe Ssd Комплет, USB 3.1 Gen 2 На NVMe PCI-E м. 2 Ssd Случај Поддршка UASP за NVMe Ssd Големина 2230/2242/2260/2280-M2PV Свеж Попустот
ОРИКО М. 2 NVMe Ssd Комплет, USB 3.1 Gen 2 На NVMe PCI-E м. 2 Ssd Случај Поддршка UASP за NVMe Ssd Големина 2230/2242/2260/2280-M2PV

10 Gbps ГОЛЕМА БРЗИНА : орико М 2 nvme ssd надворешен случај го усвојува најновиот USB 3.1 Gen 2 типC интерфејс...

DEN 303.84
Midautoo 10gbps NVME/SATA Двоен Протокол SSD Комплет Ssd Случај КУТИЈА USB 3.1 Тип На М. 2 NGFF PCIe SSD Надворешно Куќиште-Црно Свеж
Midautoo 10gbps NVME/SATA Двоен Протокол SSD Комплет Ssd Случај КУТИЈА USB 3.1 Тип На М. 2 NGFF PCIe SSD Надворешно Куќиште-Црно

Функција : 1 Во согласност со спецификациите : M 2 SATA NVME ДО USB 3.1 куќиште на хард дискот Во согласност СО SATA 3.

DEN 515.20
UGREEN SATA ДО USB C Адаптер Кабел за 2.5 SSD И HDD Хард Диск Конектор 5gbps Поддршка SATA III UASP Thunderbolt 3 Компатибилен Свеж
UGREEN SATA ДО USB C Адаптер Кабел за 2.5 SSD И HDD Хард Диск Конектор 5gbps Поддршка SATA III UASP Thunderbolt 3 Компатибилен

БРЗО ПРИСТАПЕТЕ ДО SATA SSD / HDD : UGREEN SATA До USB C Адаптерот може лесно да поврзе SATA SSD од 2,5 инчи или HDD со вашиот us

DEN 1.33
Случај за куќиште на скелетот Gepuly за GoPro Hero 4, Hero 3+, Hero 3 Action Camera Camera Camera Open Protective Housing Case Свеж
Случај за куќиште на скелетот Gepuly за GoPro Hero 4, Hero 3+, Hero 3 Action Camera Camera Camera Open Protective Housing Case

Компатибилност : Овој случај на заштитно куќиште за скелети компатибилен со Go Pro Hero 4, Hero3+, Action 3 акциони ф�

DEN 223.84
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy Рамка Фиока ЗА HP ZBook 15 17 Работна Станица Размена СУ-208CB Свеж
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy Рамка Фиока ЗА HP ZBook 15 17 Работна Станица Размена СУ-208CB

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Лента З

DEN 0.33
SHYPT M. 2 Ssd Надворешен СЛУЧАЈ USB Тип-C ПОРТ USB 3.1 Комплет 10gbps M. 2 Sata Хард Диск Случај HDD Случај Свеж
SHYPT M. 2 Ssd Надворешен СЛУЧАЈ USB Тип-C ПОРТ USB 3.1 Комплет 10gbps M. 2 Sata Хард Диск Случај HDD Случај

ТИПЦ УСБ3 1 интерфејс, типЦ интерфејс СО УСБ3 1 стапката на пренос може да биде двострана приклучок...

DEN 1.67
10gbps Рација Комплет, Yottamaster Двојна Залив 2.5 Рација Возење Комплет за 7/9/12, 5 mm 2.5 SSD/HDD, USB3. 1 Тип-C РАЦИЈА Свеж
10gbps Рација Комплет, Yottamaster Двојна Залив 2.5 Рација Возење Комплет за 7/9/12, 5 mm 2.5 SSD/HDD, USB3. 1 Тип-C РАЦИЈА

€10gbps Брзина На Пренос, Капацитет ЗА Складирање НА 8 TB,Yottamaster 2 заливот рација хард диск комплет поддржува

DEN 832.00
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy За Sony VGN-NW20EF VGN-FW510F VGN-NW21JF VGN-FW465J Свеж
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy За Sony VGN-NW20EF VGN-FW510F VGN-NW21JF VGN-FW465J

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

DEN 2.33
M. 2 NVMe SSD Комплет, TypeC Интерфејс Ултра Тенок USB3. 1 SSD Комплет ЗА КОМПЈУТЕР Свеж
M. 2 NVMe SSD Комплет, TypeC Интерфејс Ултра Тенок USB3. 1 SSD Комплет ЗА КОМПЈУТЕР

Брз Трансфер : m 2 NVMe SSD комплет адаптер до 6gbps брзина, брза брзина на пренос, само 25 секунди за еден hd филм т

DEN 0.33
Hpe Диск Комплет 12gb/s сас - 12Gb/s сас Домаќин Интерфејс - 2u Решетката-монтажа - 24 x HDD Поддржан - 24 x Вкупно Залив-24 Свеж
Hpe Диск Комплет 12gb/s сас - 12Gb/s сас Домаќин Интерфејс - 2u Решетката-монтажа - 24 x HDD Поддржан - 24 x Вкупно Залив-24

Број На Хард Дискови Поддржани : 24 Број На Инсталирани Хард Дискови : 0 Број На Вкупно Експанзија Заливи :

DEN 2.67
2.5 Хард Диск Комплет SATA HDD/SSD Caddy Случај НА USB 3.0 ЗА ЛАПТОП DVR Свеж
2.5 Хард Диск Комплет SATA HDD/SSD Caddy Случај НА USB 3.0 ЗА ЛАПТОП DVR

Поврзување со компјутер домаќин преку USB 3.0 без потреба од надворешна моќност Ова куќиште поддржува цел�

DEN 159.84
Unitek [Пакет] SATA/IDE НА USB 3.0 Адаптер И Мини Двојна Залив Хард Диск Докинг Станица Свеж Попустот
Unitek [Пакет] SATA/IDE НА USB 3.0 Адаптер И Мини Двојна Залив Хард Диск Докинг Станица

Поддршка SATA 2.5 " / 3.5 "Hdd до 10 TB, IDE 2.5 " / 3.5 " Hdd, Оптички диск Дозволено е ракување со три хард дискови истоврем�

DEN 979.04
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy Адаптер за iMac A1311 A1312 2012 2011 2010 АД-5680H Свеж
Dy-tech 2-ри Хард Диск HD SSD Caddy Адаптер за iMac A1311 A1312 2012 2011 2010 АД-5680H

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Ова е универзална 12,7 мм висина Са�

DEN 0.67
Ледена Кутија IB-AC703-U3 2.5-Инчен USB 3.0 Хард Диск Комплет-Бела Свеж
Ледена Кутија IB-AC703-U3 2.5-Инчен USB 3.0 Хард Диск Комплет-Бела

Адаптер кабел за 2.5" HDDs / SSDs Вклучувајќи hdd заштитна кутија до 9,5 мм LED за напојување и HDD пристап IBAC703U3 за 2.5

DEN 380.48
TOPINCN 2.5 ВО HDD Комплет, ХАРД Диск КУЌИШТЕ LED ИНДИКАЦИЈА Алуминиум Домување USB 3.0 Порта ЗА Лаптоп За Десктоп Компјутер Свеж
HPE 726561 - B21 Складирање диск кафез, За ProLiant Ml350 Gen9, Ml350 Gen9 База Свеж
HPE 726561 - B21 Складирање диск кафез, За ProLiant Ml350 Gen9, Ml350 Gen9 База

Експанзија Заливи : 3.5 " LFF Димензии( Wx Dx H) : 3.7 во x 21.2 во x 12.1 во Тежина : 15,87 мл Хпескладирање диск кејџМедиа �

DEN 959.84
ОРИКО М. 2 SSD Nvme КОМПЛЕТ USB-C Адаптер 10GBPS USB3. 2 Gen2 За PCIe NVMe M-Клуч/M+B Клуч SSD, Алатка-Слободен M2 Надворешен Свеж
ОРИКО М. 2 SSD Nvme КОМПЛЕТ USB-C Адаптер 10GBPS USB3. 2 Gen2 За PCIe NVMe M-Клуч/M+B Клуч SSD, Алатка-Слободен M2 Надворешен

2 Gen 2 (стара номенклатура / нова номенклатура) Нова номенклатура ЗА USB 3 €Безбеден И Пренослив Q Висококва�

DEN 399.84