Човечки Снопови За Коса Бран На Телото Необработени Бразилски Девствени Човечки Влакни3 Снопови Човечка Коса Ткаат Снопови Телесни Бранови Снопови За Црни Жени Пр

Човечки Снопови За Коса Бран На Телото Необработени Бразилски Девствени Човечки Влакни3 Снопови Човечка Коса Ткаат Снопови

DEN 1407.84

Свеж

Достапно.

Нашата фабрика со 15-годишно искуство е посветена на дизајнот на човечка коса. Гледањето клиенти како ги носат нашите перики, покажувањето доверба и убавина е нашата крајна цел и одговорност. Професионален оддел за производство, оддел по продажбата и искусни работници се нашата силна поддршка. Нашата компанија се наоѓа во најголемата база на производи за коса. Потпирајќи се на оваа позадина,се надеваме дека ќе им обезбедиме на клиентите висококвалитетни и ефтини производи. Двојна Машинска Ткаенина, Компактна и Силна. Висока Еластичност.Цврсто и Уредно. Исклучителна Изработка. Цврсто Се Шие. Бразилска Човечка Коса, Исечена Од Донатор На Млада Девојка.Мека И Здрава, Без Вошки, Целосна Кутикула.Жив и Сјаен. Удобно Чувство,Одамна Последно. Густа И Целосна Коса Завршува, Без Никакви Split.No Заплеткајте, Без Пролевање. Здраво после Restyled.No Сувост, Без Хемикалии, Без Мирис. 100% Необработена Човечка Коса, Без Мешана Синтетичка И Животинска Коса. Природно И Здраво, Чисто И Меко. Погоден За Долгорочна Употреба. Материјал За Коса : 100% Необработени Бразилски Девствени Човечки Влакна Тело Бран 3 Снопови.Исечете Од Млади Донатори Директно.Мека И Здрава, Без Поделба, Целосна Кутикула.Може да биде Обоена,Пермирана,Изветвена,Исправена,Рестилизирана. Карактеристики на косата : Снопови За Човечка Коса Со Бранови На Телото за Црни Жени.150% Густина.Доволно Полн и Дебел.Доволна Должина, Покажете Го Вашиот Различен Шарм.Двојна Машинска Ткаенина, Компактна и Силна. Текстура На Косата : Снопови На Бранови На Телото Бразилска Девица Човечка Коса.Снопови : 95-105/Пакет, 10-30 Инчи Во Парк.Двојна Ткаенина, Висока Еластичност и Жив,Тесна и Уредна,Без Вошки,Мека и Сјајна. Предност на косата : 9А Одделение Бразилско Тело Бран Човечка Коса Bundles.It Може да се Носи Во Забава,Фенси Фустан,Ноќта на Вештерките,Божиќ или Какви Било Прилики што Ги Сакате.Покажете Ја Вашата Самоуверена и Шармантна. Политика по продажбата И Наплата : 1-3 Работни Дена Испорака од .Ние Обезбедуваме 30 дена Без Причина Политика За Враќање/Размена и 24 часа Онлајн Услуги на Клиентите.Какви Било Прашања во Врска со Испораката или Квалитетот На Косата ,Ве Молиме Известете Не во Секое време.Ќе Се Потрудиме Да Ви Дадеме Задоволно Решение.

Избор на клиенти

IXIMII Претходно Испружена Плетенка Коса 26 инчни 3 пакувања Природен Црн Канекалон Плетенка Коса Претходно Испружена Долга Свеж Попустот
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10 Свеж
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10

1 : Да, Тоа Би можело Да Биде Редизајнирано За Ова Тело Бран Снопови Со Затворање 2 : Треба Да Користите Про

DEN 1.00
ДЕСЕТ Калај ИРСКИ БЛАГОСЛОВИ Молитва-Џебни Токени КЕЛТСКИ КРСТ-1 Метални Монети-ИНСПИРАТИВЕН Подарок-СПОМЕН Свеж
ДЕСЕТ Калај ИРСКИ БЛАГОСЛОВИ Молитва-Џебни Токени КЕЛТСКИ КРСТ-1 Метални Монети-ИНСПИРАТИВЕН Подарок-СПОМЕН

10 прекрасна калај џеб токени Тие секоја мерка приближно 1" во големинаЕдната страна покажува КЕЛТСКИ Кр�

DEN 511.20
Сончев Балајаж 8а/60 Клип Во Пакет За Продолжување На Косата со Продолжување На Косата, Продолжување На Косата Со Жица Свеж Попустот
Надворешни Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 3Х Еластичен Афро Пресврт 16 Свеж
Надворешни Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 3Х Еластичен Афро Пресврт 16

Направено Со Врвни И Канекалонски Влакна Претходно одделени и претходно издувани за лесна инсталација

DEN 543.84