Кабилок 20 парчиња Закачалки За Чевли Решетка За Сушење Пластични Влечки Кожени Чевли Закачалка За Полица За Сушење Висечки Решетка За Сушење Чевли Бело

Кабилок 20 парчиња Закачалки За Чевли Решетка За Сушење Пластични Влечки Кожени Чевли Закачалка За Полица За Сушење Висечки

DEN 265.44

Свеж

Достапно.

Вкупно 20 парчиња, доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина. Изработен од квалитетен пластичен материјал, издржлив и практичен за употреба. Двојна кука за виси складирање. Лесен за употреба и чување. Погоден за дома, хотел, студентски дом, продавница за чевли и многу повеќе. Идеален за закачување сандали, влечки, кожени чевли и сл. Описоваа решетка за чевли за сушење е изработена од висококвалитетен пластичен материјал. Од една страна, ги штити чевлите од деформација. Од друга страна, водата може да истече од чевлите многу брзо и лесно. Едноставен дизајн, но практична употреба. Карактеристики-Материјал : Пластика. - Изработен од квалитетен пластичен материјал, издржлив и практичен за употреба. - Погоден за дома, хотел, студентски дом, продавница за чевли и многу повеќе. - Идеален за закачување сандали, влечки, кожени чевли и сл.- Вкупно 20 парчиња, доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина. - Двојна кука за виси складирање. Лесен за употреба и чување. - Боја : Бела.- Големина : 16х9, 5х2см.Пакет Вклучувајќи 20 х лавици за сушење влечки.

Избор на клиенти

Анаклин Закачалки За Преклопување Со 26 Клипови за Сушење, Закачалка За Долна Облека Со Штипки, Пластична Штипка За Перење и Свеж Попустот
хоисон Ѕид Монтирани Решетката За Сушење Мултифункционален Преклопен Закачалка За Облека Што Може Да Се Повлече Свеж
Јумуо дома-ветер24 Остри Правоаголни Пластични Закачалки За Сушење Пластични Панталони-Ц Свеж
Јумуо дома-ветер24 Остри Правоаголни Пластични Закачалки За Сушење Пластични Панталони-Ц

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 575.84
Јумуо Кука Повеќенаменски Пластични Чорапи Чорапи Се Сушат Долна Облека Клип Бебе Облека Решетката-Б Свеж
Јумуо Кука Повеќенаменски Пластични Чорапи Чорапи Се Сушат Долна Облека Клип Бебе Облека Решетката-Б

● Еколошки Висококвалитетни Материјали, нетоксични и Невкусни ● Хуманизираниот Дизајн На Рамката Мож�

DEN 1.67
Лукео Кат Облека Коњ Внатрешна Облека Фен Решетка Крпи Виси Решетката И Дрво Стабилна Земјата Облека Закачалка Свеж
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Сушење XZRWYB, Закачалки Што Не Се Лизгаат, Влажни И Суви Пластични Закачалки, 10 Парчиња Свеж
ЗАКАЧАЛКИ ЗА Сушење XZRWYB, Закачалки Што Не Се Лизгаат, Влажни И Суви Пластични Закачалки, 10 Парчиња

Висококвалитетен цврст метал, задебелен анти ' рѓа, неопходен за дома Системот за боја на макарон ја пра

DEN 1428.80
Ступел Индустрии Живописни Вајнхаус Перење Алишта Кариран Под, Дизајн На Линда Ракос Свеж
Ступел Индустрии Живописни Вајнхаус Перење Алишта Кариран Под, Дизајн На Линда Ракос

Димензии : 16 х 1.5 х 20 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха

DEN 3.33