HPWFHPLF Влечење Синџир, 15x30mm Пластични Кабел Жица Превозникот Полу-Затворени Одвојува, 1m Должина ЗА ЦПУ Со Крајот Конектор

HPWFHPLF Влечење Синџир, 15x30mm Пластични Кабел Жица Превозникот Полу-Затворени Одвојува, 1m Должина ЗА ЦПУ Со Крајот Конектор

DEN 2.00

Свеж

Достапно.

Тип : Полузатворен Тип (внатрешна страна што може да се отвори); радиус На Свиткување : Р28. Внатрешна Големина : 15мм х 30мм( Внатрешна H x Внатрешна W); Должина : 1 Метар/3,28 Стапки. Можете да ги поврзете каблите едни со други за да формирате една долга должина што ви треба. Широко се користи во машински алати ЗА цпу, електронска опрема, машини за стакло, врати и прозорци, машини за обликување со вбризгување, роботи, автоматизирани магацини и така натаму. Ланецот За Влечење На Кабелот е лесен за инсталирање и поправка, слободно движење, низок шум, отпорен на абење, трчање со голема брзина. широко се користи во машински алати ЗА цпу, електронска опрема, машини за стакло, врати и прозорци, машини за обликување со вбризгување, роботи, автоматизирани магацини и така натаму.

Избор на клиенти

AUGUYUESS 3.28 стапки Најлон Жица Кабел Носач Повлечете Синџир Гравирање Машина Додаток 15mm x 30mm Свеж
AUGUYUESS 3.28 стапки Најлон Жица Кабел Носач Повлечете Синџир Гравирање Машина Додаток 15mm x 30mm

Засилен најлон со висок притисок и затегнувачко оптоварување, добра цврстина, висока еластичност и отп�

DEN 2.33
Кембел 0719027 Хоби И Занает Пресврт Синџир, Никел Позлатени, 90 Трговија, 0.056 Дијаметар, 5 фунти Капацитет, 82 Нозете Мини Свеж
Р18 10мм х 15мм Црна Пластична Жица Носач Кабел Влечење Синџир 1м Должина ЗА ЦПУ Свеж
Р18 10мм х 15мм Црна Пластична Жица Носач Кабел Влечење Синџир 1м Должина ЗА ЦПУ

Име На Производ Кабел Повлечете Синџир Материјал Пластика Внатрешна Големина : 10 х 15мм / 0,4 "х 0,6"(ЧВ)...

DEN 204.80