500 Парчиња Мали Торби За Органза, 4 х 6 Инчни Мрежести Торби За Накит Мали Вреќи За Врвки За Влечење Чисти Проегирни Торби За Подароци Со Врвки За Свадбен Фестивал Род

500 Парчиња Мали Торби За Органза, 4 х 6 Инчни Мрежести Торби За Накит Мали Вреќи За Врвки За Влечење Чисти Проегирни Торби

DEN 463.84

Свеж

Достапно.

Сигурен Материјал : нашите мали кеси за врвки се изработени од квалитетна најлонска ткаенина од органза, добро изработени со добра изработка, цврсти и силни за долготрајна употреба и изгледаат многу убаво, што ви носи пријатно искуство. Лесен За Употреба : усвојување затворање на врвки и транспарентен проегирен дизајн, нашите разнобојни торби за органза ви се погодни за отворање и затворање, само треба да ја повлечете сатенската врвка за да ги чувате внатрешните предмети не грижете се за губење. Соодветна Големина За Употреба : нашата мала торбичка за врвки има димензии околу 10 х 15 см/ 4 х 6 инчи, соодветна по големина за да служи како торби за лекување, кеси за бонбони и торби за подароци за вашите забави, тушеви за бебиња, годишнини и други прилики. Широко Применето : нашите чанти за накит можат да ги задоволат вашите потреби за складирање за вашиот накит, ѓердани, монети, прстени, чоколади, бонбони, подароци, сапуни за бања, суво цвеќе, картички и други ситници, а тие исто така можат да послужат како деликатни торби за подароци за вашите настани и забави, додавајќи нежно и романтично чувство. Соодветно За Задоволување На Вашите Потреби : ќе добиете 500 парчиња торби за подароци со врвки во 10 различни бои, доволна количина и изобилство бои може да ги задоволат вашите различни потреби за користење, замена и споделување. Карактеристики : нашите мали торби за органза доаѓаат во 10 различни бои по случаен избор, вклучувајќи црвена, бела, зелена, виолетова и така натаму, можете да ги изберете саканите бои за да ја исполните вашата тема за забава, да додадете некои услуги за забави и да ги испратите до вашите гости. Нашата торбичка за органза со врвка за влечење не е погодна само за забави, свадби, Божиќ, трговија и други прилики, туку може да се нанесе и како мала торба за семејството која ќе ви помогне да го чувате вашиот накит, украси, козметика и така натаму. Спецификации : Материјал : органза Боја : 10 случајни бои, како слики прикажани Големина : прибл. 10 х 15 см/ 4 х 6 инчи Количина : 500 парчиња Пакетот вклучува : 500 х Органза Кеси Забелешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Избор на клиенти

багмад Секој 100 ПАРЧИЊА 5.25х3, 25х8 инчен Кафеава &засилувач; Зелена Подарок Хартија Кеси Со Рачки Свеж
багмад Секој 100 ПАРЧИЊА 5.25х3, 25х8 инчен Кафеава &засилувач; Зелена Подарок Хартија Кеси Со Рачки

Вклучете : 100 пакувања 5, 25х3, 25х8 инчи мали кафеави хартиени кеси за подароци и 100 пакувања 5, 25х3, 25х8 инчи ма

DEN 2.67
Дизни Коко Запомни Ме 12 Добрите Средни Торби За Подароци За Повеќекратна Употреба 8 Свеж
Дизни Коко Запомни Ме 12 Добрите Средни Торби За Подароци За Повеќекратна Употреба 8

12 ДИЗНИ КОКО ПЛАСТИЧНИ СРЕДНИ ГУДИ КЕСИ 8" ГОЛЕМИНА ПРИБЛИЖНО 8,0 ИНЧИ Х 7,5 ИНЧИ Х 3,0 ИНЧИ СРЕДНА ГОЛЕМИНА Д�

DEN 2.33
Американски Поздрав Војна На Ѕвездите ЕПИЗОДА VII Третираат Кеси, 8 Брои, Партија Материјали Новина Свеж
Американски Поздрав Војна На Ѕвездите ЕПИЗОДА VII Третираат Кеси, 8 Брои, Партија Материјали Новина

8 плен кеси Секоја кеса е со димензии 6 1 / 2 "х 9 1 / 4" Чантите за плен имаат Чубака, Реј, ББ8, Кајло Рен и повеќе

DEN 3.33
Затемнети Хартиени Кеси за Пазарење, 10 х 5 х 13, француска Ванила, 250/Случај Свеж
Затемнети Хартиени Кеси за Пазарење, 10 х 5 х 13, француска Ванила, 250/Случај

Светли обоени затемнети кеси привлечете внимание! Квадратни задници овозможуваат кеси да стојат сами з

DEN 267.20
6 Велигден Зајаче Третираат Кеси, Велигден Партија Подароци, Питер Зајакот Роденден, Слатка Кеси, Свеж
6 Велигден Зајаче Третираат Кеси, Велигден Партија Подароци, Питер Зајакот Роденден, Слатка Кеси,

Ова пакување од 6 кеси за лекување Зајаци ќе биде совршено за Велигден или За вашите малечки роденденска

DEN 2.33