Хето Лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Црна 50гр 20 Инчи 20 парчиња #1 Џет Црна Права Коса Екстензии За Црни Жени &засилувач; Црна Микро Монистра Коса Екстензии Не?

Хето Лента Во Екстензии За Коса Човечка Коса Црна 50гр 20 Инчи 20 парчиња 1 Џет Црна Права Коса Екстензии За Црни Жени &засилувач;

DEN 1599.84

Свеж

Достапно.

1. Хето Екстензии За Коса Се Направени од 100% Реми Човечка Коса. Без Заплеткување, Без Пролевање, Мека како вашата коса. 2. Дебели, Дише И Удобно. Ултра Обезбедување Квалитет, Без Никакви Грижи. 3. Колку Е Подолга Косата, Толку Потенок Би бил Крајот на Косата. 4. Може Совршено Да Ја Измеша Вашата Коса. Исполнете Ги Вашите Потреби За Носење Различни Стилови На Коса. 5. Измијте Ја Косата Во Топла Вода со Благ Шампон. Користете Регенератор За Коса Може Соодветно Да ја Продолжи Употребата на Екстензии. Не Предлагајте Користење Фен, Оставете Ја Косата Да Се Исуши Природно. Хето Екстензии За Човечка Коса : е најдоброто решение за лоша фризура или проблем со проретчување на косата.Можете да го промените вашиот стил по желба без да потрошите премногу време.Додадете волумен на вашата коса лесно, направете ги сите плетенки, пунџа или опашка пообемни и природни.

Избор на клиенти

Ugeat 14 Инчен Клип Во Екстензии За Коса 7 Парчиња И 12 Инчни Жичани Екстензии За Коса Плетена Човечка Коса со 2 Парчиња Клип Свеж Попустот
Надворешни Плетенки Капчиња Плетенки Х-Пресија Извртени 2х Бонита Оригинални Пеперутки Локс 12 Инчи Свеж
Манекенска глава со Надградба На Преклопен Држач Свеж Попустот
Манекенска глава со Надградба На Преклопен Држач

Надградена Висина овој статив за перика има 3 прилагодливи копчиња за висина, со безбедно прицврстувањ�

DEN 703.68
Зачувајте 15% Клип Во Екстензии ЗА Коса 16P24 7pcs-3pcs 12 Инчи - 10 Инчи Свеж Попустот
Зачувајте 15% Клип Во Екстензии ЗА Коса 16P24 7pcs-3pcs 12 Инчи - 10 Инчи

●Вистинска Човечка Коса : Клипот ЗА РУНАТУРА во екстензии на коса е направен од 100% вистинска човечка ко�

DEN 1151.84
Лента Во Екстензии За Коса Вистинска Човечка Коса Виолетова 16 Инчи 25g/10 парчиња И Топла Розова Лента Во Екстензии За Коса Свеж Попустот
€Зачувај Повеќе●Две Пакувања На Лесно Продолжување На Косата На Младата Опашка Вистинска Човечка Коса 2-12+18 Свеж Попустот
€Зачувај Повеќе●Две Пакувања На Лесно Продолжување На Косата На Младата Опашка Вистинска Човечка Коса 2-12+18

1.Спецификации : 1214 инчи 70гр, 1618 инчи 80гр, 20 инчи 80гр ро 100гр.2.Лесно За Нанесување : има магична лента, завит

DEN 1439.84
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10 Свеж
ЗЕНТИФО Тело Бран 4 Снопови Со Затворање Човечки Необработени Снопови За Коса За Црни Жени 14/16/18/20+10

1 : Да, Тоа Би можело Да Биде Редизајнирано За Ова Тело Бран Снопови Со Затворање 2 : Треба Да Користите Про

DEN 1.00
Сончев Балајаж 8а/60 Клип Во Пакет За Продолжување На Косата со Продолжување На Косата, Продолжување На Косата Со Жица Свеж Попустот
Трепки Од Црвена Цреша 203 Свеж
Трепки Од Црвена Цреша 203

100 проценти човечки трепки за коса убави трепки широк буден и привлечен изглед Трепките од црвена Цреша

DEN 0.67