Куче Мантил, Целосна Покриеност На Телото Милениче Кутре Мантил Дожд Чизми Водоотпорен Четири Нозе Едно Парче Куче Јакна За Мали Средни Кучиња

Куче Мантил, Целосна Покриеност На Телото Милениче Кутре Мантил Дожд Чизми Водоотпорен Четири Нозе Едно Парче Куче Јакна За

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

Полиестер. Материјал : Полиестер.Мазна, брза во боја, водоотпорна, не е лесна за кинење, издржлива. Едноделен мантил за дожд : мантил со целосна обвивка, долги нозе за панталони, целосно завиткани нозе, нема да се навлажни; стомакот останува празен, не влијае на мокрењето и дефекацијата на кучето, така што миленичето може да излезе на дожд без грижа. Сеопфатна заштита : проѕирната хауба е ветроупорна и отпорна на дожд без да ја блокира линијата на видот. Отстранлив капак на опашката, не мора да се грижите дали опашката ќе се навлажни во дождливи денови. Може да ја исполни секоја надворешна средина, мека, топла, дише и удобна. Лесен за носење : Три копчиња, дизајн на отворено копче, лесен за ставање и полетување. Големина : S/M/L/XL. Пакет Вклучени : 1pc Миленичиња Мантил. Полиестер. Материјал : Полиестер.Мазна, брза во боја, водоотпорна, не е лесна за кинење, издржлива. Едноделен мантил за дожд : мантил со целосна обвивка, долги нозе за панталони, целосно завиткани нозе, нема да се навлажни; стомакот останува празен, не влијае на мокрењето и дефекацијата на кучето, така што миленичето може да излезе на дожд без грижа. Сеопфатна заштита : проѕирната хауба е ветроупорна и отпорна на дожд без да ја блокира линијата на видот. Отстранлив капак на опашката, не мора да се грижите дали опашката ќе се навлажни во дождливи денови. Може да ја исполни секоја надворешна средина, мека, топла, дише и удобна. Лесен за носење : Три копчиња, дизајн на отворено копче, лесен за ставање и полетување. Големина : S/M/L/XL. Пакет Вклучени : 1pc Миленичиња Мантил. Материјал : Состојба На Полиестер : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Големина : С/М/Л/ХЛ Боја : Розова, Црвена, Црна, Зелена Пакет Вклучен : 1 ПАРЧИЊА Карактеристики На Мантил За Миленичиња : Целосно завиткан мантил за дожд, водоотпорен, лесен за чистење, донесете свои чизми за дожд, така што миленичињата можат да излезат во дождливи денови Без Грижи Забелешки : Поради резолуцијата, осветленоста, контрастот и другите причини на екранот на компјутерот, вистинската боја може да биде малку поинаква Од Сликата.

Избор на клиенти

Женска зимска јакна цврста лента од дожд јакна на отворено плус водоотпорен качулки за ветерници за ветерници Свеж
Женска зимска јакна цврста лента од дожд јакна на отворено плус водоотпорен качулки за ветерници за ветерници

Стил за појавување : Носете ги овие модни палта со вашите слаби фармерки, шорцеви, фустан или костуми, ви�

DEN 487.04
Prdecexlu Seaside јакни дами модерен долг ракав долги зимски удобни палта удобни цврсти со аспиратор со џебови палта Свеж
Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови Свеж
Женска јакна за дожд плус големина долга мантил со лесен качулка водоотпорни јакни со џебови со џебови

Полиестер, спандекс Полиестерска обвивка Затворање на патент Само миење на рацете 【Водоотпорна јакна �

DEN 719.84
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со Свеж
Corduroy јакна жени, фестивалска вечер со долг ракав кардиган за жени симпатична долга удобна безболка со

Доцени до продавницата Фовигуо ❤ Нови зимски палта , Јакни и елеци специјално шоу за жени добредојдени!

DEN 143.84
Uofoco јакна за дожд жени плус големина на отворено водоотпорен водоотпорен качулка со качулка Свеж
Uofoco јакна за дожд жени плус големина на отворено водоотпорен водоотпорен качулка со качулка

7 "" Големина : xголема боја : Црвените промоции можат да варираат во зависност од големината / бојата.3 " "Го

DEN 255.84
Rmxei жени со цврста лента од дожд јакна на отворено плус качулка со мантил ветерници Свеж
Rmxei жени со цврста лента од дожд јакна на отворено плус качулка со мантил ветерници

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Мек полиестер кој е удо

DEN 3.33