КУТИЈА ЗА Складирање ФРИЖИДЕР ДУБАО Свеж Зеленчук И Корпа За Контејнери За Складирање Овошје Со Кутија За Складирање Капаци

КУТИЈА ЗА Складирање ФРИЖИДЕР ДУБАО Свеж Зеленчук И Корпа За Контејнери За Складирање Овошје Со Кутија За Складирање Капаци

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

1. Контејнерите за складирање храна со капаци ја одржуваат храната свежа и хидрирана. 2. Погоден за чување овошје, зеленчук, морска храна, закуски итн. 3. Може да се користи во повеќето фрижидери, замрзнувачи, кабинети, фиоки. 4. Дизајнот што може да се натрупува може ефикасно да го користи секој сантиметар простор во домашната кујна. 5. Изработени од пп пластика, транспарентен дизајн, овозможувајќи ви лесно да ја идентификувате содржината или храната. Функција : 1. Контејнерите за складирање храна со капаци ја одржуваат храната свежа и хидрирана.2. Погоден за чување овошје, зеленчук, морска храна, закуски итн.3. Може да се користи во повеќето фрижидери, замрзнувачи, кабинети, фиоки.4. Дизајнот што може да се натрупува може ефикасно да го користи секој сантиметар простор во домашната кујна.5. Изработени од пп пластика, транспарентен дизајн, овозможувајќи ви лесно да ја идентификувате содржината или храната.Материјал : ПП/пластика големина : 14.5*10.5*6см/18*12*6.8 цм/21.5*15*8см/27.3*18.5*10/32*22*11 см Боја Како Што Е Прикажано Пакетот Вклучува : кутија за Складирање*1 само горенаведената содржина на пакетот, со исклучок на други производи.забелешки : поради карактеристиките на материјалот на производот, мониторот, светлината за снимање и други фактори, сликата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ, а вистинската боја ќе преовладува.Поради рачно мерење, дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 0,1-0,5 см, предмет на вистинскиот производ.

Избор на клиенти

JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење Свеж
JFSH 1/2/3M метар микро USB телефонски кабел Андроид полнач кабел Кабел микро USB полнење

Тип : УСБ кабел за кабел за мобилен телефон Тип на конектор : Микро USB Тип на кабел : USB Големина : 1м Портока

DEN 1070.40
Белиот FD553 Кабински филтер за воздух за Frontier, NV1500, NV2500, NV3500, Pathfinder, Xterra, Equator, замена CP553, CF10553,27274-9CH0A, Свеж
Белиот FD553 Кабински филтер за воздух за Frontier, NV1500, NV2500, NV3500, Pathfinder, Xterra, Equator, замена CP553, CF10553,27274-9CH0A,

Филтрите за воздух во кабината го одржуваат воздухот во вашиот автомобил чист Користејќи мултифилтрац�

DEN 239.84
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи Свеж
Гери Шеард Пикси Худи Панк Худи

100% памук Измијте одделно во ладна вода Шарена качулка со ширење на преклопување на секоја лента што му д

DEN 2.67
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025 Свеж Попустот
Syba 15 'Mini DisplayPort To Displayport 1.2 Машки адаптер кабел 4K 3840x2160 заклучување на брави Бели SY-CAB33025

Кабел за адаптер со високи перформанси од 15 стапки ги поврзува Mini Display Port Овозможени работна површина и �

DEN 143.84
Snowsuit за момчиња на Ixtreme - 2 парчиња изолирана скијачка јакна и снежна биб Свеж
Snowsuit за момчиња на Ixtreme - 2 парчиња изолирана скијачка јакна и снежна биб

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Сноуит за момчиња : Зимскиот снег на ова бебе мо

DEN 559.84
Yuumin Девојки девојчиња Две парчиња врвови на резервоари со хеланки поставуваат атлетски облеки Свеж
Yuumin Девојки девојчиња Две парчиња врвови на резервоари со хеланки поставуваат атлетски облеки

Памук, полиестер Греј деца девојчиња тренингот што работи спортски костум Табела со големина значи опс�

DEN 210.40