Xiahium 1pc Сјај Течна Сенка За Очи Трепет Мат Метален Трепет Водоотпорен Долготраен Силен Пигментиран Сенка За Очи Шминка

Xiahium 1pc Сјај Течна Сенка За Очи Трепет Мат Метален Трепет Водоотпорен Долготраен Силен Пигментиран Сенка За Очи Шминка

DEN 2.67

Свеж

Достапно.

?●Сјајна Течна Сенка За Очи ● Лесна текстура, Сјаен Ефект. Оваа блескава течна сенка за очи има долготраен ефект на метална нијанса. Оваа течна сјајна сенка за очи е треперлива сенка за очи со големо влијание во лесна течност - зголемете ја заситеноста, правејќи ги очите да изгледаат повеќе тродимензионални. Ако се користи за вечер, тоа ќе ги направи очите посветли во мракот и ќе стане фокус на гламурозна. ?●Инстант Прекрасна Шминка За Очи ● добијте засилен изглед на очите со покривање на сјајот со едно лизгање со оваа непроѕирна течна сенка за очи, формулирана за удобно носење, минимално паѓање и големо влијание. Нанесете самостојно за суптилен, мек изглед или обложете го на врвот на сенката за очи за нешто подраматично. Може да се користи и како шминка за истакнување. ?●Долго носење И Водоотпорно € Брилијантно, сјај, сјајна течна сенка за очи со долга облека, високо пигментирана, водоотпорна, силна адхезија. Долгоносниот сјаен ајлајнер ги раскошува очите со неверојатен сјај и трепет. ?①Повеќе Прилики : Металниот сјаен ајлајнер ви обезбедува сјајно сјајно око, погодно за сите сезони шминка, особено во канцеларија, датира, свадба, шопинг, косплеј, забава. ?●Совршено Пакување И Убав Подарок Со совршено пакување, подготвено е како роденденски подарок за пријателите или семејствата,Или Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и други празници. Совршен за различни прилики, како што се запознавање, забава, свадба, бар, топка, кампување, канцеларија, училиште или дневни шминки. ?Здраво, Пријателе, Добредојдовте во мојата топла мала продавница! Ќе се потрудиме да ве натераме да имате задоволително шопинг искуство! ?Ви посакувам среќен шопинг, ви нудиме разни видови одлични производи, вие сте доверливи, Добивате се што сакате! ?Ако имате било какви прашања. Ние ќе ви одговориме за 24 часа,ќе ви ги понудиме нашите најдобри услуги. Дополнителни информации : направете го секој изглед на шминка за очи . Дури и ако се потите, можете да станете долготрајни и шармантни. Тоа нема да продолжи, нема грутки, скокови или дамки. Многу е погоден за забави, шминка, настапи во живо, забави за танцување, забави за танцување и венчаници. Ова е за роднините, пријателите и семејството. Дајте ВИ 3д ефекти на шминка и направете ја вашата шминка за очи да изгледа шармантно. Треперливите сенки, исто така , можат да ги нагласат вашите јаготки, врвовите на носот, усните и свилените буби. Мека, природна, брзо сушење, отпорна на пот, не е лесна за полетување, ултра долготрајна шминка, запечатен дизајн, подолг век на траење. Потребно е само да го нанесете таму каде што е потребна шминка за да ја креирате потребната шминка. Тоа е многу едноставно и удобно, дури и почетниците можат лесно да управуваат со него. Производот содржи 1x сенка за очи. Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Избор на клиенти

[ОСЛОБОДУВАЊЕ] Прилично Лесно Сјајот Стап Свеж
[ОСЛОБОДУВАЊЕ] Прилично Лесно Сјајот Стап

Супер лесен за употреба (Стап За Сенки за Очи) Пигментирани Светки И Долготрајни 24 ЧАСА Вклучувајќи вита

DEN 1.67
Л. А. БОИ | Сенка За Очи | 12 Убаво Координирани ГОЛИ НИЈАНСИ ВО Боја Свеж Попустот
Л. А. БОИ | Сенка За Очи | 12 Убаво Координирани ГОЛИ НИЈАНСИ ВО Боја

Л А БОИ Сенка За Очи 12 Убаво Координирани ВО Боја ГОЛИ Нијанси 12 Убаво координирани нијанси на сенки во б

DEN 103.84
Старшоу Сенка Тенџере Свеж
Старшоу Сенка Тенџере

[МОИРА УБАВИНА] директно напред производи кои ја елиминираат вревата Посегнувате по самодоверба и само�

DEN 159.84
Иман Козметика Руменило Во Прав Самур Свеж
Иман Козметика Руменило Во Прав Самур

Карактеристики непречена апликација Мат финиш Обезбедува чисто миење на бојата Може да се носи како ру�

DEN 700.80
М. А. Ц Шминка/Производ За Кожа Мала Сенка За Очи-Качете Се, 0,05 Унца Свеж
М. А. Ц Шминка/Производ За Кожа Мала Сенка За Очи-Качете Се, 0,05 Унца

Тип На Производ : Очен Капак_бој Точка Пакет Димензија : 9.0 "L X6 0" W X 3.0 " H Точка Пакет Тежина : 0.7 мл...

DEN 1.33
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење Свеж
Руби Бакнежи Палета На Сенки Високо Пигментирана Шминка За Очи Мат На Треперење

Руби Бакнежи Палетата за Шминка содржи 9 високо пигментирани сенки кои се лизгаат на капаците и прават о

DEN 1.00