1 Поставете водоотпорен 60м нуркање целосен дел од телото на допир на допир на допир за грб за GoPro Hero 5/6/7

1 Поставете водоотпорен 60м нуркање целосен дел од телото на допир на допир на допир за грб за GoPro Hero 5/6/7

DEN 287.20

Свеж

Достапно.

1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно. 2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR двојно оптички слој. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја. 3. Нова конфигурација на завртки на авионите, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте. 4. Целосно водоотпорно тело ја заштитува вашата камера од вода, совршено се вклопува за Go Pro Hero 5 црна акција за акција. 5. Со допир на задниот дел од задниот дел, забавувајте се. 1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно. 2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR двојно оптички слој. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја. 3. Нова конфигурација на завртки на авионите, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте. 4. Целосно водоотпорно тело ја заштитува вашата камера од вода, совршено се вклопува за Go Pro Hero 5 црна акција за акција. 5. Со допир на задниот дел од задниот дел, забавувајте се. Карактеристики : 1. Материјал со школка увезен акрилик „плексиглас“, избрани суровини, професионално производство, ригорозно тестирање, без разлика дали е мраз и снег, или нуркање со длабоко море, лесно може да биде исправно.2. Висококвалитетно стакло како водоотпорен леќа на школка, AF, AR Double Optical Coating. Леќа Повеќе светло пренесување, лесна за чистење, отпорни на гребење. Дали подводното пукање или дневната заштита може да биде висок степен на намалување на природната светлина и боја.3. Конфигурација на нови авиони за завртки, се збогуваме со минатото макотрпно, неволја, така што полесно играте.4. Full body waterproof protect your camera from water, perfect fits for Go Pro Hero 5 Black Action Camera5.With touchable backdoor , have more fun Specifications : 1- Weight : 150g2- Waterproof : 60 meters3- Size : 8cm x 4.6cm x 8.5cm4- Color : Вклучено е црно : (не вклучувајќи ја и камерата) 1 x водоотпорен случај1 x Suck1 x Base1 x Touch Gack Capp.

Избор на клиенти

UGREEN SATA ДО USB C Адаптер Кабел за 2.5 SSD И HDD Хард Диск Конектор 5gbps Поддршка SATA III UASP Thunderbolt 3 Компатибилен Свеж
UGREEN SATA ДО USB C Адаптер Кабел за 2.5 SSD И HDD Хард Диск Конектор 5gbps Поддршка SATA III UASP Thunderbolt 3 Компатибилен

БРЗО ПРИСТАПЕТЕ ДО SATA SSD / HDD : UGREEN SATA До USB C Адаптерот може лесно да поврзе SATA SSD од 2,5 инчи или HDD со вашиот us

DEN 1.33
Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока За Asus K555L n76vb UJ8HC Свеж
Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока За Asus K555L n76vb UJ8HC

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална Висина

DEN 169.44
HPE 726561 - B21 Складирање диск кафез, За ProLiant Ml350 Gen9, Ml350 Gen9 База Свеж
HPE 726561 - B21 Складирање диск кафез, За ProLiant Ml350 Gen9, Ml350 Gen9 База

Експанзија Заливи : 3.5 " LFF Димензии( Wx Dx H) : 3.7 во x 21.2 во x 12.1 во Тежина : 15,87 мл Хпескладирање диск кејџМедиа �

DEN 959.84
Без Дигитален MobileRAID MR4UT6G 4-Bay 3.5 ИНЧЕН SATA НА USB 3.0 / eSATA ХАРДВЕР РАЦИЈА-5 / JBOD Свеж
Без Дигитален MobileRAID MR4UT6G 4-Bay 3.5 ИНЧЕН SATA НА USB 3.0 / eSATA ХАРДВЕР РАЦИЈА-5 / JBOD

4 Залив со топлозаменливи коцки, поддршка на 3,5" хард дискови и 2,5" SSD без дополнителен адаптер ХАРДВЕРСКА

DEN 1.67
Истаруса ДД-200-МОРЕ-Црвена 2у Компактна Стилска Шасија За Монтирање На Решетката Со Морска Рамка - Црвена Свеж
Истаруса ДД-200-МОРЕ-Црвена 2у Компактна Стилска Шасија За Монтирање На Решетката Со Морска Рамка - Црвена

Број на модел : ДД200МОРЕЦРВЕНО Рохс Усогласеност Верзија : Да Форма фактор : 2 У Стандард Диск Заливи : Ник�

DEN 776.00
10gbps Рација Комплет, Yottamaster Двојна Залив 2.5 Рација Возење Комплет за 7/9/12, 5 mm 2.5 SSD/HDD, USB3. 1 Тип-C РАЦИЈА Свеж
10gbps Рација Комплет, Yottamaster Двојна Залив 2.5 Рација Возење Комплет за 7/9/12, 5 mm 2.5 SSD/HDD, USB3. 1 Тип-C РАЦИЈА

€10gbps Брзина На Пренос, Капацитет ЗА Складирање НА 8 TB,Yottamaster 2 заливот рација хард диск комплет поддржува

DEN 832.00
Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока ЗА HP 15f-F Серија 15-f033wm 15-f024wm СУ-208 ДВД Свеж
Dy-tech 2-ри Хард Диск HDD SSD Кади Рамка Фиока ЗА HP 15f-F Серија 15-f033wm 15-f024wm СУ-208 ДВД

Додадете го вториот диск на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Известување : Универзална фиока З

DEN 1.00
истаруса Т5Ф-Сс Без Послужавник САТА Сас Хард Диск Беј Свеж
истаруса Т5Ф-Сс Без Послужавник САТА Сас Хард Диск Беј

Дизајн без завртки и Без Послужавник за брзо МОНТИРАЊЕ НА HDD Дизајн против вибрации Поддршка сас I / II, СА�

DEN 2.67
Надворешно Куќиште За Хард Диск, До 6gbps ГОЛЕМА Брзина АЛУМИНИУМСКА Легура USB3. 0 Хард Диск Случај за 2,5 Инчи 79,5 mm 0,30,4 Свеж