Гитара Во ретро Стил Акрилна Табла Со Исечоци Издржлива Табла За Клипови Со Метален Клип Со Низок Профил За Канцелариско Училиште

Гитара Во ретро Стил Акрилна Табла Со Исечоци Издржлива Табла За Клипови Со Метален Клип Со Низок Профил За Канцелариско Училиште

DEN 196.80

Свеж

Достапно.

Акрилик. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од акрилик, многу издржлив. Дизајн : таблата со исечоци е дизајнирана со метални клипови со низок профил за да ви олесни да ги обезбедите вашите документи; мала тежина и не е лесно да се скрши. Големина : големината на таблата со исечоци долга : 12,5 инчи, широка : 8,5 инчи, можете да го изберете стилот што сакате да го купите. Повод : модерната акрилна таблата со исечоци е погодна како различни прилики во секојдневниот живот, домот, канцеларијата итн. Можете исто така да го дадете како подарок на вашето семејство, пријатели. Услуга по продажбата : ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не , нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Акрилните клипборди ви го олеснуваат животот! Со изборот на висококвалитетни материјали, разновидни бои и персонализиран дизајн на модели, нема да зажалите за изборот што сте го направиле.

Избор на клиенти

Службеник Тенок Клипборд Кутија за Складирање со Клип/Клип Со Низок Профил, Чаркоа Свеж
Службеник Тенок Клипборд Кутија за Складирање со Клип/Клип Со Низок Профил, Чаркоа

Компактната големина лесно се вклопува во актовки или ранци Клипот со низок профил ги одржува вашите ха

DEN 314.56
Златен Ретривер Акрилик Клипборд Персоналните Клип Одбори Низок Профил Клип За Канцеларија Училиште Свеж
Златен Ретривер Акрилик Клипборд Персоналните Клип Одбори Низок Профил Клип За Канцеларија Училиште

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Оваа таблата со исечоци е изработена од супериорни материјали, г

DEN 3.00
Мала Маргаритка Акрилик Клипборд Преносни Клип Одбори Со Низок Профил Метал Клип Одбор За Домашна Канцеларија Свеж
Мобилни Опс Нераскинлива Рециклирана Таблата Со Исечоци Црна, Црна Свеж
Мобилни Опс Нераскинлива Рециклирана Таблата Со Исечоци Црна, Црна

Идеален за магацини, училници, на отворено и секојдневна употреба во канцеларија Изработени од издржли�

DEN 0.67
Оган Феникс Акрилик Клипборд Пренослив Клип Одбори Со Низок Профил Метал Клип Одбор За Домашна Канцеларија Свеж
Оган Феникс Акрилик Клипборд Пренослив Клип Одбори Со Низок Профил Метал Клип Одбор За Домашна Канцеларија

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, јадрото на перницата е изработ�

DEN 1.67
Алаза Акрилик Клипборди, Ананас Со Очила Клип Одбори Одбор Клипови, Силна 12.5 х 9 Инчи, Низок Профил Клип Свеж
Алаза Акрилик Клипборди, Ананас Со Очила Клип Одбори Одбор Клипови, Силна 12.5 х 9 Инчи, Низок Профил Клип

Материјал : акрилната таблата со исечоци, местото на дожд или влажните раце, нема да ги натера да станат �

DEN 0.33