PMH преносен климатик, со функција за атомизација, 3 брзини на ветер, вентилатор за дополнување USB биро совршен за домашна канцеларија мала просторија

PMH преносен климатик, со функција за атомизација, 3 брзини на ветер, вентилатор за дополнување USB биро совршен за домашна

DEN 3184.00

Свеж

Достапно.

★ Филтер со висока ефикасност, може ефикасно да ги филтрира честичките на воздухот микро-прашина, да го прочисти воздухот, да ужива во чист, висококвалитетен воздух. Користете место : канцеларија, домашна дневна соба, кујна, спална соба, област за градежништво за бања и домови, итн.2 : Наполнете ја на секои три месеци за да избегнете оштетување до батеријата. ★ Технологијата за атомизација постигнува силен спреј од 30-35мл /ч. Со три прилагодлива брзина на ветерот, симулирајќи го природниот ветер, ветрот е многу силен и стабилен, ви помага удобно и брзо да се оладите. Лесен за употреба, само притиснете го копчето за напојување на вентилаторот за да го вклучите вентилаторот. Ако не се користи долго време, ве молиме исушете го суво и ставете го на чисто и суво место. Филтерот е отстранлив и може да се пее. Вградениот резервоар за вода од 160 мл, исполнет еднаш, може да се користи постојано за 8 часа; 4. Design Дизајн на безбедни ролетни, не се плаши од повреда на сечилото на вентилаторот на раката, а ролетни можат да се прилагодат на правецот на ветрот по потреба. Лесен за употреба, само притиснете го копчето за напојување на вентилаторот за да го вклучите вентилаторот. ★ Вградена литиумска батерија од 2000m Ah, може да се користи постојано 5 часа без полнење. Ако не се користи долго време, ве молиме исушете го суво и ставете го на чисто и суво место. ★ Вградена литиумска батерија од 2000m Ah, може да се користи постојано 5 часа без полнење. ★ Со интелигентен систем за контрола на ветерот, брзината на ветерот е 2м/С. Уверете се на поздрава просторија за животна средина со ладен и навладен воздух во ниеден момент.

Избор на клиенти

LHH Преносен ладилник за воздух, мини климатик ладилник, мали ладилници за испарување, прочистувач и овлажнител Свеж
Пренослив Климатик - 2021 8000btu AC Единица Одвлажнувач Ладење до 350 Квадратни Метри.Ft, СО Led Панел За Допир Далечински Свеж
Whynter ARC-1110WD 11,000 BTU преносен климатик, дехидрификатор, до 350 кв.м. Свеж
Whynter ARC-1110WD 11,000 BTU преносен климатик, дехидрификатор, до 350 кв.м.

Производ 2 : Ефикасен дизајн : Овој мерки за внесување на цревото за внесување на внесувањето со дијамета

DEN 12416.00
Whynter Black 12000 BTU преносен климатик со двојна црева со филтер 3М и Силвершилд Свеж
Whynter Black 12000 BTU преносен климатик со двојна црева со филтер 3М и Силвершилд

За и функција Производ за подобрување на домот Дизајнирано околу преносливост и искористување на прост

DEN 10672.00