Вефсу Шармантен Ајлајнер За Жени Водоотпорен И Не Размачкан Разнобоен Молив За Очи Течно Пенкало Е Пенкало За Шминка За Истакнување

Вефсу Шармантен Ајлајнер За Жени Водоотпорен И Не Размачкан Разнобоен Молив За Очи Течно Пенкало Е Пенкало За Шминка За Истакнување

DEN 3.33

Свеж

Достапно.

①Карактеристики На Производот Ударите Се Мазни И Мазни, А Ајлајнерот Може Да Се Нацрта По Желба. Бојата е Природна и Богата, Бојата Е Долготрајна, Водоотпорна и отпорна на Пот, Не Е Лесна за Размачкување и Лесна За Отстранување. Водоотпорен Ајлајнер. Que eyeliner_ Овој Ајлајнер Ги Контурира И Ги Оцртува Очите Со Само Едно Лизгање; Густиот Пигмент Покрива Како Течен Ајлајнер, Додека Неговата Кремаста Формула Останува Вклучена Со Часови; Без Острење, Само Извртувајте И Нанесете Го Изгледот на Ајлајнерот на Wing. Ајлајнер. ●Дамки-доказ и Мазни ● Овој Ајлајнер отпорен На Дамки Лесно Се Лизга И Трае Цел Ден Во Топлина и Влажност; Нашите Ајлајнери се Достапни Во Природни До Светли Нијанси за Да Одговараат на Секој Изглед на Ајлајнер. Течен Ајлајнер. ①Лесно Се Нанесува. Моливот Лесно Се Лизга, Овозможувајќи Ви Да Ја Добиете Совршената Линија Секој Пат. Молив За Ајлајнер. ®Кремаста Формула, Прескокнува-Ослободува, Ултра-кремастата Формула Се Лизга Непречено, Лесно Можете Да Нацртате Прецизни Линии, Но Останете Меки за да Можете Да Аплицирате За Повеќе Смоки Изглед. Во секој Случај, Овој Ајлајнер се Суши Во Долготрајна Завршница Која е Совршена за Целодневно Носење. Течна Постава За Ајлајнер. Шармантен Ајлајнер За Жени Водоотпорен И Не Размачкан Повеќебоен Молив За Очи Течно Пенкало Е Хајлајтер Шминка Склоност За Очи За Жени Водоотпорен И Не Размачкан Повеќебоен Молив За Очи Течно Пенкало Е Применливо За Сите Типови Кожа Материјал : залепете Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 10гр.

Избор на клиенти

Лореал Париз Боја Рише Ајлајнер, Виолетова, 0.037 Унци Свеж
Лореал Париз Боја Рише Ајлајнер, Виолетова, 0.037 Унци

Совршен молив за очи лесно се лизга и се вклопува за да ви помогне да го создадете вашиот омилен изглед н

DEN 111.84
COVERGIRL Влезете Во Линија Течен Ајлајнер, Црн Кристал, 0,08 fl oz Свеж
COVERGIRL Влезете Во Линија Течен Ајлајнер, Црн Кристал, 0,08 fl oz

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 1.00
Сина Вода Природни Неизбришливи Гел Ајлајнер-Плимата И Осеката Бран Свеж
Сина Вода Природни Неизбришливи Гел Ајлајнер-Плимата И Осеката Бран

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ЕКОНОМИЧЕН БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ВОДООТПОРЕН ТАЈНАТА ЗА СОВРШЕНИ ОЧИ! Неизбришлив Гел Ајл�

DEN 239.20
Лореал Париз Козметика Обемна Трепка Рај Течен Ајлајнер, Розово Злато, 0,05 Течна Унца Свеж
Лореал Париз Козметика Обемна Трепка Рај Течен Ајлајнер, Розово Злато, 0,05 Течна Унца

Црн Ајлајнер Црн Лак Со Висок Сјај Течен ФломастерБогата, водоотпорна формула брзо се суши за долга зав

DEN 3.00