Луксузна Корпа Со Јајца Од Бамбус Рачен Декор Декор На Цветниот Кревет Ткаена Попречувачка Рустикална Ткаена Корпа Дрвена Корпа За Јајца Корпа За Ливчиња Корпа За

Луксузна Корпа Со Јајца Од Бамбус Рачен Декор Декор На Цветниот Кревет Ткаена Попречувачка Рустикална Ткаена Корпа Дрвена Корпа

DEN 171.20

Свеж

Достапно.

Бамбус. КОШНИЦА ЗА НАКИТ Оваа корпа за складирање може да биде чување закуска, овошје, зеленчук, десерт, Мултифункционален дизајн, да ви обезбеди поголема погодност. FLАН ЦВЕТ КОШНИЦА КОШНИЦА ЗА СЕРВИРАЊЕ ЛЕБ Оваа корпа е погодна за многу места каде што се прави леб, како што се дома, ресторан, пекарница,. БЕРЕЊЕ КОРПА СО ЈАЈЦА Оваа корпа е погодна за многу места каде што се прави леб, како што се дома, ресторан, пекарница,. БОНБОНИ ПОДАРОК кошница Ткаената Корпа е изработена од висококвалитетен и издржлив материјал, безбеден и сигурен, многу цврст и издржлив. ТКАЕНА КОРПА ЗА ЈАЈЦА Лесно одговарајте на вашиот внатрешен декор и внесете природна убавина во секој внатрешен простор. Може да биде како подарок за домаќинство за вашите пријатели. Список на пакети 1 х Ткаени Карактеристики На Корпата-Материјал : корпа за складирање отпорна на абење од бамбус-Боја : Како што Е Прикажано сарафани корпи за складирање-Големина : 33, 00Х20, 00Х20, 00см/12, 97Х7, 86Х7 декоративна корпа. - Мултифункционална, ткаена корпа може да биде складирање на многу видови предмети, како што се јајца, лисја од чај, итн flан цветна корпа. - чување на вашето овошје, слатки, задоволства и други кујнски и предмети за домаќинството. Креативна форма, обезбедете ја неговата издржливост и сигурност пикник кошница. - Лесно одговарајте на вашиот внатрешен декор и внесете природна убавина во секој внатрешен простор. Може да биде како подарок за домаќинство за вашите пријатели овошје подигање кошница. - Ткаената Корпа е изработена од висококвалитетен и издржлив материјал, безбедна и сигурна, многу силна и издржлива ткаена бамбусова корпа. - Оваа корпа е погодна за многу места каде што се прави леб, како што се дома, ресторан, пекарница итн корпа за бонбони од јајца.Стоки Информациитратан декор тоа е корпа за складирање и со изглед и со практичност.ткаени корпи за складирање семејства, пекари, продавници за колачи, продавници за храна, канцеларии итн.Мини корпа За пикник Едноставна во стил, погодна за домашна и ресторанска употреба, може да донесе многу погодност во вашиот дом.велигденско јајце попречи Оваа Ткаена Корпа може да биде држење јајца, грицки и друга храна.ткаена кошница технологијата на ткаење е извонредна и не е лесна за деформација.

Избор на клиенти

Цтв Домашна Колекција 370437 Никел Јајце Дрво Инспирирано Од Гроздобер, Висина Од 16 инчи Свеж
Цтв Домашна Колекција 370437 Никел Јајце Дрво Инспирирано Од Гроздобер, Висина Од 16 инчи

370437 ГроздоберИнспириран Никел Јајце Дрво Големина : 7 инчи дијаметар х 16 инчи висина Користете го нашиот

DEN 2.00
LEIGE 1pc Пилешко Облик Закуска Кошница Јајце Носителот Дома Чување Кошница Чување Носителот Свеж
LEIGE 1pc Пилешко Облик Закуска Кошница Јајце Носителот Дома Чување Кошница Чување Носителот

Изработен од врвен керамички и железен материјал, издржлив и практичен за долготрајна употреба...

DEN 0.67
Предиво 60 Еез Картон За Јајца Рачна Пулпа За Послужавник За Јајца Свеж
Предиво 60 Еез Картон За Јајца Рачна Пулпа За Послужавник За Јајца

хартија пулпа ФРИЖИДЕР ЈАЈЦЕ ОРГАНИЗАТОР тоа не само што ќе ги чува вашите јајца безбедни, туку и ќе го о

DEN 404.00
Ironлкм Корпа За Складирање Железни Јајца Закуска Корпа Со Овошје Керамички Украси За Кокошки Додатоци За Кујна Свеж
Ironлкм Корпа За Складирање Железни Јајца Закуска Корпа Со Овошје Керамички Украси За Кокошки Додатоци За Кујна

Кошницата е силна и издржлива Погоден е за чување јајца, овошје и друга храна и е задолжителен добар пом�

DEN 1920.00
Ховико Јајце Скелтер Спирала Дизајн Метал Јајце Скелтер Диспензерот Решетката, Складирање Дисплеј Решетката Свеж