8156-Кошница За Сортирање Облека За Перење Двојна Пречка Со Отстранлив Капак-MN63

8156-Кошница За Сортирање Облека За Перење Двојна Пречка Со Отстранлив Капак-MN63

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

*Полипропилен *Попречете Со Капак : капакот се изолира од миризлива облека и исто така ги држи вашите валкани алишта подалеку од видното поле. *Издржлив и Лесен : Издржлив полипропиленски материјал и лесен. Лесно за движење на целата пречка или користење торба за перење за транспорт.

Избор на клиенти

Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Сатен Месинг Свеж
Сојузнички Месинг Клирвју Колекција Повлекување Повлекување Облека Прачка, Сатен Месинг

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Се повлекува за да обезбеди 7во должина на виси прачк

DEN 3.33
И-К-Е-А КОМПЛЕМЕНТ Пакс Гардероба Облека Железнички, Темно Сива 29 1/2 Инчи Свеж
И-К-Е-А КОМПЛЕМЕНТ Пакс Гардероба Облека Железнички, Темно Сива 29 1/2 Инчи

Шината за облека е лесна за инсталирање со само кликнување на неа во заградите Не заборавајте ги вашите

DEN 2068.64
Адгрејс Цевка Решетка за Облека 2пакувајте 18 инчи Отстранлива Решетка ЗА Облека САМОСТОЈНА Ѕидна Индустриска Цевка Висечка Свеж Попустот
Облека Решетката Полици За Складирање Виси Една Прачка Тркала Облека Чевли Организатор Свеж
Облека Решетката Полици За Складирање Виси Една Прачка Тркала Облека Чевли Организатор

Материјал : Висококвалитетна Задебелена Црна Метална Цевка и Абс И Пп Пластични Конектори Боја : Црна Ди

DEN 2.00
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво Свеж
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво

Органско Дрво Големина на производот( W x d x h) : 17,7 x 17,7 x 70,9 инчи (450 x 4 Тежина : 5,5 килограми (2,7 кг)...

DEN 1191.84