BXLYER Android 12 IPS Двојно Din Автомобил Стерео Одговара Nissan Teana Altima-Безжичен Carplay/Android Auto/DSP-4G+64G-MIC + LED Камера-9 Инчи-ВОЛАН DAB 360 - Камера Брзо Подигање AHD

BXLYER Android 12 IPS Двојно Din Автомобил Стерео Одговара Nissan Teana Altima-Безжичен Carplay/Android Auto/DSP-4G+64G-MIC

DEN 1.33

Свеж

Достапно.

①АНДРОИД 12, 8 Јадро, 4 G + 64 G®①андроид 12, 4 GB RAM МЕМОРИЈА + 64 GB ROM, ПРОЦЕСОР-Rockchip AC8257 A53-Окта Јадро-64bit Прозесор-2,0 GHz.Излезна Моќност : Макс 4х50в-Радио ИЦ-ТДА7786-Засилувач ИЦ-ТДА7388.②слободна Led Резервна Камера Надворешен Микрофон. ①ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ И години совршено се вклопуваат за Нисан Теана Алтима (2008-2012). За големината, ве молиме контактирајте не со сликите на контролната табла, Contact : [email protected]. ● БЕЗЖИЧЕН CARPLAY - ANDROID AUTO-DSP ①вграден безжичен carplay и Android auto, Поддржува функции на вашиот паметен телефон за употреба во автомобилот, на пр.гласовна контрола Со Android stereo, репродукција на музика, навигација, телефонски повици и поракиа dsp има целосно дигитален процесорски чип и 64-битен режим со двојна точност. Повеќе ПОСТАВКИ ЗА ЕК, прилагодете го најдобриот звук во различни позиции според вашите желби, за да ги задоволите вашите индивидуални потреби. ①БРЗА КАМЕРА ЗА ПОДИГАЊЕ-360°® ① пристапете до системот андроид помалку од 2 секунди,функција За Брзо подигање, не трае толку долго како порано функцијата за панорамско паркирање од 360° ви овозможува јасно да ја видите ситуацијата надвор од автомобилот. Поудобен и брз систем за паркирање (опционално, 4 ахд камери мора да се купат одделно). ●ГОЛЕМ ОПСЕГ НА ФУНКЦИИ€онлајн И Офлајн GPS навигација-Подобар Wi Fi-4 G-FM RDS радио прием-OBD2-контрола на Воланот-Поддршка за играње 4 K (3840 € 2160 пиксели) - ПОСТАВУВАЊЕ EQ-Поддршка DAB + (Потребен Адаптер) - USB или Micro SD (до 500 GB) - Ahd Камера-IPS Екран-Поддршка 1280*600 HD. Информации За системот АНДРОИД 12 ОПЕРАТИВЕН систем ТОП-ПРОЦЕСОРОТ : Rockchip AC8257 A53-Окта Јадро. RAM МЕМОРИЈА : DDR3 4 GB ROM : 64 GB Вграден Затемнет Аудио излез : 4*50w max mirror-функција за поддршка На функцијата Android Телефон И Iphoen Mirrorlink, вашите Телефони Со Apple и Android се оптимално поддржани со музика, видео и стриминг на екранот, синхронизација на телефонски именик, Bluetooth, контрола на екранот (Андроид) и повици. DAB + Дигитално Радио (Поддржано, ПОТРЕБНО Е DAB + Кутија) Поддржува целосно функционален DAB+ модул за дигитален радио прием-едноставно приклучете ЈА DAB+ антената и DAB и готово! Даб радио посебно искуство во возилото. Влезот на камерата (БЕСПЛАТНА ЛЕД Камера За Заден Поглед) Ја Поддржува камерата за рикверц таа автоматски ќе се префрли на камерата за заден поглед кога ќе се вклучи рикверц. ОБД2 (Поддржан), со соодветна апликација (на Пр. Вртежен Момент, достапен Во Play Store) и bluetooth OBD2 модул, можете да ја вратите меморијата за грешка од возилото и да имате дополнителни информации и важни вредности прикажани во реално време на екранот како контролна табла. Компатибилен : Поголемиот дел ОД ОБД2 Скенер И wifi OBD2 Радио : бренд радио : am / FM тјунер вграден (во светот), RDS Радио AM / FM тјунер-фреквентен опсег : 522-1620 KHz, 87.5-108 MHz контрола на Воланот : Едноставно поврзете го далечинскиот управувач на воланот на вашето возило со системот BXLYER.

Избор на клиенти

Училишен стол за серии за учење, 14 Висина на седиштето, црвена, LNT-INM3014RD-така Свеж
Училишен стол за серии за учење, 14 Висина на седиштето, црвена, LNT-INM3014RD-така

Препорачано за оценки 1 2 Купите до 8 високи за лесно складирање Цврста, тешка челична рамка поддржува до

DEN 179.20
Anncus ECN30105SPV ZIP-12 Свеж
Anncus ECN30105SPV ZIP-12

Потекло : CN (потекло) Состојба : Ново Тип : Регулатор на напон Број на модел : 0 Потекло : CN (потекло) Состојб�

DEN 1171.20
Волтер Titex- DC150-05-12.800A1-WJ30RE вежба Свеж
Волтер Titex- DC150-05-12.800A1-WJ30RE вежба

Стандардни вежби за геометрија цврст карбид DC150 Изведете цврста вежба со карбид со внатрешна течност з�

DEN 2784.00
Aprelco Car DC адаптер компатибилен со Visioneer OneTouch PaperPort USB скенер 85-0087-000 Свеж
Aprelco Car DC адаптер компатибилен со Visioneer OneTouch PaperPort USB скенер 85-0087-000

Направено со највисок квалитет, сосема нов, висок квалитет Влез : AC 100240 V 50 / 60 Hz Безбедност : Со Меѓународн

DEN 2.00
Решетки за скара за делови од скара од брошмастер, брошмастер P3, G3, S3, U3, D3, Broilmaster G-3, G-3, G-3 експлозив, G-3 EXPN, Свеж
Решетки за скара за делови од скара од брошмастер, брошмастер P3, G3, S3, U3, D3, Broilmaster G-3, G-3, G-3 експлозив, G-3 EXPN,

За решетките за скара од брошмастер, за решетки за замена на скара за гас од брошмастер, компатибилни со

DEN 3.33
1951 Bowman Jets Rockets and Spacemen 88 Чудна битка VG Свеж
1951 Bowman Jets Rockets and Spacemen 88 Чудна битка VG

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Ние сме #1 продавач на гроздоб

DEN 672.00
Cffuvros Freestanding Practer организатори со двојна врата од петстепени кабинети за складирање, големи плакари за гардероба Свеж