Амбесон Тинејџерски Соба Миленичиња Мат За Храна И Вода, Млада Девојка Во Париз Улици велосипед француски Стил Дисплеј, Правоаголник Не-Лизга Гумени Мат За Кучиња ?

Амбесон Тинејџерски Соба Миленичиња Мат За Храна И Вода, Млада Девојка Во Париз Улици велосипед француски Стил Дисплеј, Правоаголник

DEN 984.00

Свеж

Достапно.

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења : 18 инчи широк х 12 инчи долг и 5мм дебелина. Лесен за употреба - Гумена подлога Што не Се Лизга. Одговара на 2 чинии. Лесно Одржување-Лесно за чистење и издржливо. Карактеристики-Живописни бои и Јасна слика. БЕЗ ИЗБЛЕДУВАЊЕ-Без бои што му штетат на здравјето на вашето семејство. Печатено-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајниран и печатен во САД. Мерења : ширина од 12 инчи на 18 инчи долга и дебелина од 5 мм. Правоаголна Подлога има подлога што не се лизга и одговара на 2 чинии, така што е многу лесна за употреба. Подлогата лесно се чисти со влажна крпа. Печатењето е живописно и јасно, така што ќе ја добиете вредноста на вашите пари. Додадете малку талент во животот на вашето домашно милениче. Кажете збогум на излевањето и збркајте со овие душеци. Грижата за потребите на вашето домашно милениче штотуку стана полесна. Овие украсни душеци за миленичиња ќе бидат вашето ново парче акцент во вашата дневна соба бања или кујна. %100 проценти полиестерска ткаенина ќе ги прикаже боите на дизајнот убаво и подлогата што не се лизга ќе му помогне да остане на своето место колку и да е активно вашето домашно милениче. Подлогата може да се користи со две чинии за да можете и да ги нахраните вашите миленици и да ја задоволите нивната жед во исто време. Ако имате повеќе од едно домашно милениче, можете да го користите за да им послужите повеќе од еден вид храна. Големината на оваа подлога овозможува да се користи за многу видови животни кои живеат во вашата куќа. Германски овчар, Џек Расел, Ших Цу Мејн Кунс, Питбули, Американски Или Егзотични Кратки Влакна, Бурмански Мачки, хималајски, персиски Мачки. Ќе добиете илјадници комплименти и од луѓето во вашиот живот и од животните. Тоа е совршена идеја за подарок за вашата пријателка, сосед, сопруга, сопруг, мајка, тато, сестра, брат, баба, колешка и сите други сакани со десетици свежи и забавни дизајни на 1000. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ги следиме актуелните трендови и ви ги носиме најновите производи за топла мода. Или подарок за вашето семејство или пријател, роднина или дечко-девојка, или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, меѓутоа, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран.

Избор на клиенти

Љубов Миленичиња Бела Истури-Доказ Риба Во Облик На Мат За Мачки, Тен, 1 Брои Свеж
Љубов Миленичиња Бела Истури-Доказ Риба Во Облик На Мат За Мачки, Тен, 1 Брои

Душеците За Мачки Бела Во форма на риба стилски спречуваат прскање и задржуваат излевање Душеците За Ма

DEN 1.00
Љубов Миленичиња Бела Истури-Доказ Риба Во Облик На Мат За Мачки, Аква, 1 Брои Свеж
Љубов Миленичиња Бела Истури-Доказ Риба Во Облик На Мат За Мачки, Аква, 1 Брои

Душеците За Мачки Бела Во форма на риба стилски спречуваат прскање и задржуваат излевање Душеците За Ма

DEN 279.52
Pawcraft Пет Интерактивна Комуникација Smuffle Мат За Кучиња - Куче Зборува Копчето Во собата Со Силиконски Smuffle Мат-Куче Свеж
Cnnrug Куче Кревет Шмркање Куче Обука Душеци Ќебе Исцрпеност Играчки Свеж
Cnnrug Куче Кревет Шмркање Куче Обука Душеци Ќебе Исцрпеност Играчки

Материјал : нелизгачки крпа ќебиња + + руно крпа Стил на боја, попривлечно милениче, возбуда на миленичињ�

DEN 1161.60
Голдфорест Миленичиња Шмркаат Носот Хранење Мат За Кучиња Бавен Фидер Интерактивни Куче Загатка Играчки За Обука И Ослободување Свеж Попустот