2 Во 1 Решетка За Облека И Решетка За Чевли Комбо Решетка За Облека На Тркала Со 2-Слоевит Организатор На Облека За Тркалање На Полица 36,6 Инчен Топ Прачка Метална Реше

2 Во 1 Решетка За Облека И Решетка За Чевли Комбо Решетка За Облека На Тркала Со 2-Слоевит Организатор На Облека За Тркалање

DEN 1.67

Свеж

Достапно.

●Висококвалитетни Материјали●Висококвалитетен челик е главниот материјал на решетката за облека. Неговата површина е обложена со слој од еколошка боја што може да спречи ' рѓосување на решетката за облека. ●2 Во 1 Организатор На Облека●горната шина може да ја складира вашата облека без да ја стуткате или стуткате. На дното 2-слој полица, можете да ставите чевли или кутии за складирање. ●Дизајн На тркала ● решетката за облека опремена со 4 тркалца за движење без напор за време на секојдневното чистење, лесна за слободно движење на кое било место што ви треба. ®Практично! оваа решетка за облека е идеална за соблекувална, поткровје, просторија за складирање, па дури и продавница за малопродажба. Кога веќе не ви треба и сакате да ослободите простор на подот, можете да го преклопите и чувате во плакар или под вашиот кревет. €Лесно Да се Соберат € Елабориран дизајн и Монтажа е бриз низ сите чекори ви овозможуваат без напор да ја соберете оваа решетка за облека под 20 минути. Оваа решетка за виси облека е суштински производ за дом без неред и удобен живот. Решетката за облека е погодна за дома, продавница за облека или комерцијална употреба, и е многу погодна за обезбедување дополнително складирање облека за прикажување бутик стоки или за обезбедување простор за прикажување облека во театри или студија. Врвна висечка шина дизајнирана со затворачи од секоја страна за да спречи паѓање на облеката.● Спецификации : · Материјал : Метал· Боја : Црна, Бела· Димензија : со Тркала - 93 x 35 x 165 cm / 36.6 x 13.8 x 65.0 in No Тркала-93 x 35 x 160 cm / 36.6 x 13.8 x 63.0 во содржината на пакетот : 1 x Решетката За Облека ● Белешки : 1. Ве молиме оставете ја решетката за облека рамномерно да ја носи тежината за да избегнете каков било ризик од бакшиш.2. Не закачувајте тежок капут или други предмети со прекумерна тежина на горната шина или куки.3. Проверете ги сите делови пред инсталацијата за да бидете сигурни дека не се изгубени.4. Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.● Услуги на клиентите : * ние нудиме 100% Пари Назад или Размена ако производот има проблеми со квалитетот, можете да купите со доверба.* Ние нудиме 24 часа онлајн услуги на клиентите, ве молиме слободно испратете ни порака доколку имате какви било прашања. Ви благодариме за добрата комуникација!* Ветуваме дека ќе испратиме во рок од 24 часа, а времето за испорака е 7-20 работни дена.

Избор на клиенти

Пренослива Облека Крпа Палто Закачалка Облека Решетка За Чевли Шапка Кука Клупа Полица Свеж
Пренослива Облека Крпа Палто Закачалка Облека Решетка За Чевли Шапка Кука Клупа Полица

Пакетот Вклучува : 1x Чевли Облека Полица (Само полица Други работи прикажани на сликите не се вклучени.)..

DEN 1.00
МЕТАЛНА Закачалка МЕРМЕРНА Закачалка Подна Спална Соба Дневна Соба Висечка Облека Модерна И Едноставна Свеж
МЕТАЛНА Закачалка МЕРМЕРНА Закачалка Подна Спална Соба Дневна Соба Висечка Облека Модерна И Едноставна

Квалитетен јаглероден челик, силна носивост, стабилна структура, водоотпорна и отпорна на ' рѓа; Мал про�

DEN 3.00
Јасез Облека Организатор Решетката Бања Отворено Стои Закачалка Стои Мебел Спална Соба Подот До таванот Закачалка Свеж
Адгрејс Цевка Решетка за Облека 2пакувајте 18 инчи Отстранлива Решетка ЗА Облека САМОСТОЈНА Ѕидна Индустриска Цевка Висечка Свеж Попустот
Верфарм Метална Решетка За Облека, Самостојна Тешка Решетка За Облека со 2 Шипки за Закачалки и 6 Полици за Спална Соба Дневна Свеж Попустот
Гкмјки Дрвени Ѕид Влезот Подот Стои Палто Решетката Облека Решетката Гардероба Шапка Стојат Мебел Свеж
Гкмјки Дрвени Ѕид Влезот Подот Стои Палто Решетката Облека Решетката Гардероба Шапка Стојат Мебел

Полски не сече раце, грижа за семејството Убава и дарежлива во форма Мала фигура помага да се направи пр�

DEN 3919.84
6843-Единечна 2-Тешка Железничка Пренослива Закачалка За Облека Тркалачка Решетка за Облека-МН29 Свеж
6843-Единечна 2-Тешка Железничка Пренослива Закачалка За Облека Тркалачка Решетка за Облека-МН29

Сингл 2 1 Материјал : Нерѓосувачки Челик(Цевка) и Пп Пластика(Пиедестал И Конектор)2 Боја : Црна И Сребрена3

DEN 604.80
ХАГИВАРА ВР-7214ЛБР Решетка За Закачалки, Светло-Кафеава, Тенка Свеж
ХАГИВАРА ВР-7214ЛБР Решетка За Закачалки, Светло-Кафеава, Тенка

Гаранцијата на производителот не може да се примени (Прибл.) Ширина 11,8 x Длабочина 17,7 x Висина 59,1 инчи (30...

DEN 2.67
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво Свеж
Нагаи Косан Жива Закачалка, Природна, Висина: Прибл. 70,9 инчи, Спецификации За Природно Дрво

Органско Дрво Големина на производот( W x d x h) : 17,7 x 17,7 x 70,9 инчи (450 x 4 Тежина : 5,5 килограми (2,7 кг) Материјал :

DEN 1191.84
Хром Крајот Капа За Круг Висечка-Во собата на 2 Свеж
Хром Крајот Капа За Круг Висечка-Во собата на 2

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.00