12 Парчиња Glassетски Акварел Црвен Цвет Шема Стаклени Копчиња За Фиоки За Комоди, 1,37 х 1,10 Во Тркалезна Кујна Кабинет Повлекува За Домашна Канцеларија Расадник Детска

12 Парчиња Glassетски Акварел Црвен Цвет Шема Стаклени Копчиња За Фиоки За Комоди, 1,37 х 1,10 Во Тркалезна Кујна Кабинет Повлекува

DEN 0.33

Свеж

Достапно.

ПОВЛЕКУВА ПРЕМИУМ ФИОКА : Површината На Копчето Е Изработена од Фино Кристално Стакло, А Црната Тркалезна Рачка Е Изработена од Абс Материјал Кој Ќе Трае Цел Живот, Кој Е Цврст, Не Е Лесен за Бледнее и ' рѓа. Мазната Површина Нема Агли И Е Многу Безбедна За Децата. ГОЛЕМИНА : Дијаметар На Копчето : 35 ММ/1,37 Инчи, Висина : 28 ММ/1,1 Инч. Испорачаните Завртки Имаат Две Различни Должини. Можете Да Изберете Соодветно Копче За Склопување Според Дебелината На Вашиот Мебел. ДЕКОРАТИВНА УНИКАТНА ШЕМА : Нашите Копчиња За Фиоки се Отпечатени Со Прекрасни Обрасци Под Површината На Кристалното Стакло, Создавајќи Уникатен Визуелен Ефект Како Што Се Менува Аголот на Гледање. Кристално Чистата И Мазна Површина Е Удобна На Допир, Идеална За Повеќето Стилови На Домашен Декор. ШИРОКО ПРИМЕНА : Нашето Копче За Фиоки Е Неверојатен Додаток За Дома, Кој Може да се Користи Секаде Каде Што Се Потребни Рачки За Фиоки, како Што Се Ормани, Комоди, Фиоки, Гардероби, Бањи, Студентски Домови, Канцеларии, Расадници Итн. Различни Украсни Копчиња Обезбедуваат Уникатен Начин за полирање На Вашиот Мебел. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : Само Извадете Ја Рачката на Фиоката Од Кристално Стакло, Ставете Ги Завртките Низ Мебелот што Треба да се Инсталира и Затегнете ги. Направете Го Вашиот Дом Светло Нов Изглед со Помош на Нашите Уникатни Копчиња За Кабинети! Вовед Во Производот : 1. Материјал : површината на копчето е изработена од кристално стакло, а рачката е изработена од абс материјал, кој е многу издржлив.Копчињата на кабинетите изгледаат кул и елегантно со дизајнот на кристалната печурка и одговараат на секој декор.2. Големина : 1,37 х 1,10 х 0,66 во/35 х 28 х 17ММ. Две должини на завртки се достапни за вас. Краток 0, 8х2, 8СМ/0, 31х1, 1ИН, Долг 0, 8х3, 5 см/0, 31х1, 37 ИНЧИ. Можете да изберете соодветна должина според дебелината на мебелот.3. Декоративен Изглед : без разлика дали сакате слатки, смешни или уметнички обрасци, нашата продавница гарантира дека секој може да го најде своето омилено копче за фиоки.Персонализираните обрасци можат да направат вашиот дом да изгледа модерно и модерно.4. Апликација : нашите копчиња се многу практични, идеални за фиоки, плакари, ормари, комоди, полици за книги , кутии за накит, гардероби итн., ќе ви помогне лесно да се отвори и затвори фиоки.5. Вклучен пакет : Рачка На Копчето За Фиоки 12 Х, Завртка Од Нерѓосувачки Челик 24 Х (долга 12 кратка+12) Ако Ви се допаѓа, Не Пропуштајте ја. Направете Вашиот Дом Повеќе Стилски!.

Избор на клиенти

Пуфгуј Сино Цвеќе Керамички Копчиња Рачки Слатки Насликани Копчиња Рачки За Деца Детска Соба, Фиоки,Шкаф-2 парчиња Свеж
Чилоскит 2 парчиња Керамички Цртан Филм Рачка За Влечење Фиоки Рачки За Влечење Гардероба За Девојчиња ) Свеж
Чилоскит 2 парчиња Керамички Цртан Филм Рачка За Влечење Фиоки Рачки За Влечење Гардероба За Девојчиња )

Мазна површина, удобна рака feeling.It нема да му наштети на кожата на вашето дете Светли бои ја красат вашат�

DEN 3.33