Аексит 2.54 мм Теренот аудио &засилувач; Видео Додатоци 16 Пина Заглавие Женски Приклучок Црна Конектори &засилувач; Адаптери 10 Парчиња

Аексит 2.54 мм Теренот аудио &засилувач; Видео Додатоци 16 Пина Заглавие Женски Приклучок Црна Конектори &засилувач; Адаптери

DEN 110.72

Свеж

Достапно.

Име На Производот : Приклучок За Заглавие На Игла. Број На Иглички : 16; Број На Редови : 2; Теренот : 2,54 мм/0,1". Големина : 21 х 12 х 5мм/0,8 "х 0,5" х 0,2 "(Л*В*Ч). Материјал : Пластика, Метал; Главна Боја : Црна; Нето Тежина : 16гр. Содржина На Пакетот : 10 х Пински Приклучок За Заглавие. Женски приклучок, двоен ред, директно игла, 16 иглички, монтирање НА ПХБ. совршена електронска компонента, лесна за инсталирање.

Избор на клиенти

uxcell Директно Заглавие ИГЛА 8P 2 Ред 2.54 мм Теренот Бакарен Игла За Прототип Црна 40 парчиња Свеж
uxcell Директно Заглавие ИГЛА 8P 2 Ред 2.54 мм Теренот Бакарен Игла За Прототип Црна 40 парчиња

[ГЛАВЕН ПАРАМЕТАР] Вкупен Број На Пинови : 8; Пински Ред : 2; Пински Чекор : 2,54 мм; Вкупна Големина : 10,66 х 5 х 11,

DEN 2.33
50 конектори за лемење со лемење LED ленти 2 пински терминал блок конектор LED лента светло-светлосен конектор за 5V 12V 24V Свеж
IIVVERR 5 Парчиња 2.54 мм Теренот 16 Пински Еден Ред Директно IDC Игла Заглавија (5 Парчиња 2.54 мм Теренот 16 Пински Еден Ред Свеж
РК73Х2ЕЛТД1211Ф-Фиксни 2-Пинови СМД 73Х2ЕЛТД1211 Свеж
РК73Х2ЕЛТД1211Ф-Фиксни 2-Пинови СМД 73Х2ЕЛТД1211

Керамичка Површина Монтирање (СМД) Чип Отпорник Фиксна Смд Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу)...

DEN 688.00
GXMRHWY M19 2PIN машки и женски конектор за зглобот на завртки за AC/DC IP67 водоотпорен 2 * 1㎜² најлонски кабел со должина Свеж
10 Парчиња 1. 0ММ7П Хоризонтален СМД Приклучок За Приклучок Конектор ОД Жица До Табла СМД-Заглавие Машки Чип Тип 0.039 1.00 Свеж
114-93-318-41-117000, Conn DIP Socket SKT 18 POS 2,54 mm Лемење ST SMD Цевка Свеж
114-93-318-41-117000, Conn DIP Socket SKT 18 POS 2,54 mm Лемење ST SMD Цевка

ЕУ Ro HS : НЕ Е Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.69.40.51 Тип : НАТОПИ Сокет Пол : SKT Број На Ко

DEN 2296.48
НОВ ЛОН0167 22 парчиња 2,54 мм Теренот Двоен Ред 2 * 20 40ПИН ИДЦ ФК Женски Приклучок За Заглавие (22 парчиња 2,54 мм теренот Свеж
Хопкинс 48405 6 Пол Круг Конектор Во Собата Свеж
Хопкинс 48405 6 Пол Круг Конектор Во Собата

Забавува возилото крајот пластични приклучок и приколка крајот метал приклучок Вклучува држач за монт�

DEN 2.67
X-DREE 10Pcs 300V KF2EDGK 3.5 mm Теренот 4-Pin Пхб Завртка Терминал Блок Конектор(10pcs 300-V KF2EDGK 3.5 mm Терминал 4-Pin Свеж
X-DREE 10Pcs 300V KF2EDGK 3.5 mm Теренот 4-Pin Пхб Завртка Терминал Блок Конектор(10pcs 300-V KF2EDGK 3.5 mm Терминал 4-Pin

4 Позиции, 3,5 мм теренот,приклучок за приклучок за приклучок на пхб Номинална Вредност : AC300 V ; Терминален

DEN 625.60