НАТЕФЕМИН Брзо Ослободување Гимбал Заштитник Леќа Капак Случај Делови Гимбал Камера Шок Отпорен Случај Школка За Фими Додаток Дел

НАТЕФЕМИН Брзо Ослободување Гимбал Заштитник Леќа Капак Случај Делови Гимбал Камера Шок Отпорен Случај Школка За Фими Додаток

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Специјално дизајниран За Xiaomi ЗА Беспилотно Летало Fimi X8 SE. Заштитете го гимбалот и камерата во складирање и транзит. Заштитникот се користи за заштита на објективот на фотоапаратот од тропање и спречува таложење нечистотија кога авионот не се користи, чувајте ја јасноста на објективот. Уникатен дизајн, лесен за инсталирање и отстранување, совршено вклопување и заштита. Погоден За Xiaomi За Fimi X8 SE RC Квадкоптер. Карактеристики : Заштитете ги гимбалот и камерата при складирање и транзит.Заштитникот се користи за заштита на објективот на фотоапаратот од тропање и спречува таложење нечистотија кога авионот не се користи, чувајте ја јасноста на објективот.Уникатен дизајн, лесен за инсталирање и отстранување, совршено вклопување и заштита.Спецификација : Боја : вајтшто е вклучено : 1x Ковернот На Објективот : содржи само капак на Објективот, не вклучувајќи го и дронот.

Color: White
What's included:
1x Lens Cover:
Note:
It contains Lens cover only, not including the drone.:

Избор на клиенти

Кутија За Носење Камера Cwatcun За Дигитална Камера, Мала Торбичка За Камера За Abergbest 2.7 lcd Kodak Pixpro/Canon PowerShot Свеж
Кутија За Носење Камера Cwatcun За Дигитална Камера, Мала Торбичка За Камера За Abergbest 2.7 lcd Kodak Pixpro/Canon PowerShot

000 пати отворање и затворање на тестот за патент, патентот останува мазен и не се заглавува ®Висок Квали�

DEN 3.33
Нанук 935 Водоотпорен Тврд Случај За Носење Со Организатор На Капакот и Делител Со Полнење со Тркала-Портокалова Свеж
Силиконски Гел Футрола За Камера За Никон З6ии Заштитна Гумена Мека Торба За Покривање На Камерата Црна Свеж
Силиконски Гел Футрола За Камера За Никон З6ии Заштитна Гумена Мека Торба За Покривање На Камерата Црна

Прилагодено За Z6ii Овозможува пристап до ЛЦДекранот додека сте поврзани Нема потреба да ја вадите камер�

DEN 3.33
Пеликан 1200 Футрола За Камера Со Пена Свеж
Пеликан 1200 Футрола За Камера Со Пена

Пеликанските кутии се чуваат водоотпорни преку употреба на вклопување на јазикот и жлебот и полимерен �

DEN 3.00
Мегагеар Торес Вистинска Кожа Камера Гласник Торба За Огледало, Инстант И ДСЛР Камери Свеж
Лејџин Детска Дигитална Видео Камера Случај Свеж
Лејџин Детска Дигитална Видео Камера Случај

? Совршено Вклопување : Специјален дизајн за вклопување НА Детска ВОЛЈА / Чувај / НАКАВУ / Воуго / Детска К�

DEN 207.68
Апрока Тврдо Складирање Патничко Заштитно Куќиште За Фуџифилм Инстакс Мини 9 / Мини 11/ Мини 25 Инстант Камера Свеж
Апрока Тврдо Складирање Патничко Заштитно Куќиште За Фуџифилм Инстакс Мини 9 / Мини 11/ Мини 25 Инстант Камера

Еколошки Материјал : Изработен ОД ЕВА СО Висока густина и Материјал ОД 1680д, премиум Тврда ЕВА за да обезб

DEN 0.33
Куќиште За Детска Камера Лејџин Компатибилно Со Goopow/CIMELR/GKTZ/Xinbeiya/ArtCWK/Gofunly И Повеќе Играчки Дигитална Камера Свеж
Куќиште За Детска Камера Лејџин Компатибилно Со Goopow/CIMELR/GKTZ/Xinbeiya/ArtCWK/Gofunly И Повеќе Играчки Дигитална Камера

? Совршено вклопување : специјално дизајнирана футрола за камера погодна ЗА МИНИБАР / ТОНДОЗЕН / Дартву�

DEN 3.33
Случај МУЗИРИ КИНОКУ За Фуџифилм Фуџи Инстакс Мини 12/Полароид Мини 12 Инстант Камера - Стп Кожна Заштитна Торба За Покривање Свеж Попустот