Пост На Голот на Фудбалскиот Терен На госпортс Поставен Со 2 Фудбалски Топки и Удирање На Теренот Во Дворот Со Големина На Маичка За Деца и Возрасни-6 стапки или 8 ста

Пост На Голот на Фудбалскиот Терен На госпортс Поставен Со 2 Фудбалски Топки и Удирање На Теренот Во Дворот Со Големина На Маичка

DEN 1.00

Свеж

Достапно.

ЦЕЛ НА ТЕРЕНОТ : Уживајте во пореална игра на фудбал дома со оваа лесна за употреба цел на терен што влогови во трева или песок; Целосниот сет вклучува 1 столб за гол на терен, 1 маичка за удирање, 2 фудбалски топки на надувување, топчеста пумпа и торбичка за носење. ПОЧЕТНА ФУДБАЛСКА ЗАБАВА : Донесете возбуда на про ниво на вашиот следен натпревар со оваа цел на теренот во природна големина со големина од 6 стапки и широк 4 стапки за фудбалски игри во епска скала. Повеќе НАЧИНИ ЗА ИГРАЊЕ : Одлично за традиционален фудбал во дворот, игри на (х-о-р-с-е), натпревари за удирање на долги растојанија и многу повеќе (вклучени правила за игра). ПОЕДНОСТАВЕНО ПОСТАВУВАЊЕ : целта На Теренот се собира за помалку од една минута и се одликува со цврст дизајн на влог кој обезбедува супериорна стабилност во однос на нискобуџетните цели на полето на надувување; собрана големина : 6 стапки висока на 4 стапки широк. ФУДБАЛ ВО ДВИЖЕЊЕ : Вклучува торбичка за носење за лесно складирање и патување; постигнете голем Резултат со пријателите и семејството од сите возрасти на вашиот следен фудбалски натпревар во дворот, роденденска забава, пикник и многу повеќе.

Избор на клиенти

ХОКИ СТРЕЛАШТВО Лизгање На Тркалезно Целно Лице Свеж
ХОКИ СТРЕЛАШТВО Лизгање На Тркалезно Целно Лице

Должина на пакетот : 3,048 см Ширина на пакетот : 34,163 см Висина на пакетот : 35,052 см Тип на производ : СПОРТСКИ

DEN 325.92
Шампион Спортски Колегиум Лакрос Цел: 6х6 Стапки Професионални Мажи &засилувач; Женска Цел-Повеќе Стилови Свеж
Шампион Спортски Колегиум Лакрос Цел: 6х6 Стапки Професионални Мажи &засилувач; Женска Цел-Повеќе Стилови

ОФИЦИЈАЛНА ГОЛЕМИНА ПРО ЦЕЛ : оваа професионална цел на лакрос е одлична опрема за средно училиште, коле

DEN 0.67
BESPORTBLE 10 парчиња Nock Blue Големи Пластични Вратило Свеж
BESPORTBLE 10 парчиња Nock Blue Големи Пластични Вратило

пластика Произведено во САД или Увезено Опашка за замена : Лесна за инсталирање, само вметнете во шахти �

DEN 1.00
PowerNet 12x6 Фудбалски Гол + Вреќи Со Песок | Пакет Со Топчести Торби Свеж
PowerNet 12x6 Фудбалски Гол + Вреќи Со Песок | Пакет Со Топчести Торби

ЕДЕН ГОЛ ОД 12 НА 6 СТАПКИ; Инстант пренослива склопувачка фудбалска мрежа; Цврста рамка со столбови во ве

DEN 1.33
PowerNet Фудбал Цел 12 x 6 И Фудбал Соло Тренер Пакет | Преносни Нето Склопувачки Метални База Свеж
PowerNet Фудбал Цел 12 x 6 И Фудбал Соло Тренер Пакет | Преносни Нето Склопувачки Метални База

ЕДНА ЦЕЛ од 12 стапки x 6 стапки; Инстант пренослива склопувачка фудбалска мрежа; Метална основна рамка Со

DEN 239.84
Волкот Атлетика Пренослив Мини Ѕид, Црн Свеж
Волкот Атлетика Пренослив Мини Ѕид, Црн

ТРЕНЕР СО ТРИ АГЛИ : Овој лакрос скокач има три различни агли за да можете да ги вежбате вашите линиски п�

DEN 2.67
Цел на хокеј на спортски хокеј на Френклин - NHL - челик - 72 x 48 инчи - цевки од 1,5 инчи Свеж
Цел на хокеј на спортски хокеј на Френклин - NHL - челик - 72 x 48 инчи - цевки од 1,5 инчи

RollAGoal : Интегрирана технологија на тркала за лесен транспорт на цели! Со оваа цел можете лесно да ги повл�

DEN 2.67
Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2 Свеж
Елитего Пренослив Фудбалски Гол, Скокачки Фудбалски Гол нето За Дворот, Сет од 2

Нема Торба за Носење За Ублажување На Ефектот На Стаклена Градина со анкетирање на над 5.000 клиенти, стап

DEN 719.84
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД Свеж
Крајната Стрелаштво Застанете и Застанете 3 ' х4 ' За Зад Целта Направена Во САД

Стрелаштво Цел Бекстоп Вклучува Алуминиум Брзо Собранието Штанд 3х4 Бекстоп Крајната Стрелаштво Бексто

DEN 1023.84
Ebuygb Пакет од 12 Спортски Трки Обука Pinnies/Елеци За Спорт, Кошарка, Фудбал Свеж
Ebuygb Пакет од 12 Спортски Трки Обука Pinnies/Елеци За Спорт, Кошарка, Фудбал

велкро затворање Ново повлекување на лигавчињата за обука во издржлив 100% полиестер Совршена облека за �

DEN 383.84
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол Свеж
КВИКПЛЕЈ ПРО АЛУ Тренинг Фудбалски Гол | Дизајн На Преклопување, Бесплатен Стоечки Алуминиумски Фудбалски Гол

Совршен за домот, паркот, тренингот или игрите ПРЕКЛОПЕТЕ ГО ДИЗАЈНОТпаметната рамка за преклопување Н�

DEN 616.00
Векефон Фудбалски Голови, Сет Од 2-Големина 3.6'x2, 7' Преносни Преклопни Скокачки Фудбалски мрежи За Цел За Обука Во Дворот Свеж Попустот
Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54 Свеж
Улична Хокеарска Мрежа ШАМПРО; Бело; 54

ЦЕЛ ЗА ХОКЕЈ : оваа цел за уличен хокеј е одличен избор за спортисти од сите возрасти и нивоа на вештини...

DEN 1376.00
ЦЕЛ МАТЕМАТИКА УСПЕХ ОСНОВНИ ПОД ФАКТИ ЗА 18 Свеж
ЦЕЛ МАТЕМАТИКА УСПЕХ ОСНОВНИ ПОД ФАКТИ ЗА 18

Без разлика дали барате да изградите основни математички вештини за цел час или да обезбедите дополнит�

DEN 3.00