8а Одделение Тело Бран Човечка Коса 3 Снопови Човечка Коса Бран Снопови Необработени Девица Човечка Коса Продолжување За Жени Тело Бран Снопови Природни Црна 20 22 24 ?

8а Одделение Тело Бран Човечка Коса 3 Снопови Човечка Коса Бран Снопови Необработени Девица Човечка Коса Продолжување За

DEN 751.84

Свеж

Достапно.

●Природен Пакет За Црна Коса● : Бразилски Снопови За Коса Со Бранови На Телото 3, Изработени од 100% Необработени Екстензии На Човечка Коса, Чисти и Здрави за Правење Шиење или Перики. ●Функција за коса : Човечка Коса Со Бранови На Телото 3 Снопови, Бојата на Косата Е Природна Црна, Снопови За Коса По 100 Грама, Вистинска Должина, Вистинска Тежина, Нормално 3 Снопови Се Полни за Вашата Глава.10-30 Инчи На Залиха. Quality Quality : Човечка Коса 3 Снопови Коса Со Бранови На Телото, Силна Двојна Ткаенина, Многу Мека и Свиленкаста, Тесна и Уредна, Без Пролевање, Без Заплеткување, Без Хемиски Третман.Можете да Ја Миете, Загревате, Стилизирате Ткаењето И Затворањето На Косата како што Сакате. ●Предности На косата+ : Професионален Снабдувач На Фабрика за Коса и Доверлив Бренд, Проверен Квалитет и Брза Одговорна Услуга, Секогаш Нудете Најдобри Производи За Коса и Ви Овозможуваат Безбедно И Среќно Искуство за Купување. €Време На испорака : Премиер Брза испорака во 1-2 Дена или Стандарден Бесплатен превозот во 3-5 Работни Дена во Целата Земја НА САД. Човечка Коса Природно Црно Тело Бран Коса Ткаат Снопови Материјал За Коса : Необработена Човечка Коса 3 Снопови Бразилска Девица Човечка Коса Квалитет На Коса : Човечка Коса Природни Црни Снопови За Бранови На Телото, Без Пролевање, Без Заплеткување, Без Расцепени Краеви, Може Да се Витка, Изветвена И Стилизирана Боја На Коса : Бразилски Природни Снопови За Коса Со Бранови На Црно Тело. Должина на коса : Снопови За Бранови на Телото 10-30 инчи, Ако сакате долга Должина, можеме да Ви ја прилагодиме Тежината На Косата : Снопови За Бранови На Телото Секој Пакет е 95-105гр/Пакет Коса Ткаенина : Човечка Коса Бразилски Бран На Тело, МАШИНА ДВОЈНА Ткаенина Најчесто ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА П1 : што е димензија на косата? О : 8-30 инчи. треба Да Ја Истегнете косата за Да бидете Бран На Телото, а потоа да измерите. П2 : колку парче може да се инсталира на мојата глава. О : 3 снопови се доволни за да се направи целосна глава.Ако сакате погуста или ви треба подолга коса, подобро е да носите уште еден пакет. П3 : колку долго трае? О : тоа зависи од вашата грижа. Нормално, тоа може да трае 8-12 Месеци.Треба Да Ја Третирате како своја коса и да внимавате многу добро.

Избор на клиенти

Памучни Бонбони Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Канекалон Плетенка Коса Свеж
Памучни Бонбони Розова Плетенка Коса Претходно Испружена Канекалон Плетенка Коса

Плетење На Косата Претходно Испружена Направена од Влакна Со Ниска Температура, Лесни за Обликување...

DEN 1.00
Le Prive Реми Коса Мода Коса Екстензии 16 Јас-Совети 24 Свеж
Le Prive Реми Коса Мода Коса Екстензии 16 Јас-Совети 24

16 ИНЧИ БОЈА #24 (СВЕТЛО МЕД РУСОКОСА) 4 СНОПОВИ ИНДИВИДУАЛНИ СОВЕТИ (30 СОВЕТИ ПО ПАКЕТ) 100% ЧОВЕЧКА КОСА...

DEN 2879.84
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10 Свеж
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10

1 : Да, Тоа Би можело Да Биде Редизајнирано За Ова Тело Бран Снопови Со Затворање 2 : Треба Да Користите Про

DEN 1.00