SJYDQ Екран Засилувач 12 Инчен Голем Екран Bluetooth АУДИО USB Полнење Телефон Екран Засилувач Мобилен Екран Засилувач

SJYDQ Екран Засилувач 12 Инчен Голем Екран Bluetooth АУДИО USB Полнење Телефон Екран Засилувач Мобилен Екран Засилувач

DEN 1536.00

Свеж

Достапно.

Овој засилувач на мобилен екран е ново развиен засилувач на мобилни телефони со закривен екран. Усвојува нов дизајн на рамка со закривен лак акрилна леќа со висока дефиниција. Додека уживате во голема видео слика, таа исто така може да има поголем агол на гледање и повеќе не треба да одржувате држење на телото за гледање, дури и ако замавнувате лево и десно за да ја видите зголемената слика со висока дефиниција. Огледало со завртка со висока дефиниција, јасен екран за зголемување, отпорен на зрачење и олеснување на визуелниот замор. Слотот против лизгање може ефикасно да спречи лизгање на мобилниот телефон и да го одржува исправено. Еманципирајте ги рацете, прилагодете ја удобната перспектива и грижата за здравјето на грлото на матката. Овој засилувач на мобилен екран е ново развиен засилувач на мобилни телефони со закривен екран. Усвојува нов дизајн на рамка со закривен лак акрилна леќа со висока дефиниција. Додека уживате во голема видео слика, таа исто така може да има поголем агол на гледање и повеќе не треба да одржувате држење на телото за гледање, дури и ако замавнувате лево и десно за да ја видите зголемената слика со висока дефиниција.Огледало со завртка со висока дефиниција, јасен екран за зголемување, отпорен на зрачење и олеснување на визуелниот замор.Слотот против лизгање може ефикасно да спречи лизгање на мобилниот телефон и да го одржува исправено.Еманципирајте ги рацете, прилагодете ја удобната перспектива и грижата за здравјето на грлото на матката.Големина на дисплејот : 12-инчна Големина На производот : 25,5€19,5€3,5 Материјал : акрилна леќа + abs shellallapplicable модел : Универзален Тип На Звук : 4 евра 3 вати звук со шок филм bluetooth верзија : 3,0 Нето Тежина На Производот : 266 G (вклучувајќи 332g пакувањеопционална боја : големина на кутијата за црно пакување : 26*15,54 см надворешни кутии : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење.Список за пакување : 1*лупа за екран на мобилен телефон (Со Исклучок на мобилни телефони и други реквизити).

Избор на клиенти

Покин плус цврста ребра-плетена тела Свеж
Покин плус цврста ребра-плетена тела

【Квалитет】 мазен, истегнување, брзо сушење и дишечки материјал со висок квалитет на ткаенина со одличн

DEN 453.60
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини Свеж
Секач за слот, секач за мелење на дрво 1/2 '' Cutting Edge 1/4 '' Shank Surfacing Router Bit со две секачи во различни големини

Постојат два секачи во различни големини што можете да ги користите за различни слотови Остриот сечење

DEN 1.00
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна Свеж
Заштитник на екранот за Garmin Enduro 2 UltraperFormance GPS SmartWatch + силиконски анти-прашини приклучоци [4 пакет], лесна

Дозволете оптимално, природно искуство за гледање Дозволете оптимално, природно искуство за гледање...

DEN 1.33
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179 Свеж
1 парчиња сферично вметнување лежиште w/јака за заклучување SA204-12 3/4 Bore 3/4 x47mm 225-680 компатибилен со QBBC-PJO179

Willе добиете 1 парчиња сферично вметнување лежиште w / јака за заклучување SA20412 3 / 4 "Bore 3 / 4" X47mm 225680 компатиб�

DEN 1.33
Четки за шминка Cujux 12 пар Свеж
Четки за шминка Cujux 12 пар

Професионална четка за шминка поставена со 12 дрвени рачки, не само убави, туку и практични Влакната за ш�

DEN 4247.68
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште Свеж
Ridgid 42950 B-171-X метал носачки куќиште

Оваа ставка е 42950 кутија, Metal 700 Овој производ се користи за комплети без алатки Ова производство на произ

DEN 2.00
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи - Свеж
50pcs 1812 -A само -заклучување SPST Flashlight Flashlight Fool Push Switch DC 30V 1A Black 2 Pin -прекинувачи -

Пакетот вклучува : 50pcs * 1812А факел за копче за влечење на копчето Пакетот вклучува : 50pcs 1812А факел за копче

DEN 159.84
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна Свеж
Редихејт HP162 загреан систем за испорака на пица, 16 торба со 5 пита, 17,5 должина x 17,5 ширина x 12 висина, црна

Квалитетна термичка торба, специјализирана изолација дизајнирана да ја избрише влагата Издржлив греја

DEN 1.67
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz Свеж
Трансформатор за изолација од 15 kVa 3ph 208V Делта примарна 600V делта секундарна N3R вентилирана 60 Hz

MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R MTISX3 P208 D15 KVA600 DN3 R три фаза 208 V до 600 15 k VA изолациски трансформатор од Ларсо�

DEN 784.00
Go Industries 1694Ext Extender lug Свеж
Go Industries 1694Ext Extender lug

Тежина на пакет : 2,32 фунти Висина на пакетот : 2.03 " Должина на пакетот : 6,77" Ширина на пакетот : 4.81 "...

DEN 1.67
SmartWool жени беспрекорни граднички градник Свеж
SmartWool жени беспрекорни граднички градник

Направено во САД Машинско миење топол нежен циклус Измијте со слични бои Беспрекорно плетете го ентери�

DEN 600.00
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus, Свеж
[Apple MFI сертифициран] Aymla Dual 20W USB C Брз полнач за автомобили за iPhone 14 Pro Max/14 Plus/13/12/Mini/11/XS/XR/X/8/Plus,

MFI овластен USB C во молња кабел 2 пакет, вграден MFI овластен чип, обезбедете целосно работа за системот i OS з

DEN 255.84
50/100pcs 304 хексадецимални ореви од не'рѓосувачки челик M2 M3 M4 M4 M5 M6 метрички нишки хексадецимални ореви Метик орев и Свеж